Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucia Heverová

Bc. Lucia Heverová

projektová manažerka v umění a kultuře, školitelka komunikace a zakladatelka projektu ARTUARE

Bc. Lucia Heverová

Podnikáte nebo tvoříte v oblasti umění a kultury? Pomohu vám s projektovým řízením a komunikační strategií uměleckých projektů, arts managementem apod.

  • Řízení projektů v umění a kultuře – Organizace výstav a jiných uměleckých projektů.
  • Komunikační strategie osob i institucí – Jak komunikovat? Jaké zvolit vizuály? Kde být vidět? Jaké prostředky použít?
  • Konzultace v oblasti komunikace, projektového řízení a arts managementu.
  • Školení komunikace – Co všechno je komunikace? Jaké jsou její formy? Co je to jazyk? Vyjadřovací prostředky a řeč.
  • Školení arts managementu – Pro absolventy i umělce nejisté v otázkách sebeprezentace, organizace, oceňování a motivace.
  • Moderování vernisáží a podobných akcí, nahrávání voiceoverů; tvorba textů a článků.

Získala jsem cenné zkušenosti z reklamy, které nyní přenáším do světa umění a kultury. Založila jsem projekt ARTUARE, který přibližuje a zpřístupňuje umění širší veřejnosti.

Vystudovala jsem komunikaci a lidské zdroje se specializací na reklamu a PR. Ve společnosti Summit Media jsem připravovala textové online kampaně pro klienty na britském trhu, ve společnosti eBay jsem řídila mezinárodní display kampaně pro evropský trh, v PR agentuře jsem organizovala eventy. Dlouhodobě spolupracuji s personálně-psychologickou poradnou, kde se zabývám studiem osobnostních vlastností, psychických stavů a procesů a jejich aplikací do komunikační i umělecké činnosti. Také píši blog Růžové brýle.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Kategorie katalogu:

Co je projekt ARTUARE?

Naším cílem je přibližovat a zpřístupňovat umění širší veřejnosti a propojovat umělce s jejich publikem. Chceme, aby se objevovalo více umění ve veřejném prostoru, aby výstavy byly živé a interaktivní, aby si lidé vytvořili vztah k umění.

Co tedy děláme? Komunikaci uměleckých akcí i kulturních institucí odpovídající cílové skupině. Tak, aby ji oslovila a zaujala. Pomáháme umělcům v oblasti jejich sebeprezentace i s kultivací znalostí arts managementu. Chceme, aby umělci tvořili pro konkrétní lidi do jejich vlastních prostorů a aby konkrétní lidé poznávali své umělce.

Začleňujeme umění do konkrétních prostorů s využitím nástrojů psychologického testování, pokud jde o individuální klientelu, nebo s nástroji psychologie architektury, jde-li o veřejný prostor. Usilujeme o efektivnější komunikační koncepty uměleckých institucí. Školíme arts management, připravujeme katalogy k výstavám i celé výstavní koncepty, organizujeme umělecké akce a workshopy.

Kontaktní informace

Bc. Lucia Heverová
Voskovcova 1075/49
Praha
152 00
Mobil:773 033 100
Email:lucia.heverova@gmail.com
Web:www.luciaheverova.cz
LinkedIn:LinkedIn luciaheverova
Účet:198812230 / 0300 (ČSOB)
:03855627

Doporučení z první ruky

Lucia iniciovala a zorganizovala moji první sólo výstavu obrazů. Konala se v Impact HUBu na Praze 5 v květnu 2014. Lucia mne motivovala, abych vystavila své obrazy, pomohla mi při instalaci, a nakonec i zahájila vernisáž laskavým a fundovaným úvodem. Úspěch vernisáže a výstavy a spolupráce s Luci byl pro mne velkou motivací nejen k rozvoji tvorby, ale hlavně k jejímu aktivnímu sdílení. Od té doby jsem se s Luci vícekrát sešla, abych načerpala rady ohledně nápadů na nové projekty. Luci byla vždy ochotná vyslechnout a také citlivě a znalecky poradit. Luci můžu maximálně doporučit, spolupráce s ní je na vysoké profesionální úrovni. Rozhodně vím, kam se budu v budoucnu obracet, pokud jde o mé nové umělecké projekty a výstavy.
Radka Zimova King
radkaking.wordpress.com

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS