Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Čambálová > Osvědčené destinace > Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…

Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…

Monopoli je dosud neobjevené městečko na „podpatku italské boty.“ Těšte se na skvělé koupání v mořských zátokách, čisté pláže, jeskyně a středověké památky. Další zajímavé destinace viz odkaz níže:

Odkaz: http://www.cambitour.cz/zajezdy
Zobrazuji položku č. 3 z celkem 12 položek v této galerii:

Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…
« Předcházející Schůzka s klientem v kanceláři cestovní agentury ČambiTour v Praze | dovolená na míru  (zobrazit v plné velikosti)Spokojení klienti cestovní agentury ČambiTour | dovolená na míru  (zobrazit v plné velikosti)Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…  (náhled aktuálně zobrazené položky)Koupání u městečka Monopoli, Itálie – čisté moře, písečné pláže, slunce a klid…  (zobrazit v plné velikosti)Alberobello nedaleko Monopoli, Itálie | dovolená na míru od cestovní agentury ČambiTour  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Lucie Čambálová

Ing. Lucie Čambálová

travel konzultantka, osobní cestovní agentka a provozovatelka cestovní agentury ČambiTour — Vyhledání dovolené na míru; bezplatné poradenství na základě osobních zkušeností z cest po celém světě a tipy na netradiční destinace. Prodej zájezdů přes vlastní cestovní agenturu ČambiTour. Spolupráce s prověřenými cestovkami a stovky stálých klientů.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 18 doporučení
Mobil: 607 560 440 ~ Email: lucka@cambitour.cz ~ Web: www.cambitour.cz
Místo: Praha ~ Působnost: ČR, Slovensko; v určitých případech celý svět

2005 – 2016 © Robert Vlach a Ing. Lucie Čambálová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS