Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Pavelec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Pavelec — webdesignér

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Pavelec:
Lukáš je naprosto seriózní a spolehlivý partner. V oblasti webdesignu odvádí vynikající práci. Můžete se o tom přesvědčit například tady: www.vrecka-vysavace.sk. Je jedním z klíčových partnerů mého podnikání.

Andrej Kašický

majitel e-shopu Vrecka-vysavace.sk
www.vrecka-vysavace.sk ~ info@vrecka-vysavace.sk ~ 733 389 497
Lukáš Pavelec pracoval několik let jako grafik časopisu Rodinný život. Již od počátku přicházel s inovativními nápady, jak změnit celkový grafický design k lepšímu. Byl také autorem editovaných webových stránek, formulářů, dárkových poukazů, plakátů a pozvánek; v neposlední řadě i navrhovatelem potisku na textil a dárkových předmětů pro potřeby časopisu. Jeho práce byla rychlá a efektivní.

Šárka Chlupová

šéfredaktorka časopisu Rodinný život
www.rodinnyzivot.eu
Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře odvedenou práci. Naší firmě zhotovil webové stránky. Dostal nelehké zadání. Vystihující, originální, jednoduché.

Mgr. Hana Jurnečková

www.grafex.cz
Web jsem si kdysi dělal sám, podle šablon. Pak jsem potkal Lukáše Pavelce a zajásal jsem. Jednoduchost, čistota, a přesto barevnost a pohyb. Na web www.pavelhelan.cz přinesl grafický nápad a animace, které jsem si do té doby jen tajně přál. To vše na míru, po osobní konzultaci představ. S jakýmkoli doplněním vždy ochotně asistuje. Toto šablony neumí. Jeho práci velice doporučuji.

Pavel Helan

hudebník
www.pavelhelan.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS