Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 4150 z celkem 89 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš bezpochyby patří k těm dobrým SEO konzultantům v ČR. Díky jeho důslednosti a hloubavosti si neodpustí sebemenší detail a proto je jeho práce perfektní. Pokud bych si pro své projekty vybíral konzultanty, Lukáš by pro mne byl rozhodně číslem jedna.

Pavel Ungr

konzultant online marketingu se specializací na SEO
www.pavelungr.cz ~ jsem@pavelungr.cz ~ 608 654 501
Školení nemělo chybu. Lukáš šel rovnou k věci, vyjadřovací schopnosti perfektní, schopnost empatie stejně tak. Rozumí své práci a srozumitelně ji předává i na ostatní. Jednoznačně doporučuji.

Marek Dvořák

Mgr. Lukáš Vik
S Lukášem jsem spolupracoval na několika projektech, kde jsem působil i jako zadavatel. Potřeboval jsem konzultovat otázky z oblasti SEO. Hned na prvním jednání mi bylo jasné, že Lukáš bude správný člověk. Jeho schopnost rychle a jasně formulovat způsob a nejdůležitější body, které je nutné pro dosažení výsledků udělat, je ohromující. Na schůzky se poctivě připravuje, rozhoduje se na základě dat a velmi bohatých zkušeností. Umí vybrat, co je pro daný obor z hlediska SEO nejdůležitější a nejefektivnější. Lukáše Pítru s klidným svědomím doporučím všem, kteří to se svými weby myslí vážně.

Mgr. Lukáš Vik

webdesignér a webový konzultant
Lukáše jsem poznal na jednom z pražských Pubcampů. Vyzařovala z něj jistota a když jsme spolu vedli debatu o SEO a internetovém marketingu, bylo jasné, že jsem narazil na jednoho z mála českých profíků. Líbí se mi, jak o SEO oboru uvažuje, jak o něm píše na svém blogu a jak jej vysvětluje s lehkostí a přitom přesvědčivě. Tahle dovednost mu přivádí nové zákazníky, kteří dále referují o jeho schopnostech – je to takový „word of mouth“ v praxi. Lukáš je na SEO borec a když jsem byl díky blížícímu se porodu své ženy nucen odmítnout zakázku pro Michala Sádeckého z Give.cz, s klidným srdcem jsem doporučil právě Lukáše Pítru. Lukáše zkrátka nejde nedoporučit.

Adam Vrána

konzultant internetového marketingu
www.ladyvirtual.cz ~ info@ladyvirtual.cz
Workshop „Jak nepohřbít svůj e-shop“ byl velice poučný, srozumitelný a konkrétní, což jsem potřeboval . Už se můj e-shop upravuje.

Libor Choleva

info@nuair.cz ~ 724 261 990
Ing. Jan Kvasnička
S Lukášem je radost spolupracovat, jelikož patří k těm, kteří svou práci milují a dělají ji opravdu dobře. Je hodně důsledný puntičkář a podle toho jeho práce vypadá. Spolupráce je vždy velice komplexní, jelikož Lukáš má opravdu velké přesahy do jiných oborů, a to je vždy vítanou výhodou. Navíc se neustále vzdělává, což jde vidět i na jeho sociálních sítích a blogu, který doporučuji jako povinnou četbu pro každého, kdo má co do činění s online podnikáním. Lukáše můžu jedině doporučit.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Pro náš nový e-shop s ekologickými produkty pro domácnosti Econea.cz, jsme oslovili Lukáše jako odborníka s velmi dobrou pověstí. Jeho finanční nároky byly bohužel mimo naše možnosti. I přesto nám vyšel vstříc a připravil pro nás dopolední SEO „nalévárnu“ ušitou přímo na míru. Během školení bylo vidět, že Lukáš dělá práci skutečně od srdce a nad naším problémem se opravdu zamyslel. Bez váhání nás zavalil tipy, jak by to dělal on. I když jsem o SEO problematice něco věděl, workshop, který si pro nás Lukáš připravil, byl opravdovým přínosem. Lukáše bych doporučil všemi deseti.

Martin Mates

www.econea.cz ~ martin@econea.cz ~ 723 945 977
Profesionál ve svém oboru s velmi pozitivním a vstřícným přístupem. Věcné školení, vynikající argumentace, konkrétní a užitečné informace. Vystihne vždy podstatu věci, kterou snadno předá i nezaujaté osobě. Spolehlivé a kvalitní řešení problematiky webů a e-shopů. Člověk na správném místě.

Michaela Flanderová

Marketing Manager BEAUTY SERVIS GROUP s.r.o. – kompletní a profesionální vybavení kadeřnických, kosmetických salónů a wellness
www.beautyservis.cz ~ flanderova@beautyservis.cz ~ 774 001 030
Lukáš pro náš web Srovname.cz připravil SEO audit a následně workshop klasifikační analýzy klíčových slov a off page faktorů. Audit neobsahoval žádný balast a klišé jako tomu bývá u některých agentur. Naopak byl plný důležitých informací a hlavně rad a tipů na řešení problémů. Workshop byl stejný jako audit, tedy plný konkrétních věcí a řešení problémů nám přímo na míru. Jsem rád, že jsme s Lukášem navázali dlouhodobou spolupráci. Mohu jen doporučit.

Lukáš Doležal

www.srovname.cz
Už jsme vyzkoušeli několik agentur i jednotlivců, ale spolupráce s Lukášem Pítrou je první spoluprací, která mi dává smysl a u které mám pocit, že z nás nikdo netahá zbytečné peníze. Za své finanční prostředky dostanete kvalitní práci a smysluplné rady. Nikdo nechodí kolem horké kaše a nesnaží se vám dávat rady, které si přečetl ve dva roky staré knize „SEO od A do Z“ :) Spolupráci s Lukášem Pítrou mohu určitě doporučit.

Lukáš Kosprt

www.cestuj.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS