Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Luboš Moravec > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Luboš Moravec — malíř a natěrač

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Luboš Moravec:
Služby pana Moravce můžeme vřele doporučit. Pracuje spolehlivě, rychle a čistě. Byli jsme velmi spokojeni.

Boučkovi, Sněžné

„Cílem není malovat život, ale dát život malbě.“ Stejně jako slova bezprostředního a citlivého Pierra Bonnarda s mimořádným barevným viděním by se dala velmi poeticky popsat práce pana Moravce, se kterou jsem byla navýsost spokojena. Doporučuji jeho profesionální přístup, trpělivost, pečlivost, vysoce kvalitně odvedenou práci a mistrovské zpracování. Zkrátka je to Pan malíř a odborník každým coulem, kterého mohu vřele doporučit všem, kteří hledají šikovného a poctivého řemeslníka, jehož schopnosti hraničí se sofistikovaným uměním!

Jarmila Albrechtová

Dvůr Králové nad Labem
Jen obtížně hledám ty nejvyšší superlativy, které by vystihly práci pana Moravce, proto bych zvolila pravděpodobně termín „umění“ – to nejlépe charakterizuje jeho odvedenou práci a řemeslo skvělé kvality, které vykonává s láskou, empatií, smyslem pro detail a perfektním dokončením s unikátním výsledným efektem. Tvoří a kreativně ovlivňuje život, ve kterém žijeme, výborně dokáže podtrhnout charakter místnosti, vlídně poradí, zkrátka UMÍ a ROZUMÍ. Mohu se již právem pasovat do řad mnohých spokojených klientů, majících veškerý komfort z jeho nabízených služeb při té nejvyšší odbornosti, pramenící z mnohaleté zkušenosti – tudíž se na něho s důvěrou a velmi ráda stále obracím a taktéž ho dále s oblibou doporučuji okruhu svých známých. Přijměte prosím můj vřelý dík a obdiv, pane umělče!

Zdeňka Rovenská

Nové Město nad Metují
Malování v pojetí pana Moravce je obrazem jeho života, posláním a realizací s maximální mírou preciznosti tohoto profesionála, jehož služby konstantně využívám a ochotně dále doporučuji. Vždy jsem nadmíru spokojená s jeho mistrným přístupem, rychlostí, precizností a kvalitou zpracování. Ochotně poradí, má trpělivost a je to skvělý člověk. Za mě ty nejlepší reference a vřelé díky!

Zdeňka Rovenská

Pana Luboše Moravce mohu vřele doporučit na malířské i natěračské práce. Nikdy v minulosti jsme neměli doma lepšího malíře. Je to profesionál a vždy odvede velice kvalitní práci za velice rozumnou cenu. Tento můj názor sdílí všichni moji příbuzní, u kterých pan Moravec maloval.

Zdeněk Hlaváček

Osečnice Proloh
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS