Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Gramelová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Gramelová — jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Lucie Gramelová:
Lucie má hodiny profesionálně připravené, zábavné a naučí :-)

Jana Bruthansová

Lektorka Lucie Gramelová je moc příjemná a opravdu výborně jazykově vybavená. Vyhovuje mi hlavně její přístup k výuce – nejenže dané jazyky skvěle ovládá, ale hlavně je umí naučit různé typy lidí a výborně motivuje. Doporučuji!

Petra Kramlová

K Lucii jsem chodila na lekce řečtiny a moc mě mrzí, že jsem toho musela z časových a jiných důvodů po půl roce nechat. Je vidět, že se v metodách výuky skvěle vyzná a má lekce promyšlené. Nejenže mě její hodiny moc bavily, ale dodnes – po cca 4 letech – si spoustu z toho pamatuji! Svou osobnost a styl Lucie promítla i do knížky řečtiny pro samouky, kterou jsem později zakoupila, a když se mi po řečtině zasteskne, tak si jí ráda otevřu. Je to úplně jiná zkušenost, než ty těžkopádné a již na pohled (laiky) odrazující učebnice, dostupné na trhu. Jsem taky pravidelnou čtenářkou Luciina Jazykového koutku, což je snad jediný kvalitní populárně-naučný web o jazycích v češtině. Oceňuji fundované a inspirativní články s opravdovou informační hodnotou. Co dodat, Lucie je profík ve svém oboru!

Veronika Holíková

Průvodkyně a polyglotka
vercuse@seznam.cz ~ 605 266 160
Lucie je nejlepší lektorka španělského jazyka, kterou jsem kdy potkal. Vždy aktivní, usměvavá, v dobré náladě, přizpůsobivá časovým možnostem. Má velký jazykový potenciál. Doporučuji na 110 %.

Lukáš Luňák

průvodce Prahou
www.visita-praga.eu
Lucii znám jako báječnou lektorku novořečtiny a mohu ji jedině doporučit. Vždy je optimisticky naladěná a perfektně připravená. Zároveň smekám klobouk nad volnými kurzy řeckého písma, které Lucka pravidelně pro každého pořádá, stejně tak jako nad její učebnicí „Pojďme si povídat řecky. Netradiční učebnice novořečtiny (2013)“, která nemá na českém trhu obdoby a je pro studenty novořeckého jazyka (především pro samouky) naprosto skvělá!

Václav Kříž

lektor německého jazyka
http://jazykovelekcenemciny.wix.com/kriz ~ vaclavkriz.28@gmail.com
Lucie byla přes rok mojí lektorkou španělštiny. Troufám si říct, že měla mnohem lepší akcent než její předchůdce – rodilý mluvčí z Mexika. Byl jsem velmi spokojený se skladbou jejich hodin. Jednalo se hlavně o poslechy, tematické texty, cvičení z jiných učebnic než jen z té, se kterou jsme převážně pracovali. Lucie je velmi náročná lektorka, hodně naučí, ale ještě více se od ní dozvíte. Slovníček na hodiny není potřeba, Lucie to má vše v hlavě :) Za 6 let co se učím španělsky, jsem s Lucií udělal největší posun. Neváhejte s Lucií navázat spolupráci!

Roman Bečka

účetní
http://facebook.com/snoopik ~ roman.becka@gmail.com ~ 739 272 348
Lucie je skvělá a empatická lektorka s osobním přístupem, která má perfektní přehled a nadhled nad vyučovanou látkou, takže ji dokáže operativně přizpůsobit potřebám a schopnostem studentů. Absolvoval jsem u ní intenzivní refresh své školní španělštiny, která mnoho let spala. Rozmluvila mne tak, že jsem nakonec zvládl španělsky i telefonovat :)

Jan Žalud

K Lucii jsem chodila na lekce španělštiny. Byla vždy skvěle připravená a přátelská. Učí zábavnou formou a dokáže člověka motivovat. Není co vytknout a mohu jen doporučit. Těším se na další setkání, budu potřebovat oživit i angličtinu :-)

Katka Šimůnková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS