Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 3140 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Školení, které nám Lukáš poskytl, mělo největší přidanou hodnotu z online školení, která jsem doposud absolvoval. Bylo to hutné, ale informačně velmi přínosné. Ocenil jsem zejména praktické příklady, na kterých teorii demonstroval. Rozhodně doporučuji a jsem přesvědčen, že své znalosti s úspěchem využívá ve prospěch svých klientů.

Daniel Klotz

Pana Pítru všem vřele doporučuji – profesionálům i laikům. Jeho přednášky jsou vedené v profesionálním a zároveň přátelském duchu. Jsou jasné, přehledné a dávají smysl i úplným začátečníkům. Podstatné informace jsou řečeny zcela jasně a bez obalu. Chcete-li získat skvělé profesionální informace bez zbytečné omáčky a skrupulí, určitě pana Pítru vyhledejte.

Jitka Žabová

Děkuji Lukášovi za trénink o on-line médiích, který připravil s ohledem na naše potřeby dle předem zaslaného dotazníku, aby školil to, co skutečně potřebujeme znát my a nikoli to, co chce sdělit on nám. Trénink měl jasnou strukturu, byl interaktivní, nabitý novými informacemi, vzorovými příklady a ukázkami „best“ i „worst practises“. A nesmím zapomenout ani na osobnost Lukáše, který není do sebe uzavřeným „expertem“, ale velice komunikativním a otevřeným školitelem připraveným odpovídat na všetečné otázky z pléna. Pokud máte zájem dozvědět se, jak dělat on-line marketing, Lukáš je osobou, která vám určitě pomůže.

Pavel Vyčichlo

Marketing Manager Green Swan Pharmaceuticals
Školení na téma e-commerce marketing a webová analytika pro mě bylo velmi přínosné. Pan Pítra je opravdu odborník na svém místě s bohatými zkušenostmi. Děkuji za školení a vřele doporučuji.

Pavla Hrabalová

Dnes jsem byl na SEO semináři Lukáše Pítry, který pořádal APEK. Lukášův přístup se mi líbil, protože si na nic nehrál, nesliboval jako mnoho SEO konzultantů a agentur a vysvětloval SEO srozumitelně, takže mi už nepřipadá jako neviditelná magie :-)

Pavel Ronovský

ředitel společnosti Fanda SPORT s.r.o,
www.Fanda-NHL.cz ~ pavel.ronovsky@fanda-nhl.cz
Lukáš je jeden z nejlepších odborníků ve svém oboru, který jak při školeních (pomáhá nám při sérii workshopů na portále www.mujprvnieshop.cz), tak při osobních konzultacích, dokáže předat maximum relevantních rad, které nejsou jen 1000× ohrávaná klišé, ale informace založené na aktuálních trendech a průzkumech. Mohu ho s klidným svědomím doporučit všem, co mají zájem zlepšit si marketing svého internetového projektu.

Miroslav Uďan

CEO ve společnosti Shoptet
www.shoptet.cz
Analýza od Lukáše nám velmi pomohla nastartovat nový e-shop. Dokázal projít spoustu dat a připravit nám stručné a srozumitelné výstupy, se kterými jsme mohli v návrhu pokračovat.

Jakub Provazník

projektový manažer v NETservis s.r.o.
Netservis.cz ~ provaznik@netservis.cz
Lukáše mohu jedině doporučit! Velmi na něm oceňuji jeho 100% profesionalitu s lidským přístupem. Ke klientovi je maximálně férový a poctivý. Analýza v jeho podání je srozumitelná a otevře člověku oči správným směrem. Vždy si chce být jistý, že opravdu rozumíte tomu, co vám říká. U Lukáše máte pocit, že je na té lodi s vámi, ne-li více :) Vždy přijde s doporučeními a radami, které jsou nad rámec. Upřímně jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost ho poznat a nechat si od něj poradit!

Lucie Novotná

Lukáše znám již delší dobu a považuji jej za jednu ze špiček českého SEO. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat na některých zakázkách, kde jeho proaktivní přístup často znamená posun mílovými kroky kupředu z hlediska klientských výnosů.

Filip Podstavec

www.podstavec.cz ~ filip@podstavec.cz ~ 604 743 610
Lukáše jsem poznal na workshopu Jak nepohřbít e-shop. Díky jemu, Martinu Matějkovi a přítomným účastníkům z toho byl příjemně, a z mého úhlu pohledu produktivně, strávený den, za který moc díky!

Radek P.

majitel e-shopu z oboru auto-moto
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS