Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Magda Křepelková

Magda Křepelková

životní průvodce se zaměřením na ženské sebedestrukce

Magda Křepelková

Inspiruji a učím lidi, jak si umět poradit se vším, co cítí a co se uvnitř nich děje. Pomáhám ženám lépe přistupovat k sobě samým, smysluplně a konstruktivně.

  • Prožitková setkání a akce – zaměřené na ženská vnitřní témata, lidské příběhy a sdílení zkušeností.
  • Individuální sezení s klienty – hledání jednoduché a praktické cesty, která člověka vyvede z obtížných situací, specializace na poruchy příjmu potravy, období dospívání (16–18 let) a lepší pochopení vlastního těla.
  • Literární a audio tvorba – pravdivé ženské příběhy, otevřená témata věnující se sexualitě, vnitřnímu ženskému světu, vztahům a vědomí.

Mé motto: Věřím, že je možné dostat se z nemožného.

Na volné noze jsem od roku 2011 a od té doby jsem svou prací pomohla ukázat směr několika stovkám lidí. Své poradenství stavím na osobním prožitku a životních zkušenostech. Preferuji menší počet klientů, kdy mohu každému věnovat komplexní péči a dostatek času. Při setkáních využívám slovo, příběhy, ale také tanec, hudbu a meditační techniky. Každá akce je živou improvizací dle konkrétních potřeb klienta. Za největší úspěch vždy považuji, když mé služby již nepotřebujete.

Absolvovala jsem kurzy zaměřené na vnímání těla a energie, intenzivní několikaletý výcvik Osho meditací, tantra jógu pro ženy. Inspiruji se semináři psychofonetiky a psychosomatiky (Yehuda Tagar), spojením psychoterapie a buddhismu (Rob Preece), ženského vnitřního světa (Cynzia Surya Donnoli) a umění meditace a rozvoje lidského vědomí (Naropa).

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Literární a audio tvorba

  • 2014, Světlem sama – volné pokračování Příběhu ženy vás zavede do překotné části mého života v době roků 2012–2013. Symbolikou tohoto období je změna, poznávání a hledání cest. Začínající podnikání, práce s lidmi, proměňující se vztah k mužům, pochopení a poznávání smyslu života.
  • 2012, Tanec divošky – kniha povídek, které jsou literárně zpracovány na základě skutečného prožitku. Příběh ženy s mužem, o ženském vhledu do situace a o pochopeních, ke kterým si žena došla. Příběhy otvírají témata sexuality, vztahů a duchovního zrání.
  • 2011, Příběh ženy – autobiografický záznam části mého života. Jednou větou: Prošla jsem roční anorexií, desetiletou bulimií, dvacetiletým manželstvím, přepadením, a to vše mě zavedlo na kurzy sebepoznání. Postupně jsem udělala přelomové životní změny, odchod z manželství a hlavně, uzdravila jsem se a začala žít naplněný život.
  • Audio balíček pro sebeléčení – audia vytvořena pro ženy v jakékoliv sebedestrukci, pro ženy, které potřebují hlouběji navázat kontakt se sebou, se svým tělem i se svou duší. Pro relaxaci, naladění a hlavně pro samostatnou práci.

Knihy a audio můžete zakoupit na mém webu »

Kontaktní informace

Magda Křepelková
Borová 152
Malé Kyšice (Středočeský kraj)
273 51
Mobil:736 455 107
Email:m.krepelkova@seznam.cz
Web:www.magdakrepelkova.cz
Facebook:Facebook zenyvpohode
:87823322

Doporučení z první ruky

S Magdou Křepelkovou jsem prožila několik úžasných pobytových seminářů, na konci kterých jsem si řekla, že jsem objevila novou část sebe. Zamilovala jsem si způsob, kterým Magda pracuje. Nevyučuje, neposuzuje, neopravuje, nehodnotí… S Magdou člověk prožívá den, účastní se různých aktivit a díky jejímu vnímání, intuici a citlivému přístupu člověk sám dojde k pochopení. Na těchto pobytových seminářích jsem se naučila mnohem lépe vnímat svoje tělo jako nástroj, který se mnou jasně komunikuje. Díky tomu dokážu lépe pracovat sama na sobě. Lidé na její semináře přicházejí s různými problémy. Potřeby lidí jsou různé. Pro mne byl největší dar, když jsem si poprvé v 43 letech užila ten pocit, že se cítím jako žena, že jsem tak šťastná a že můžu být taková, jaká jsem a že je v pořádku a krásné být svá.
Věra Štěpánská
Product Management, Air-jet Spinning

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS