Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Pavelec:
Lukáš je naprosto seriózní a spolehlivý partner. V oblasti webdesignu odvádí vynikající práci. Můžete se o tom přesvědčit například tady: www.vrecka-vysavace.sk. Je jedním z klíčových partnerů mého podnikání.

Andrej Kašický

majitel e-shopu Vrecka-vysavace.sk
www.vrecka-vysavace.sk ~ info@vrecka-vysavace.sk ~ 733 389 497
Lukáš Pavelec pracoval několik let jako grafik časopisu Rodinný život. Již od počátku přicházel s inovativními nápady, jak změnit celkový grafický design k lepšímu. Byl také autorem editovaných webových stránek, formulářů, dárkových poukazů, plakátů a pozvánek; v neposlední řadě i navrhovatelem potisku na textil a dárkových předmětů pro potřeby časopisu. Jeho práce byla rychlá a efektivní.

Šárka Chlupová

šéfredaktorka časopisu Rodinný život
www.rodinnyzivot.eu
Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře odvedenou práci. Naší firmě zhotovil webové stránky. Dostal nelehké zadání. Vystihující, originální, jednoduché.

Mgr. Hana Jurnečková

Web jsem si kdysi dělal sám, podle šablon. Pak jsem potkal Lukáše Pavelce a zajásal jsem. Jednoduchost, čistota, a přesto barevnost a pohyb. Na web www.pavelhelan.cz přinesl grafický nápad a animace, které jsem si do té doby jen tajně přál. To vše na míru, po osobní konzultaci představ. S jakýmkoli doplněním vždy ochotně asistuje. Toto šablony neumí. Jeho práci velice doporučuji.

Pavel Helan

hudebník
www.pavelhelan.cz
Pana Pavelce doporučujeme jako spolehlivého partnera. Odvedl profesionální práci při tvorbě webu www.fme.vutbr.cz/bachelors, který je určený pro zahraniční zájemce o studium na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Svým zpracováním dokázal naprosto přesně vystihnout naše původní zadání a představu o designu i technické kvalitě webových stránek. Vzájemná spolupráce byla velmi aktivní, v průběhu zpracování přicházel pan Pavelec s vlastními inovativními návrhy. Stránky se podařilo spustit v požadovaném termínu, a to i přes velmi náročný časový plán.

Mgr. Kateřina Růžičková

Fakulta strojního inženýrství VUT vBrně
ruzickova.k@fme.vutbr.cz ~ 602 542 853
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS