Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — webdesignér a konzultant online marketingu

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Lukáš Dubina:
Na Lukáše Dubinu jsme dostali doporučení od spokojené majitelky již upraveného e-shopu. Náš e-shop potřeboval nový směr, grafické předělání a doporučení, jak dělat věci lépe. Lukáš je odborník na svém místě. Rozumí problematice, ovládá platformu eshop-rychle, dokáže použít hlavu a přizpůsobit se potřebám zákazníků. Komunikace byla bezproblémová a rychlá. Co jsme si řekli, to bylo hotové. I po dokončení úprav nám dává rady a stále pracujeme na zlepšování služeb a věcí, které pomáhají k lepšímu chodu našeho obchodu a usnadňují nám pracovní procesy.

Jiří Jedlička

provozovatel e-shopu
www.swim-store.cz
Na Lukáše jsem narazil díky referencím a jeho zkušenostem se systémem ESHOP-RYCHLE.cz. Oceňuji především jeho přístup, individuální řešení na míru a také spolehlivost ve všem, na čem se domluvíte. U Lukáše prostě slovo platí a to se dnes málo vidí! Pomohl nám v celkové koncepci e-shopu. Jako člověk zvenku dokázal nastavit postupy a principy fungování, které přenesl také do nového designu. Lukáše rozhodně doporučuji všem, kdo myslí své podnikání na internetu vážně!

Tomáš Jurka

provozovatel e-shopu
www.bushcraftshop.cz
Na pana Dubinu jsme s kolegou narazili na webu při hledání vhodného dodavatele re-designu našeho e-shopu a rozhodli jsme se to tzv. risknout. A v tomto případě platilo, že risk je zisk ! Spolupráce byla příjemná, hlavně bych rád zdůraznil, že poté, co si pan Dubina zjistil podrobnosti o našem oboru podnikání, již nebylo třeba nekonečných konzultací a korekcí obsahu a vzhledu našeho e-shopu. Bylo vidět, že pan Dubina má za sebou ,,léta praxe" a je skutečný odborník s citem a intuicí, který dodržuje zadání a termíny. Co navrhl to sedělo a zároveň nám poskytl mnoho dalších rad a informací do budoucích let. Pana Dubinu a jeho férovou práci můžeme všem doporučit.

David Čech

spolumajitel e-shopu Dav-Kar
www.stresninosicepraha.cz ~ obchod@dav-kar.cz ~ 732 766 468
O re-designu našeho e-shopu jsme uvažovali dlouho, ale nemohli jsme najít vhodného dodavatele. Lukáše jsem kontaktovala na doporučení. Pomohl nám pochopit, jak lidé nakupují a jak bychom měli rozvíjet e-shop. Od začátku přicházel s výbornými tipy a nápady na zlepšení. Výsledkem je kompletně nový e-shop, který však zachoval původní řešení systému eshop-rychle. Návštěvnost i tržby stoupají, od lidí máme kladné ohlasy - lépe se jim vybírá sortiment a pohodlněji nakupuje. Všechny kroky na e-shopu nyní správně měříme a vyhodnocujeme. Díky tomu investujeme peníze jen do toho, co funguje a máme více času na naše zákazníky.

Simona Zoltowska

provozovatelka e-shopu
www.peliskydog.cz
Náš e-shop prošel několika redesigny, ale stále jsem nebyl spokojený s výsledkem a s dodavateli řešení byla těžká spolupráce. Na Lukáše jsem narazil na internetu. Ihned jsem ho kontaktoval. S průběhem tvorby nového e-shopu jsem byl spokojen. Stanovili jsme si cíle a termíny jednotlivých prací, které Lukáš dodržel. Byl jsem překvapen, že je možné vše zvládnout na dálku a bez osobního setkání. Nový e-shop vypadá přesně podle mých představ. V rámci redesignu jsem dostal spoustu rad a doporučení, na kterých stále pracuji. Jeho služby určitě mohu doporučit všem, kdo chtějí posunout svůj e-shop a podnikání dopředu.

Martin Novotný

provozovatel e-shopu
www.skvela-kava.cz
Náš e-shop provozujeme na krabicovém řešení systému eshop-rychle. Šablony jsou graficky pěkné, nicméně jsme velmi brzy zjistili, že potřebujeme něco více - funkční e-shop. Chtěli jsme se odlišit od konkurence. Tak, aby měl nás e-shop jednoduchý design, intuitivní ovládání a pro zákazníky byl přehledný. Na internetu jsme si našli Lukáše Dubinu. Jeho práce se nám velmi líbila, a proto jsme neváhali ho oslovit. Komunikace s ním je na vysoké úrovni, má spousty zajímavých nápadů a šikovných lidí kolem sebe, nic pro něj není problém a v mnoha směrech nám velmi pomohl. Výsledná práce Lukáše na re-designu našeho eshopu předčila všechna naše očekávání, za což mu od nás patří velké díky a určitě ho vřele všem doporučujeme.

Alena Sedláčková

provozovatelka e-shopu
www.as-barvy.cz
S Lukášem jsme realizovali několik projektů. Vždy z něho byla cítit profesionalita a upřímnost. Nikdy jsme neměli problém souhlasit s jeho názory a radami, které nám dával. Pokaždé se nám to několikanásobně vyplatilo. Termíny plnění jeho práce odevzdával mnohdy i v předstihu a toho si nesmírně ceníme. Lukáš vás mile překvapí přihozením i něčeho navíc. Takový on je. Vážím si jeho péče po dokončení a spuštění všech našich projektů. Servis, který u něho máme je stěžejní pro naše podnikání. S upřímným srdcem ho mohu doporučit všem lidem, kteří hledají řešení svého problému s webdesignem a internetovým marketingem.

Jan Keller

provozovatel e-shopů a webových projektů
www.originalnicokolada.cz
Pro nás nový e-shop jsme potřebovali vytvořit grafickou šablonu na míru, snížit míru opuštění a zvýšit konverzní poměr. Oslovili pana Dubinu, protože má na první pohled skvělé reference. Jeho práce šla ale více do hloubky a kromě krásného designu jsme dostali spoustu doporučení a správně měříme data. S jeho prací, komunikací a přístupem jsme nadmíru spokojení. Konečný výsledek nás příjemně překvapil, protože takto pěkný e-shop jsme ještě na systému eshop-rychle.cz ještě neviděli.

Kamil Veselý

provozovatel e-shopu
www.krmiva-shop.cz
Lukáše si velmi cením jako odborníka i člověka. Než se pustí do své práce, detailně prozkoumá danou oblast, aby přesně pochopil, co žádají zákazníci jeho klienta. Své dílo pak nepošle do světa, dokud není perfektní. Po loňském redesignu mého brandu a webu stoupl zájem o tarotové poradenství a osobní růst v mé Tarotové škole více než šestinásobně. Lukáš zkrátka jakýmsi zázračným způsobem dokázal to, že se informace o mých službách dostaly bez oklik a přímou cestou k lidem, kteří je právě potřebovali.

Sophie Joya

tarotové poradenství a osobní růst
www.tarotovesebepoznavani.cz
Delší dobu jsem přemýšlela o úpravě e-shopu. Až při shlédnutí Lukášových referencí jsem se okamžitě rozhodla ke změně. Dobře jsem udělala. Nový e-shop je nyní přehlednější, jednodušší a zákaznici se k nám rádi vracejí. Dostala jsem spoustu rad a doporučení, které bych chtěla na e-shop postupně aplikovat. Lukáš je prostě člověk na správném místě a spolupráci s ním doporučuji každému, kdo podniká na internetu.

Petra Dohnálková

provozovatelka e-shopu
www.neicha.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS