Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO & PPC specialista a konzultant

Zobrazuji č. 4150 z celkem 97 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Analýza od Lukáše nám velmi pomohla nastartovat nový e-shop. Dokázal projít spoustu dat a připravit nám stručné a srozumitelné výstupy, se kterými jsme mohli v návrhu pokračovat.

Jakub Provazník

projektový manažer v NETservis s.r.o.
Netservis.cz ~ provaznik@netservis.cz
Lukáše mohu jedině doporučit! Velmi na něm oceňuji jeho 100% profesionalitu s lidským přístupem. Ke klientovi je maximálně férový a poctivý. Analýza v jeho podání je srozumitelná a otevře člověku oči správným směrem. Vždy si chce být jistý, že opravdu rozumíte tomu, co vám říká. U Lukáše máte pocit, že je na té lodi s vámi, ne-li více :) Vždy přijde s doporučeními a radami, které jsou nad rámec. Upřímně jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost ho poznat a nechat si od něj poradit!

Lucie Novotná

Lukáše znám již delší dobu a považuji jej za jednu ze špiček českého SEO. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat na některých zakázkách, kde jeho proaktivní přístup často znamená posun mílovými kroky kupředu z hlediska klientských výnosů.

Filip Podstavec

www.podstavec.cz ~ filip@podstavec.cz ~ 604 743 610
Lukáše jsem poznal na workshopu Jak nepohřbít e-shop. Díky jemu, Martinu Matějkovi a přítomným účastníkům z toho byl příjemně, a z mého úhlu pohledu produktivně, strávený den, za který moc díky!

Radek P.

majitel e-shopu z oboru auto-moto
Lukáš bezpochyby patří k těm dobrým SEO konzultantům v ČR. Díky jeho důslednosti a hloubavosti si neodpustí sebemenší detail a proto je jeho práce perfektní. Pokud bych si pro své projekty vybíral konzultanty, Lukáš by pro mne byl rozhodně číslem jedna.

Pavel Ungr

konzultant online marketingu se specializací na SEO
www.pavelungr.cz ~ jsem@pavelungr.cz ~ 608 654 501
Školení nemělo chybu. Lukáš šel rovnou k věci, vyjadřovací schopnosti perfektní, schopnost empatie stejně tak. Rozumí své práci a srozumitelně ji předává i na ostatní. Jednoznačně doporučuji.

Marek Dvořák

Mgr. Lukáš Vik
S Lukášem jsem spolupracoval na několika projektech, kde jsem působil i jako zadavatel. Potřeboval jsem konzultovat otázky z oblasti SEO. Hned na prvním jednání mi bylo jasné, že Lukáš bude správný člověk. Jeho schopnost rychle a jasně formulovat způsob a nejdůležitější body, které je nutné pro dosažení výsledků udělat, je ohromující. Na schůzky se poctivě připravuje, rozhoduje se na základě dat a velmi bohatých zkušeností. Umí vybrat, co je pro daný obor z hlediska SEO nejdůležitější a nejefektivnější. Lukáše Pítru s klidným svědomím doporučím všem, kteří to se svými weby myslí vážně.

Mgr. Lukáš Vik

webdesignér a webový konzultant
Lukáše jsem poznal na jednom z pražských Pubcampů. Vyzařovala z něj jistota a když jsme spolu vedli debatu o SEO a internetovém marketingu, bylo jasné, že jsem narazil na jednoho z mála českých profíků. Líbí se mi, jak o SEO oboru uvažuje, jak o něm píše na svém blogu a jak jej vysvětluje s lehkostí a přitom přesvědčivě. Tahle dovednost mu přivádí nové zákazníky, kteří dále referují o jeho schopnostech – je to takový „word of mouth“ v praxi. Lukáš je na SEO borec a když jsem byl díky blížícímu se porodu své ženy nucen odmítnout zakázku pro Michala Sádeckého z Give.cz, s klidným srdcem jsem doporučil právě Lukáše Pítru. Lukáše zkrátka nejde nedoporučit.

Adam Vrána

konzultant internetového marketingu
www.ladyvirtual.cz ~ info@ladyvirtual.cz
Workshop „Jak nepohřbít svůj e-shop“ byl velice poučný, srozumitelný a konkrétní, což jsem potřeboval . Už se můj e-shop upravuje.

Libor Choleva

info@nuair.cz ~ 724 261 990
Pro náš nový e-shop s ekologickými produkty pro domácnosti Econea.cz, jsme oslovili Lukáše jako odborníka s velmi dobrou pověstí. Jeho finanční nároky byly bohužel mimo naše možnosti. I přesto nám vyšel vstříc a připravil pro nás dopolední SEO „nalévárnu“ ušitou přímo na míru. Během školení bylo vidět, že Lukáš dělá práci skutečně od srdce a nad naším problémem se opravdu zamyslel. Bez váhání nás zavalil tipy, jak by to dělal on. I když jsem o SEO problematice něco věděl, workshop, který si pro nás Lukáš připravil, byl opravdovým přínosem. Lukáše bych doporučil všemi deseti.

Martin Mates

www.econea.cz ~ martin@econea.cz ~ 723 945 977
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS