Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lukáš Vik > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Lukáš Vik — webdesignér a webový konzultant

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Mgr. Lukáš Vik:
S přístupem Databook.cz, v mém případě s provozovatelem portálu Mgr. Lukášem Vikem, jsem byl velice spokojen. Pan Vik mi neustále trpělivě a k věci odpovídal na spoustu mých dotazů. Hlavně reagoval skoro okamžitě – ne tak obvyklý fenomén při komunikaci na dálku, alespoň dle mého pozorování. Tím, že jsem vydával knihu poprvé, byl pro mě tento přístup velice hodnotný a pomohl mně zorientovat se. Oceňuji a vážím si toho, když lidé rádi a rychle komunikují. I samotné zpracování a vydání e-knihy bylo velmi rychlé. Určitě doporučuji.

Ermias Tulu

autor knihy Punk fiction aneb No future
tulici2006@yahoo.com
Pana Vika mohu vřele doporučit. Tvorba mé první elektronické knihy probíhala velmi hladce. Na veškeré dotazy jsem dostávala bleskové a trpělivé odpovědi, a to v jakoukoliv denní dobu. Neuvěřitelné :-)

Klára Bártová

autorka novely Rok Patrika
http://www.facebook.com/Rok.Patrika
S Lukášem Vikem spolupracuji již dlouhou dobu. Pomohl mi připravit můj e-book po technické stránce, vytvořil vizitky a plakáty. Oceňuji jeho cit pro detail, rychlost a ochotu naslouchat mým potřebám. Spolupráce vždy probíhala tak, že mi Lukáš dodal hotové návrhy a já jsem k nim neměl žádné výhrady, což je dnes v oblasti grafické tvorby velkou vzácností. Lukáš je velmi svědomitý a pracovitý. Určitě doporučuji využít jeho služeb ostatním.

Michal Mrhač

autor knihy Ukradený potenciál
michal.mrhac@gmail.com ~ 723 473 425
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube RSS