Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Gramelová

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic

Lucie Gramelová

Naučila jsem se sama dvanáct jazyků a v kurzu Jak se učit jazyky radím lidem, jak se učit cizí jazyk efektivněji, rychleji a zábavněji. Mými kurzy a přednáškami prošlo již více než 500 lidí – od věčných začátečníků až po polygloty.

Věnuju se popularizaci moderních metod v jazykové výuce a jsem autorkou několika jazykových učebnic (Pojďme si povídat řecky, Turečtina hrou, Rumunština pro začátečníky a další).

Na mých stránkách Jazykový koutek najdete kromě užitečných tipů také řadu studijních materiálů ke stažení zdarma.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Galerie:

Moje kniha Rumunština pro začátečníkyPojďme si povídat řecky – netradiční učebnice novořečtinyRazítko mého Jazykového koutku

Kontaktní informace

Lucie Gramelová
Kaplická 23
Praha 4
140 00
Mobil:605 275 278
Email:luciegramelova@gmail.com
Web:www.jazykovy-koutek.cz
Účet:251425724 / 0300 (ČSOB)
:86672819

Doporučení z první ruky

Lucie je skvělá a empatická lektorka s osobním přístupem, která má perfektní přehled a nadhled nad vyučovanou látkou, takže ji dokáže operativně přizpůsobit potřebám a schopnostem studentů. Absolvoval jsem u ní intenzivní refresh své školní španělštiny, která mnoho let spala. Rozmluvila mne tak, že jsem nakonec zvládl španělsky i telefonovat :)
Jan Žalud

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS