Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Magda Křepelková

Magda Křepelková

životní průvodce se zaměřením na ženské sebedestrukce

Magda Křepelková

Inspiruji a učím lidi, jak si umět poradit se vším, co cítí a co se uvnitř nich děje. Pomáhám ženám lépe přistupovat k sobě samým, smysluplně a konstruktivně.

  • Prožitková setkání a akce – zaměřené na ženská vnitřní témata, lidské příběhy a sdílení zkušeností.
  • Individuální sezení s klienty – hledání jednoduché a praktické cesty, která člověka vyvede z obtížných situací, specializace na poruchy příjmu potravy, období dospívání (16–18 let) a lepší pochopení vlastního těla.
  • Literární a audio tvorba – pravdivé ženské příběhy, otevřená témata věnující se sexualitě, vnitřnímu ženskému světu, vztahům a vědomí.

Mé motto: Věřím, že je možné dostat se z nemožného.

Na volné noze jsem od roku 2011 a od té doby jsem svou prací pomohla ukázat směr několika stovkám lidí. Své poradenství stavím na osobním prožitku a životních zkušenostech. Preferuji menší počet klientů, kdy mohu každému věnovat komplexní péči a dostatek času. Při setkáních využívám slovo, příběhy, ale také tanec, hudbu a meditační techniky. Každá akce je živou improvizací dle konkrétních potřeb klienta. Za největší úspěch vždy považuji, když mé služby již nepotřebujete.

Absolvovala jsem kurzy zaměřené na vnímání těla a energie, intenzivní několikaletý výcvik Osho meditací, tantra jógu pro ženy. Inspiruji se semináři psychofonetiky a psychosomatiky (Yehuda Tagar), spojením psychoterapie a buddhismu (Rob Preece), ženského vnitřního světa (Cynzia Surya Donnoli) a umění meditace a rozvoje lidského vědomí (Naropa).

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Literární a audio tvorba

  • 2014, Světlem sama – volné pokračování Příběhu ženy vás zavede do překotné části mého života v době roků 2012–2013. Symbolikou tohoto období je změna, poznávání a hledání cest. Začínající podnikání, práce s lidmi, proměňující se vztah k mužům, pochopení a poznávání smyslu života.
  • 2012, Tanec divošky – kniha povídek, které jsou literárně zpracovány na základě skutečného prožitku. Příběh ženy s mužem, o ženském vhledu do situace a o pochopeních, ke kterým si žena došla. Příběhy otvírají témata sexuality, vztahů a duchovního zrání.
  • 2011, Příběh ženy – autobiografický záznam části mého života. Jednou větou: Prošla jsem roční anorexií, desetiletou bulimií, dvacetiletým manželstvím, přepadením, a to vše mě zavedlo na kurzy sebepoznání. Postupně jsem udělala přelomové životní změny, odchod z manželství a hlavně, uzdravila jsem se a začala žít naplněný život.
  • Audio balíček pro sebeléčení – audia vytvořena pro ženy v jakékoliv sebedestrukci, pro ženy, které potřebují hlouběji navázat kontakt se sebou, se svým tělem i se svou duší. Pro relaxaci, naladění a hlavně pro samostatnou práci.

Knihy a audio můžete zakoupit na mém webu »

Kontaktní informace

Magda Křepelková
Borová 152
Malé Kyšice (Středočeský kraj)
273 51
Mobil:736 455 107
Email:m.krepelkova@seznam.cz
Web:www.magdakrepelkova.cz
Facebook:Facebook zenyvpohode
:87823322

Doporučení z první ruky

Magdu jsem si „našla“ před 4 lety, kdy jsem se nacházela ve složité životní situaci. Vůbec jsem netušila, co mi sezení s ní přinese, ale zaujalo mě propojení práce s tělem i psychikou v návaznosti na sebe. Po třech hodinách sezení jsem se cítila jako po vysokohorské túře, ale pak se začaly dít věci. Magda mi pomohla uvědomit si mé mně škodící vzorce chování a vztahů a pobídla mě k intenzivnějšímu vnímání mých potřeb i toho, co mi opravdu přináší radost. Od prvního sezení s Magdou ještě proběhlo pár našich setkání a můj život se opravdu změnil. Nyní dělám práci, která mě naplňuje, jsem obklopena lidmi, se kterými jsem ráda a od kterých cítím oporu, mám sebe sama ráda mnohem víc než dřív. Konzultaci s Magdou určitě zkuste – umí říct i věci, které nechcete slyšet tak, že je přijmete jako informaci, která vás posune dál a ukáže vám, jak se dá život prožívat, ne přežívat.
Zuzana Otrubová
máma, hokynářka, podporovatelka ostatních mamin

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS