Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Vik > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Vik — webdesignér a webový konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Vik:
Spolupráce s Lukášem na výrobě elektronických knih byla velmi příjemná a korektní. Všechny změny byly zapracovány téměř obratem a s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Co na mě velmi pozitivně zapůsobilo, je perfekcionismus (logicky pramenící z odborné způsobilosti), se kterým jsme spolu řešili vyloženě drobné technické úpravy. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout i vcelku ojedinělý osobní přístup.

Martin Hobrland

vydavatel
www.martinhobrland.com
pan Vik ochotně a s bleskovou rychlostí provádí jakékoliv mnou navržené úpravy na mém webu. Určitě ho doporučuji jako spolehlivého a kreativního webdesignéra.

Pavel Slánský

majitel firmy Dřevoservis
www.drevoservis.cz ~ slansky.pavel@centrum.cz ~ 774 281 896
Pana Lukáše Vika a jeho firmu Databook jsem si vybrala po dlouhém hledání toho nejlepšího, co může trh nabídnout. Jsem člověk, který se nespokojuje s průměrností a s tím, aby věci byly udělány jen tak, že jsou udělány. Upřednostňuji preciznost a perfektnost. Právě z tohoto důvodu jsem si pro vydání své knihy zvolila firmu Databook. Zaujaly mne jejich profesionální webové stránky, přehlednost nabídky, cena. Dalším příjemným překvapením pak byla vstřícnost a ochota, výborná komunikace a rychlost vyřízení zakázky. Od prvního e-mailového kontaktu (v podstatě mého prvotního zběžného dotazu) až po vystavení knihy v e-shopu, uběhlo pouhých deset dní! Dále oceňuji propagační činnost při prodeji mé knihy a celkovou perfektní spolupráci. Jsem s odvedenou prací maximálně spokojena a s klidným svědomím doporučuji tohoto vydavatele dalším zájemcům.

Salma Blanco

autorka romantických příběhů
romantika-divokeho-zapadu.webnode.cz ~ blanco.salma@gmail.com
Pan Lukáš Vik se na mě nedávno obrátil, že se seznámil s některými mými knihami vydanými v papírové formě. Rád by je vydal v elektronické podobě, protože podobných knih, zabývajících se populárně vědeckou formou aktivitami našich předních expertů v zahraničí, je na knižním trhu málo. A pokud jsou, většinou jde o knihy cenově málo dostupné pro studenty a širokou veřejnost. Pochopil jsem ihned, že elektronická kniha vzhledem ke své relativně nízké ceně nejen může vyplnit tuto mezeru, vyplývající z ekonomických možností široké populace, ale nabízí zájemcům o tuto problematiku i možnost podrobného studia, například zvětšení důležitých detailů na obrazovce, jako jsou geografické či geologické mapy, fotografie, grafy či tabulky. Protože v mém případě se zároveň jedná o knihy cestopisné s podrobným komentářem k některým světovým lokalitám (Machu Picchu, jezero Titicaca, Tiwanaku v Bolivii, vodopády Iguazú, Chichen Itzá v Mexiku aj.), je třeba si knihu vzít na výpravu či návštěvu lokality s sebou. A vezměte si do kufru či batohu knihu vážící skoro dva kilogramy při dnešních výrazně omezených váhových limitech v letecké dopravě. Co k tomu říci? Elektronická kniha je nejlepším řešením. A kdo vám nejlépe poradí? Po mé velmi dobré zkušenosti s Mgr. Lukášem Vikem není co řešit. Věřím ve schopnosti českých odborníků a pan Vik mě znovu utvrzuje v tom, že se v zahraničí nemáme za co stydět. Naopak, získal jsem velké zahraniční zkušenosti v různých zemích a v rozmanitých ekonomických a politických systémech a směle mohu tvrdit, že naši odborníci jsou na světové špici ve svých oborech. A jsem tomu velmi rád, že po dobré zkušenosti s Mgr. Lukášem Vikem i on mezi ně patří.

Otto Horský

inženýrský geolog, zahraniční expert a konzultant, cestovatel a spisovatel
www.horsky.org ~ horsky@horsky.org ~ 602 791 425
S Lukášem mám zkušenosti ze dvou projektů a musím uznat, že jeho citlivé vnímání je plus pro nás. Lukáš ukázal svou kreativitu v projektu www.herbi.cz. Na webu www.letaky-slevy.cz dokázal udržet svou metu i když šlo o jinou formu propagace a nebylo v zadání de facto nic. Lukáše doporučuji, je to schopný grafik a designér a slušný člověk.

Miele Zu

jednatel a majitel několika serverů
Pan Lukáš Vik pro mne dělal již několik designů webů. Vždy jsme se dokázali domluvit k oboustranné spokojenosti a co více, také ke spokojenosti klienta.

Miroslav Knápek

programátor
Při hledání nakladatele pro svou elektronickou knihu jsem vlastně náhodou zvolil Mgr. Lukáše Vika. Byla to šťastná volba, knížka vyšla bez problémů, přestože jsem jednotlivé články posílal postupně a nikoliv najednou, jak je zvykem. Jsem spokojený i s cenou za vydání knížky. Panu Vikovi patří mé díky a slib, že vydání příští e-knížky, kterou píši, svěřím opět jemu.

Ing. Jan Žák

Ráda bych poděkovala Mgr. Lukáši Vikovi za perfektní spolupráci při tvorbě a prodeji mé e-knihy. Pracuje rychle, spolehlivě, jednání s ním je přínosné a kreativní. Děkuji a doporučuji :)

Markéta Tkadlecová

studentka VŠ
S panem Vikem již spolupracuji téměř dva roky a za tuto dobu mi vydává už čtvrtý román. S jeho prací jsem maximálně spokojen, zejména v návrzích grafické úpravy obálek, které na první pohled prezentují autora. Kvalita jeho odvedené práce včetně dohodnutých termínů je na vysoké úrovni a já věřím, že naše spolupráce bude fungovat na stejně vysoké úrovni při vydávání mých dalších románů. Nově začínajícím autorům jej mohu s klidným svědomím doporučit.

Karel Václav Kupka

spisovatel a učitel na SŠT v Opavě
kupka@sst.opava.cz ~ 606 880 209
Lukáš Vik mi vydal elektronickou knihu Strašilka z Přízračného ostrova. Také dělal sazbu a grafický návrh obálky. Výsledek se mi moc líbil, perfektní práce! Mám v plánu se Lukášovi v budoucnu opět ozvat s novou knihou. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Libor Kvapil

Miele technika s.r.o.
www.miele.cz ~ libor.kvapil@miele.cz ~ 587 073 414
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS