Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lucie Podhorná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lucie Podhorná — překladatelka a tlumočnice švédštiny a angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Lucie Podhorná:
Spolupráce se slečnou Lucií Podhornou byla velice příjemná a vedená na profesionální úrovni. Veškeré překládané materiály měly nadstandardní kvalitu a dodány byly vždy ve sjednaném termínu. Z tohoto důvodu jsem byl s překladatelskými službami slečny Podhorné nadmíru spokojen a vřele je doporučuji všem ostatním.

Marek Chlumský

hlavní metodik ČFbU
chlumsky@cfbu.cz ~ 728 881 729
Na spolupráci s Lucií Podhornou si nejvíce cením profesionálního, avšak osobního a velmi flexibilního přístupu. Díky tomu mám jistotu, že své překlady dostanu ve sjednaném termínu, byť je často poptávám na poslední chvíli

Blanka Kudrnová

Inspiro solutions s.r.o.
blanka.kudrnova@inspiro-solutions.cz
Spolupráce s paní Podhornou na překladu dokumentů ze švédštiny do češtiny proběhla na výbornou. Překlad byl odevzdán ještě před smluveným termínem, oceňujeme především vstřícné, profesionální jednání a flexibilitu. Služby paní Podhorné můžeme vřele doporučit a určitě využijeme i v budoucnu.

Petra Koukalová

Bylinky s. r. o.
petra.koukalova@bylinky.cz
Včas odevzdané titulky v bezvadné kvalitě, profesionální a vstřícné jednání, rozhodně to nebyla naše poslední spolupráce.

Hanka Svačinková

www.nazemi.cz ~ hana.svacinkova@nesehnuti.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS