Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO & PPC specialista a konzultant

Zobrazuji č. 8190 z celkem 97 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš mi velmi pomohl při vytváření nového internetového obchodu jednoho z klientů. Využil jsem jeho služeb v oblasti SEO. Byl velmi vstřícný a na mé dotazy odpovídal obsáhle a rychle. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, které byly přínosem i v jiných částech marketingu. Lukáše doporučuji a těším se na další spolupráci.

David Hradil

Project manager & e-commerce specialist ve společnosti DavidHradil.cz
www.davidhradil.cz ~ 775 396 707
Už dlouho děláme webové projekty a eshopy. Na projektu eshopu Dobrá-miska.cz jsme potřebovali někoho, kdo by dal po roce a půl od rozjezdu našemu marketingu nový impuls. Schválně píšu slovo „marketing “, protože Lukáš není pouze SEO expert, zanícený PPC konzultant a praktik. Je to někdo, kdo dokáže rozpohybovat celý marketing. Ptá se na otázky, na které chcete sami znát odpověď, projekt se snaží poznat do hloubky, zkoumá souvislosti… a hlavně fakt ví, co dělá. A co je možná nejdůležitější, dokáže vás samotné nastartovat a doslova hnát kupředu. Ten poměr cena/výkon je u Lukáše brutální. Pokud hledáte profesionála, pak můžu jen doporučit.

Milan Šudoma

jednatel firmy nolama s.r.o.
www.nolama.cz ~ milan@nolama.cz ~ 732 222 626
Lukáš je profesionál, který má fascinující pracovní nasazení, obrovskou chuť do práce a skvělé pracovní výsledky. K tomu všemu je to dobrý člověk. Díky za to!

Marek Popovský

majitel webu Dobra-miska.cz
www.dobra-miska.cz ~ marek@dobra-miska.cz ~ 724 715 008
Když jsme redesignovali web, hledali jsme pomoc se SEO a PPC reklamou. Naše firemní strategie zní „be smart with media“, takže jsme hledali nejen odborníka kovaného v odbornosti, ale i člověka schopného pochopit náš byznys. S Lukášem spolupracujeme od května 2015 a jsme velmi spokojení. Pomohl nám se strategií pro SEO, průběžně náš učí využívat analýzu klíčových slov a ladit on-page faktory. Má skvělý přístup nejen k SEO a PPC, ale k práci s klientem celkově. Dokáže myslet zeširoka, v kontextu celého marketingu a firemních cílů. Navíc dokáže být v případě potřeby pružně k dispozici.

Štěpán Skripnik

Online communication manager
www.koop.cz ~ 734 263 417
Lukáš nám pomáhá zlepšit SEO webů České televize a práce s ním je radost. Nemusíte mu nic připomínat, naopak on popohání vás, a to ČT potřebuje :) Precizně zpracoval SEO analýzu, kterou navíc skvěle a srozumitelně odprezentoval vedení, a tím všechny pro SEO nadchnul. Nyní se chystáme všechny jím navrhované změny uvádět v život a nepochybujeme, že s ním se to podaří. Je to profesionál, který ví, co dělá a navíc ho jeho práce baví. Takových lidí je v českém onlinu opravdu málo, takže mohu jen doporučit.

Helena Šimková

UX designérka, Česká televize
www.ceskatelevize.cz
Přibližně před rokem jsme si v Mountfieldu interně vyhodnotili, že starost o PPC a SEO budeme schopni dělat kvalitněji vlastními silami, než ve spolupráci se specializovanou agenturou. Chtěli jsme ale zároveň mít i odborný pohled zvenku a po necelém roce mohu říci, že jsem rád, že jsme zvolili právě spolupráci s Lukášem Pítrou. Nejen, že si udržuje oborové znalosti na velmi vysoké úrovni, ale je zároveň schopen řadu věcí předat našim lidem a hlavně je schopen i věci posunovat dál, takže to není jen typická konzultační činnost, ale svým způsobem i částečné vedení lidí a jejich rozvoj v oblasti PPC a SEO. A i přesto, že cena za Lukášův čas je vysoká, tak musím říci, že se mnohonásobně vrací a pevně věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobě pokračovat a přinášet další výsledky.

Michal Poběžal

eCommerce Director
www.mountfield.cz ~ michal.pobezal@mountfield.cz ~ 724 016 276
Lukáš nám pomáhá vybrat a proškolit interní tým a nastavit procesy ve firmě v oblasti SEO optimalizace a linkbuildingu. Je to nejlepší spolupráce s externím specialistou, kterou procházíme. Schůzky, školení i workshopy jsou neuvěřitelně inspirativní, informativní a pomáhají nám nahlédnout pod skutečnou pokličku problematiky optimalizace pro vyhledávače. Oceňuji, že výstupy jsou vždy maximálně přínosné, spolupráce a komunikace přímočará. Lukáš je profesionál, kterého vždy rád doporučím.

Petr Soukup

specialista výkonnostního marketingu ve společnosti Vivantis a.s.
www.vivantis.cz
Lukáše jsem oslovil cca před půl rokem, kdy jsme potřebovali pomoct s uchopením velmi náročného a v českém rybníce nezvyklého zadaní na celé nové řešení v rámci rodiny eshopů a webů v Pentě. Lukáš se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Je pro nás respektovaným mentorem a člověkem, na kterého je spolehnutí. V rámci jeho pracovního vytížení je až s podivem (i obdivem) jak profesionálně a zodpovědně dokáže ke spolupráci přistupovat. Jeho racionální a věcný přístup je pak tou nejlepší třešničkou na dortu. Nemohu jinak, než Lukáše doporučovat kde se dá a zároveň doufat, že spolupráce nikdy neskončí ;)

Marek Švábeník

projektový manažer
www.penta.cz ~ 608 922 220
Lukáš je skutečný profík s rancem zkušeností. Skvěle rozumí nejen technologiím a principům vyhledávačů a webů, ale i datům. Dokáže říct, která jsou důležitá, jak je vytěžit a použít. Díky tomu dokáže navrhnout procesy i strategie dlouhodobě funkční pro SEO. Spolupracujeme s Lukášem na rozvoji SEO v naší agentuře, absolvovali jsme společně řadu workshopů a konzultací, které náš tým posouvají pořád dál. Děkujem!

Milan Chvojka

projektový manažer 2FRESH
www.2fresh.cz ~ milan.chvojka@2fresh.cz
Lukáše jsme si vybrali do VSHostingu jako našeho mentora, kde jsme potřebovali nakopnout PPC kampaně pro naše dva projekty. Díky Lukášovi dostaly naše, spíše amatérské a samoucké zkušenosti s PPC, ucelený systém. Díky Lukášovi a jeho pomoci s restrukturalizací už víme, jak si pro lepší organizaci, kontrolu a editaci účtů, jejich rozpočtů či klíčových slov nejvhodněji jakékoliv kampaně strukturovat. Je opravdu vidět a cítit, že se Lukáš oblasti PPC i SEO věnuje naplno, své vědomosti neustále aktualizuje a předává dále. Za pár měsíců mentoringu (což bylo ve skutečnosti reálně jen pár hodin spolupráce) jsme se naučili spravovat si své kampaně sami bez větší výpomoci a s lepším využitím automatizací. Díky dlouholeté zkušenosti z oboru vám Lukáš pomůže nejen s PPC či SEO, ale z vlastní praxe vás navede a dá další tipy např. na to, jak přemýšlet, jak si věci zjednodušit, co a jak měřit či jak zapracovat na samotném webu. Co se týče jeho osobnosti, uplatňuje přístup, který já osobně zastávám a proto se s ním dobře spolupracuje. Dělá práci s nejlepším vědomím a svědomím, na každý zádrhel se dokáže podívat trochu s nadhledem, dá dohromady všechny možné souvislosti, důvody a okolnosti a vždy diplomaticky navrhne/doporučí řešení, avšak nikdy si nehraje na vševědoucího a pokud na to přijde, otevřeně řekne, co se mu nelibí, co je špatně a se záležitostmi přesahujícími jeho široké obzory odkáže na další lidi. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Ondřej Kulatka

Head of marketing
www.vshosting.cz ~ kulatka@vshosting.cz ~ 737 714 527
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS