Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 9. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO & PPC specialista a konzultant

Zobrazuji č. 8190 z celkem 93 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš mi velmi pomohl při vytváření nového internetového obchodu jednoho z klientů. Využil jsem jeho služeb v oblasti SEO. Byl velmi vstřícný a na mé dotazy odpovídal obsáhle a rychle. Dozvěděl jsem se spoustu věcí, které byly přínosem i v jiných částech marketingu. Lukáše doporučuji a těším se na další spolupráci.

David Hradil

Project manager & e-commerce specialist ve společnosti DavidHradil.cz
www.davidhradil.cz ~ 775 396 707
Už dlouho děláme webové projekty a eshopy. Na projektu eshopu Dobrá-miska.cz jsme potřebovali někoho, kdo by dal po roce a půl od rozjezdu našemu marketingu nový impuls. Schválně píšu slovo „marketing “, protože Lukáš není pouze SEO expert, zanícený PPC konzultant a praktik. Je to někdo, kdo dokáže rozpohybovat celý marketing. Ptá se na otázky, na které chcete sami znát odpověď, projekt se snaží poznat do hloubky, zkoumá souvislosti… a hlavně fakt ví, co dělá. A co je možná nejdůležitější, dokáže vás samotné nastartovat a doslova hnát kupředu. Ten poměr cena/výkon je u Lukáše brutální. Pokud hledáte profesionála, pak můžu jen doporučit.

Milan Šudoma

jednatel firmy nolama s.r.o.
www.nolama.cz ~ milan@nolama.cz ~ 732 222 626
Lukáš je profesionál, který má fascinující pracovní nasazení, obrovskou chuť do práce a skvělé pracovní výsledky. K tomu všemu je to dobrý člověk. Díky za to!

Marek Popovský

majitel webu Dobra-miska.cz
www.dobra-miska.cz ~ marek@dobra-miska.cz ~ 724 715 008
Když jsme redesignovali web, hledali jsme pomoc se SEO a PPC reklamou. Naše firemní strategie zní „be smart with media“, takže jsme hledali nejen odborníka kovaného v odbornosti, ale i člověka schopného pochopit náš byznys. S Lukášem spolupracujeme od května 2015 a jsme velmi spokojení. Pomohl nám se strategií pro SEO, průběžně náš učí využívat analýzu klíčových slov a ladit on-page faktory. Má skvělý přístup nejen k SEO a PPC, ale k práci s klientem celkově. Dokáže myslet zeširoka, v kontextu celého marketingu a firemních cílů. Navíc dokáže být v případě potřeby pružně k dispozici.

Štěpán Skripnik

Online communication manager
www.koop.cz ~ 734 263 417
Lukáš nám pomáhá zlepšit SEO webů České televize a práce s ním je radost. Nemusíte mu nic připomínat, naopak on popohání vás, a to ČT potřebuje :) Precizně zpracoval SEO analýzu, kterou navíc skvěle a srozumitelně odprezentoval vedení, a tím všechny pro SEO nadchnul. Nyní se chystáme všechny jím navrhované změny uvádět v život a nepochybujeme, že s ním se to podaří. Je to profesionál, který ví, co dělá a navíc ho jeho práce baví. Takových lidí je v českém onlinu opravdu málo, takže mohu jen doporučit.

Helena Šimková

UX designérka, Česká televize
www.ceskatelevize.cz
Lukáš nám pomáhá vybrat a proškolit interní tým a nastavit procesy ve firmě v oblasti SEO optimalizace a linkbuildingu. Je to nejlepší spolupráce s externím specialistou, kterou procházíme. Schůzky, školení i workshopy jsou neuvěřitelně inspirativní, informativní a pomáhají nám nahlédnout pod skutečnou pokličku problematiky optimalizace pro vyhledávače. Oceňuji, že výstupy jsou vždy maximálně přínosné, spolupráce a komunikace přímočará. Lukáš je profesionál, kterého vždy rád doporučím.

Petr Soukup

specialista výkonnostního marketingu ve společnosti Vivantis a.s.
www.vivantis.cz
Lukáše jsem oslovil cca před půl rokem, kdy jsme potřebovali pomoct s uchopením velmi náročného a v českém rybníce nezvyklého zadaní na celé nové řešení v rámci rodiny eshopů a webů v Pentě. Lukáš se tohoto úkolu zhostil na výbornou. Je pro nás respektovaným mentorem a člověkem, na kterého je spolehnutí. V rámci jeho pracovního vytížení je až s podivem (i obdivem) jak profesionálně a zodpovědně dokáže ke spolupráci přistupovat. Jeho racionální a věcný přístup je pak tou nejlepší třešničkou na dortu. Nemohu jinak, než Lukáše doporučovat kde se dá a zároveň doufat, že spolupráce nikdy neskončí ;)

Marek Švábeník

projektový manažer
www.penta.cz ~ 608 922 220
Lukáš je skutečný profík s rancem zkušeností. Skvěle rozumí nejen technologiím a principům vyhledávačů a webů, ale i datům. Dokáže říct, která jsou důležitá, jak je vytěžit a použít. Díky tomu dokáže navrhnout procesy i strategie dlouhodobě funkční pro SEO. Spolupracujeme s Lukášem na rozvoji SEO v naší agentuře, absolvovali jsme společně řadu workshopů a konzultací, které náš tým posouvají pořád dál. Děkujem!

Milan Chvojka

projektový manažer 2FRESH
www.2fresh.cz ~ milan.chvojka@2fresh.cz
Lukáše jsme si vybrali do VSHostingu jako našeho mentora, kde jsme potřebovali nakopnout PPC kampaně pro naše dva projekty. Díky Lukášovi dostaly naše, spíše amatérské a samoucké zkušenosti s PPC, ucelený systém. Díky Lukášovi a jeho pomoci s restrukturalizací už víme, jak si pro lepší organizaci, kontrolu a editaci účtů, jejich rozpočtů či klíčových slov nejvhodněji jakékoliv kampaně strukturovat. Je opravdu vidět a cítit, že se Lukáš oblasti PPC i SEO věnuje naplno, své vědomosti neustále aktualizuje a předává dále. Za pár měsíců mentoringu (což bylo ve skutečnosti reálně jen pár hodin spolupráce) jsme se naučili spravovat si své kampaně sami bez větší výpomoci a s lepším využitím automatizací. Díky dlouholeté zkušenosti z oboru vám Lukáš pomůže nejen s PPC či SEO, ale z vlastní praxe vás navede a dá další tipy např. na to, jak přemýšlet, jak si věci zjednodušit, co a jak měřit či jak zapracovat na samotném webu. Co se týče jeho osobnosti, uplatňuje přístup, který já osobně zastávám a proto se s ním dobře spolupracuje. Dělá práci s nejlepším vědomím a svědomím, na každý zádrhel se dokáže podívat trochu s nadhledem, dá dohromady všechny možné souvislosti, důvody a okolnosti a vždy diplomaticky navrhne/doporučí řešení, avšak nikdy si nehraje na vševědoucího a pokud na to přijde, otevřeně řekne, co se mu nelibí, co je špatně a se záležitostmi přesahujícími jeho široké obzory odkáže na další lidi. Spolupráci s ním určitě doporučuji.

Ondřej Kulatka

Head of marketing
www.vshosting.cz ~ kulatka@vshosting.cz ~ 737 714 527
Na Lukáše jsem narazil na základě doporučení. Přiznám, že po první schůzce jsem byl mírně zaskočený jeho přímostí. Málokdo vám řekne, že dosavadní práce, kterou děláte v oblasti PPC je „katastrofální“. Tedy řekl to taktně. Nyní po půl roce spolupráce je Lukášova přímost to, čeho si na něm nejvíc vážím. Pokud si jako klient vymyslím něco, co nebude fungovat, Lukáš mi to řekne. Vše mi podloží čísly, grafy a tak to i jako člověk, který se v PPC nepohybuje, pochopím. Vždy mi připraví podklady pro to, abych mohl rozhodnout, a to je pro mě jako obchodníka to důležité. V neposlední řadě musím vyzdvihnout dodržování termínů a rychlost, se kterou pracuje. Hned na začátku mi neslíbil nereálně krátký termín a hned se omluvil, že má nasmlouvanou práci. Jakmile ale přišel domluvený termín, byl jsem až překvapen rychlostí, se kterou pracuje a nutí mě neodkládat termíny.

Michal Vlášek

majitel Bazény relax
www.bazeny-relax.cz ~ vlasek@bazenyrelax.cz ~ 605 708 069
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS