Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Trnka

Mgr. Lukáš Trnka

marketingový poradce a koordinátor produkčních aktivit

Mgr. Lukáš Trnka

Nabízím profesionální marketingové poradenství s jasným cílem — zvýšit efektivitu a účinnost komunikace vaší značky/firmy:

  • nastavím optimální marketingovou strategii a přinesu kreativní nápady
  • vyberu nejvhodnější propagační kanály pro marketingové kampaně
  • zajistím bezproblémovou produkci ve spolupráci s dlouhodobě prověřenými profíky
  • vše zkoordinuji a povedu tak, abyste se bezstarostně mohli věnovat svému byznysu

Mám přes 10 let praxe, spolupracoval jsem s mnoha českými mediálními agenturami a výraznými společnostmi: Toyota, Škoda auto, Česká Spořitelna, Kofola, Vodafone, Nokia, Johnson & Johnson, Česká zbrojovka, Café Coffee Day, HDS Retail, 3M Česko, Aramark a další.

V roce 2004 jsem založil marketingovou firmu Advertico a jsem spoluautorem projektu UGO! Media, kde pro klienty připravujeme kampaně za využití projekčních fólií a dalších inovativních interaktivních technologií. Také spoluvlastním úspěšnou společnost zaměřenou na privátní degustace vín Merite a provozuji e-shop ChytraVina.cz. Více o mně a mé práci se dočtete na mém blogu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Lukáš Trnka
Krkonošská 1607/10
Praha-Vinohrady
120 00
Mobil:774 103 333
Email:posta@lukastrnka.cz
Web:lukastrnka.cz
Skype:Skype lukas_trnka
Facebook:Facebook lukas.trnka.359
Twitter:Twitter lukas_trnka
LinkedIn:LinkedIn lukastrnka
Účet:1273441017 / 3030
:86580990 (plátce DPH)
DIČ:CZ8304280501

Doporučení z první ruky

S Lukášem Trnkou spolupracuji od roku 2006 ve všech společnostech, kterými jsem prošel. Vážím si jeho flexibility, kvalitního názoru a konstruktivní oponentury, která mi velmi pomáhá v úspěšném zavádění novinek a inovátorských projektů. Velmi se mi líbí, že Lukáš dokáže naslouchat, pečlivě analyzovat a přinášet ucelené řešení. Co slíbí, to dodrží. Na druhé straně dokáže stát nohama na zemi a neslibovat něco, co je nereálné. A to se dnes moc nevidí. Ačkoliv spolupráce s jeho firmou není rozhodně ta nejlevnější možnost na trhu, celková přidaná hodnota, kterou každému našemu společnému projektu dává, je víc než dostatečnou kompenzací a je pro mě vždy první volbou.
Vladimír Staněk
generální ředitel ARAMARK, s.r.o.

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS