Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Dubina > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Dubina — webdesignér a konzultant online marketingu

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Lukáš Dubina:
Delší dobu jsme hledali vhodnou společnost pro redesign webových stránek, podporu FCB profilu a další potřebné aktualizace. Spolupráce s Lukášem byla dynamická, kreativní a nechyběl lidský faktor. Cením si také doporučení vhodného řešení k nejednomu problému. Vážím si perfektního přístupu a těším se na další spolupráci v budoucnu. Rozhodně mohu Lukáše doporučit ostatním společnostem.

Luboš Baumruk

majitel reklamní agentury Allice s.r.o
www.allice.cz
Od pana Dubiny jsem si nechal udělat redesign mého e-shopu. Vybral jsem si ho, protože se mi líbily jím dělané webdesigny jiných e-shopů na platformě eshop-rychle.cz. Komunikace byla od začátku rychlá a na úrovni. V průběhu práce jsem se mohl spolehnout na názory a připomínky opravdového profesionála. Hned první návrh webdesignu byl úžasný. Vše, co jsem chtěl v návrhu upravit nebo dodělat, pan Dubina po konzultaci zpracoval přesně podle mých představ. Výsledkem je krásný, profesionální webdesign. S jeho prací jsem nesmírně spokojený, protože neustále rosteme a e-shop společně upravujeme dle potřeby. Jeho služby určitě všem doporučuji.

Ing. Martin Krupička

provozovatel e-shopu
www.nejleginy.cz
Web našeho překladatelsko-tlumočnického týmu si žádal důkladný redesign a zavedení redakčního systému. Více či méně zdařilé „překlopení“ do WordPressu by zřejmě zvládl ledaskdo. Pan Lukáš Dubina pro nás ale udělal mnohem víc: dokázal naše původní zadání upřesnit a rozvinout, vše v zájmu našeho cíle. Pomohl nám vylepšit strukturu webu, upozornil nás, kde naše texty potřebují zkrátit nebo upravit, doporučil a částečně vytvořil vhodnou grafiku. S výsledkem jsme velmi spokojeni. Už teď víme, že ve spolupráci s panem Dubinou budeme web dále zdokonalovat a že jeho služby budeme doporučovat dál.

Miroslav Pošta

překladatelsko-tlumočnický tým Babylonia
www.babylonia.cz
Náš e-shop potřeboval kompletní redesign a marketingové poradenství. Lukáš nám nabídl komplexní řešení za rozumnou cenu. Nadprůměrným přístupem jsme byli velmi příjemně překvapeni. Lukáš dokázal skloubit svou invenci s našimi požadavky a to navíc ve velmi krátkém časovém rozsahu. Nový design se setkává s velmi pozitivními ohlasy. Komunikace na jedničku, lidské jednání, žádné plané sliby, žádné navyšování předem dohodnuté ceny. To jsou jen některé z Lukášových předností, s jeho prací jsme velmi spokojeni a do budoucna se na něj budeme určitě obracet. Lukáše můžeme s čistým svědomím doporučit.

Vilém Tetera

provozovatel e-shopu
www.zahradni-svet.cz
S Lukášem spolupracuji již od roku 2008. Od té doby pro mě vytvořil několik internetových projektů Díky svým zkušenostem vždy vykouzlil kvalitní výsledek přesně podle naší představy. Všechnu požadovanou práci vždy provedl v předem dohodnutých termínech. Cením si jeho ochotného a aktivního přístupu. Ve spolupráci budu určitě pokračovat. Lukášovy služby doporučuji každému, kdo hledá bezproblémovou a profesionální spolupráci v kombinaci se skvělými výsledky.

Jan Rozlivka

reprezentant ČR v letecké akrobacii, majitel Mailstep s.r.o
www.mailstep.cz
Vybrala jsem si Lukáše Dubinu, protože mě zaujala jeho webová prezentace, jeho postoj, myšlenky a názory. Přesně to náš e-shop potřeboval. Už při vyplňování úvodního dotazníku k zadání projektu jsem věděla, že jsem si vybrala dobře. Vše jsme podrobně probrali, Lukáš vše vysvětlil a poradil nám. Z nového e-shopu jsem doslova nadšená. Počáteční investice byla sice vyšší, ale díky kvalitnímu výsledku se nám vrátila během prvního měsíce provozu.

Iva Bušková

spolumajitelka CZECH-WELD s.r.o.
eshop.chemweld.cz ~ info@czech-weld.cz ~ 416 831 922
Za poslední rok se nám podařilo osminásobně zvýšit počet objednávek na našem e-shopu. Je pravdou, že to logicky nemohla být čistě zásluha Lukáše, ale troufnu si tvrdit, že na tom měl výrazný podíl, protože kvalitní webdesign dnes rozhoduje o úspěchu či neúspěchu v tak tvrdé konkurenci, kam patří náš obor. Lukáše můžeme plně doporučit, neboť se s ním velmi dobře komunikuje, má obrovské zkušenosti a investice se rychle vrací.

Adam Borovský

Eljet s.r.o., provozovatel e-shopu
www.powerguy.cz
Náš web ztrácel pozice ve vyhledávačích a s tím související návštěvnost. Zakázek mnoho nechodilo, a tak jsme oslovili pana Dubinu, který okamžitě věděl, co potřebujeme a jak toho docílit. Reakce na naše požadavky byly velmi rychlé a prodej začal stoupat, vlastně stoupá pořád. K tomu všemu komunikace na vysoké úrovni a velká flexibilita. Stali se z nás dlouhodobí partneři. Mohu pouze doporučit, jeho práce předčila naše očekávání.

Miroslav Šteker

zakladatel firmy Truhlářství Miroslav Šteker
www.postele-palandy.cz
Na Lukáše jsem narazil před několika lety a od té doby aktivně spolupracujeme. Jsem spokojen s jeho přístupem i s výsledky jeho práce. Realizoval pro mě a mé kolegy webové stránky reprezentace ČR v Letecké akrobacii a další projekty na letecký servis. Postaral se o to, aby byly naše stránky dohledatelné ve vyhledávačích, což zvýšilo prodeje a obecné povědomí o naší značce. Je vidět, že u práce přemýšlí a snaží se udělat to, co zákazník potřebuje. Lukáše doporučuji dále svým známým.

Stanislav Bajzik

trenér ČR v letecké akrobacii, hlavní rozhodčí Red Bull Air Race
www.czechaerobatic.cz
Měli jsme základní představu o vzhledu našeho budoucího e-shopu a pan Dubina nám pomohl zostřit a definovat naší vizi. V neposlední řadě také převést do reálného použití. Veškerá komunikace a dolaďování v průběhu spolupráce byla pohotová a smysluplná. Na všechny naše podněty bylo odpovězeno a implementováno do e-shopu. Pokud to šlo technicky provést. S výsledkem jeho práce jsme spokojeni a nebudeme váhat využít znovu jeho služby. Za profesionální přístup a znalost v oboru má pan Dubina od nás uznání a doporučení pro jeho další potencionální zákazníky.

Tomáš Krieglstein

provozovatel e-shopu
www.nehtomania.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS