Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš pro nás vypracoval analýzu stávajícího stavu webu a sestavil doporučení pro jeho další rozvoj. Ač jsme původně hledali konzultanta pro SEO, dostali jsme komplexní pohled na náš web nejen pro SEO, ale i pro další oblasti internetového marketingu. Pokud jeho znalosti či dovednosti někam nedosáhly, navrhl kompetentního odborníka ze svých kontaktů. Jeho podněty pro nás byly velmi přínosné. Je vidět, že Lukáš své práci nejen rozumí, ale hlavně, že ho baví. Dokáže pohotově reagovat na klientovy všetečné dotazy a nedělá mu problém udělat něco navíc. Lukáše mohu všem doporučit a těším se na další spolupráci.

Lukáš Jokl

www.ceskamincovna.cz ~ lukas.jokl@mint.cz
Jakub Hladký
S Lukášem spolupracuji již delší dobu. Je to špičkový odborník na SEO, rozvoj internetového podnikání a vytěžování cílových skupin s cílevědomým tahem na branku a ohromným rozhledem. Lukáš vždy pracuje na základě exaktních statistických čísel, která dokáže správným způsobem interpretovat a využít ku prospěchu svěřeného projektu. S nasazením hledá způsoby jak udat projektu směr nejen krátkodobě, ale především z dlouhodobého pohledu. Za sebe mohu Lukáše vřele doporučit všem, kteří chtějí své online podnikání neustále rozvíjet a posouvat jeho možnosti dále. Jeho vizionářské myšlení, píle a analytická pečlivost s nadhledem vždy předčila má očekávání. Málokdo umí pracovat tak jako on.

Jakub Hladký

online marketingový specialista pro weby a e-shopy
Pana Pítru jsme jako Pokerman.cz oslovili se žádostí o spolupráci v oblasti vylepšení SEO našeho webu. V prvním stádiu pan Pítra nejprve vyhodnotil potřeby našeho projektu a jeho nedostatky a nabídl nám řešení problému ve finanční rovině, která nám ušetřila spoustu prostředků, které bychom u jiných SEO konzultantů pravidelně měsíčně utráceli zcela zbytečně. Po uzavření dohody pan Pítra vypracoval detailní analýzu webu, odhalil jeho slabá místa a zaslal nám podrobná doporučení na provedení změn. Následovalo školení našeho týmu, který má celý projekt na starosti. Ani zde nemáme jedinou výtku, vše proběhlo na profesionální úrovni. Zároveň jsme dostali doporučení na další vylepšení uživatelské přívětivosti webu. Pana Pítru mohu 100% doporučit!

Jaroslav Vajgl

největší česko-slovenský pokerový web
Pokerman.cz
Lukáše jsem potkala coby svého žáka v autoškole. Při hodinách jízd mi s takovým nadšením odkrýval taje svého oboru, že jakmile složil závěrečné zkoušky a získal řidičák (pro informaci napoprvé), pustili jsme se do práce. Profík v první řadě, vždy naprosto napojen na klienta, vše co je nutné změnit mi vysvětloval tak, že jsem byla okamžitě v obraze. Navíc v momentě, kdy jsem přestala spolupracovat a „usnula na vavřínech“, hned to zaznamenal a jemně mě přinutil celou akci dotáhnout. Naše původní stránky prolezl křížem krážem a vše, co mělo sebemenší náznak nefunkčnosti, přepracoval. Stanovili jsme si jako jeden z několika cílů návštěvnost a vůbec viditelnost webu. Před koncem roku jsme nevěděli kam dřív skočit a co nás ještě víc překvapilo, žáci nepřestali chodit ani v lednu, kdy za posledních 7 let nepřišel nikdo. Tedy Lukáši, vidím to dobře! Ostatně koukněte sami na www.heleautoskola.cz. Nyní pracujeme dále vždy se srozumitelným plánem na čtvrtletí a jsem si jista, že když budu ještě trošku víc spolupracovat, bude to mít Lukáš jednodušší a budeme ještě více úspěšnější. Lukáš mě neustále překvapuje novými nápady, které se mi líbí, takže děkuji! Děkuji zejména za trpělivost a ochotu dostat moje představy do zákonů „SEO“.

Helena Marie Harvotová

ředitelka HeleAutoškola
www.heleautoskola.cz ~ heleautoskola@gmail.com ~ 774 424 427
Lukáš je profesionál, který nám nejprve udělal analýzu, ve které zhodnotil slabé stránky našeho e-shopu a navrhl jejich úpravu. Taktéž nám doporučil změnu designu a doporučil designéra, který nám vytvořil nádherný design. Momentálně máme před sebou spousty práce, ale věřím, že Lukáš posune e-shop výrazně nahoru. Je radost s ním spolupracovat a můžu ho doporučit.

Martin Stoklasa

www.zdravi-sport.cz ~ info@zdravi-sport.cz ~ 721 222 322
Lukáše mi doporučil můj známý, úspěšný podnikatel, a nebyl jsem zklamán. V krátkém čase dodal podrobný plán s mnoha návrhy jak vylepšit rank mých webových stránek, a současně mi pomáhá s jeho začleněním. Za ty peníze to opravdu stojí!

Ryan Viguerie

www.teacher-creature.cz ~ 606 473 607
Spolupracovat s Lukášem je radost. Je spolehlivý, nemusím mu nic připomínat, naopak on mě taktně upozorňuje, když něco zdržuji. A je inspirativní! Moje doporučení zní: Kupte si ho, než se stane podpultovým zbožím.

Tomáš Potěšil

ředitel společnosti B2B Group, s. r. o.
www.b2bgroup.cz
Pana Pítru jsme oslovili pro zvýšení návštěvnosti našeho webu www.bohemia-balon.cz a pro vyšší umístění vy vyhledávačích. Lukáš byl velice profesionální a při první „orientační“ schůzce měl do detailu zmapované jak naše stránky, tak i stránky naší největší konkurence. Vše srozumitelně vysvětlil a ukázal na příkladech. I přes to, že naše práce je teprve na začátku, je už teď jasné, jak nám budoucí změny pomohou. Děkujeme ještě jednou a přejeme spoustu zajímavé práce a spokojených klientů – minimálně tak jako jsme my.

Lukáš Brada

www.bohemia-balon.cz ~ 606 657 795
S Lukášem jsem se seznámil prostřednictvím jeho kolegy Martina Matějky. S ohledem na již probíhající spolupráci a nárůst návštěvnosti našich stránek společnosti Jansen Display musím jeho práci jen pochválit a za dosavadní spolupráci poděkovat. Věřím, že nastavený trend bude i nadále rostoucí.

Jiří Hubka

obchodní ředitel CZ/SK firmy Jansen Display s.r.o.
www.jansen-display.cz
Velmi oceňuji Lukášovu prezentaci na téma Obsahový marketing a SEO pro WMC Group, na které se sešlo nesourodé publikum – accounti, kteří o SEO vědí málo, programátoři, kteří mají zúžený úhel zájmu o informace a specialisti, kteří o problematice vědí více a kladli odbornější dotazy. Dokázal téma odprezentovat takovým způsobem, že všichni jeho výkon hodnotili pozitivně a každý odcházel poučen. Na dotazy odpovídal fundovaně a poutavě. Oceňuji nejen obsah prezentace, ale i formu, jeho komunikační a prezentační dovednosti. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí ve firmě začít vzdělávat svoje zaměstnance v oboru, který má bezpochyby budoucnost, protože být „viděn“ na internetu bude stále důležitější a těžší.

Markéta Albrechtová

HR Manager agentury WMC/Grey a Actum
www.wmcgrey.cz ~ marketa.albrechtova@wmcgrey.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS