Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Moravec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Luboš Moravec — malíř a natěrač

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Luboš Moravec:
Robert Vlach
Mohu říci bez nadsázky, že Pan Luboš Moravec je Váš malíř snů. Je to dokonalý profesionál — spolehlivý a zkušený borec, který zvládne i to nejnáročnější zadání. Díky svým dlouholetým zkušenostem ví přesně, co jako zákazníci potřebujete a zcela intuitivně Vašim přáním porozumí. Jeho práce s barevnými odstíny je přesná a citlivá, přitom je obvykle míchá na místě sám z několika základních barev! Pokud dokážete ocenit špičkovou řemeslnou práci, jaká se dnes již nevidí, vřele Vám doporučuji tohoho Mistra v oboru oslovit. U nás v domě maloval již dvakrát a o jeho práci mohu hovořit jen v superlativech.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pan Moravec maloval v našem studijním středisku Univerzity Karlovy v Dobrušce i doma u některých našich zaměstnanců, a to vždy k maximální spokojenosti. Poskytuje malování a nátěry všeho druhu a rozsahu. Při každém požadavku ochotně poradí, nabídne širokou škálu materiálů, odstínů barev a připraví optimální cenovou nabídku. Dodržuje termíny realizace, odvádí kvalitní služby a maximální čistotu při malování a nátěrech. Pana Moravce můžeme proto jen doporučit a určitě se budeme těšit na další spolupráci.

Josef Cejnar

Studijní středisko Univerzity Karlovy v Dobrušce
www.ubytovani-dobruska.cz ~ dka.recepce@ujop.cuni.cz ~ 494 623 001
S prací pana Moravce jsem byl naprosto spokojen. Po dlouhé době jeden z mála řemeslníků, u kterého se můžete spolehnout na výsledek práce, aniž byste museli neustále kontrolovat, zda provádí práce podle dohody a kvalitně. Kvalita odvedené práce byla vysoká, ušpinění malovaných prostor minimální a cena v původní dohodnuté výši. Mohu dalším jenom doporučit, aby využili jeho služeb.

Vladimír Skála

programátor
Malířských služeb pana Moravce jsme využili již několikrát a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Důležitá pro nás byla nejen jeho pečlivost, preciznost a čistá práce, ale také spolehlivost, poradenství ohledně barevného ladění, a co je asi nejdůležitější, naprostá důvěra. Určitě bychom mu bez obav svěřili klíče od našeho bytu a šli do práce. Práce by byla odvedená dle domluvy, vše uklizené a sjednaná cena platná! Až budeme příště malovat nebo natírat, určitě požádáme opět pana Moravce.

Alice Rottová

soukromý pediatr, Rychnov nad Kněžnou
Pan Moravec u nás pracuje několik let, jak na dohodnutý termín, tak i neplánovaně při havárii vody, kdy se narychlo přizpůsobil našim požadavkům. Dohoda s ním je vždy jasná, ví přesně co a jak, dohodnutá cena platí, odvedená práce stoprocentní, úklid po něm je minimální. Spolupráce s takovým řemeslníkem mne jako zákazníka těší, protože zvláště v posledních letech přibývá zkušeností spíše opačných. Závěrem: mohu jen doporučit, není nad vlastní zkušenost.

MUDr. Jiří Zilvar

lékař
S panem Moravcem mám jen ty nejlepší zkušenosti: pracuje čistě, rychle, slovo drží a je navíc velmi vstřícný. Proto jeho služby coby malíře mohu jen doporučit.

MUDr. Miroslav Végsö

Při kompletní rekonstrukci rodinného domu v Opočně jsem v drtivé většině případů spoléhal na získané dobré reference u jednotlivých řemesel. Kdo si něčím podobným prošel, nejspíš ví, že zvláště v závěru, když se novostavba či rekonstrukce dokončuje, již peněz nebývá nazbyt. Z tohoto důvodu jsem krátce zvažoval, že vymalování zajistím svépomocí. Nakonec jsem se velice správně rozhodl touto cestou nejít a vymalování celého objektu jsem na základě doporučení svěřil právě panu Moravcovi. Již při provádění vlastního díla jsem velice oceňoval jeho profesionální přístup — dodržení dohodnutých termínů, čistota při provádění, perfektně odvedená práce, rychlost, snaha vyhovět… S úsměvem na tváři vzpomínám, jak jsem pana Moravce potrápil svým požadavkem, aby stěny v mé pracovně měly odstín srnčí srsti: tak dlouho jsme míchali a míchali, znova a znova nanášeli na stěnu vzorky a fénovali, až to bylo ono. Zdaleka ne každý řemeslník je vybaven takovou dávkou trpělivosti! Cena za odvedené dílo se mi dokonce jevila nad očekávání příznivá. Jeho profesionalitu jsem však plně docenil až s jistým odstupem času, když jsem mohl porovnávat výsledky se známými, kteří v oné době rovněž dokončovali své stavby. Přestože měli vymalováno rovněž malíři, po nějakém čase začali mít problémy s postupně se objevujícími fleky. Zato u mne se naplno projevil fakt, že pan Moravec má potřebnou znalost problematiky a dokázal doporučit vhodné materiály, takže jsem byl podobných nepříjemností ušetřen. Mohu jen vřele doporučit!!

Oldřich Hájek

finanční poradce
hajek.oldrich@seznam.cz ~ 605 732 322
Pan Luboš Moravec je spolehlivý řemeslník odvádějící kvalitní práci. Jeho služeb využíváme opakovaně již několik let jak doma, tak pro firmu, a vždy jsme spokojeni s jeho přístupem i s kvalitou odvedené práce. Doporučuji všem!

Michal Valeský

Pan Moravec u nás pracoval již několikrát. Vždy jsem byla s jeho prací velice spokojena. Jako žena oceňuji čistotu jeho práce, nikdy jsem nemusela uklízet barvu z podlah, rámů dveří, oken ap. Nejvíce jsem ocenila jeho cit pro barvy. Vždy pochopil moje neumělé vysvětlení požadovaných odstínů a citlivě poradil.

Mgr. Miroslava Petrová

učitelka
mirka.petrova@email.cz ~ 777 649 880
S prací pana Moravce nemám sice osobní zkušenosti, ale byla jsem pověřena mou babičkou a dědečkem, abych ho „vylíčila v těch nejlepších barvách" :-) Pan Moravec je prý profesionál každým coulem, který se opravdu v dnešní době již těžko hledá. Dohoda s ním byla skvělá, práce odvedena v dohodnutém termínu a to perfektně, rychle a čistě. Na nepořádek po malování s panem Moravcem zapomeňte! Pana Moravce musím jen a jen doporučit.

Petra Martínková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS