Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Magdalena Čevelová, MBA > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA — specialistka na psychologii podnikání a marketingovou strategii

Zobrazuji č. 2130 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. Magdalena Čevelová, MBA:
Moc děkujeme za podnětnou schůzku, která nám velmi pomohla, abychom si více uvědomili a ještě lépe uspořádali naše webové stránky. Někdy opravdu stačí jen dobrá rada, která velmi pomůže ukázat ten správný směr. Jste skvělá odbornice na danou problematiku a v případě potřeby se na Vás určitě opět obrátíme. Vaše marketingová kouzla jsou skvělé čarování. A my máme čarování rádi, také rádi čarujeme, ale v prostoru podle Feng Shui.

Jiří a Dagmar Černákovi

BYU Feng Shui
dasa@byu.cz
Spolupráci s Madlou mohu vřele doporučit. Je profesionál s kreativními nápady, rychlým úsudkem, přímým, ale přátelským vystupováním a čtivým stylem psaní.

Ladislava Jasanská

AK Jasanská & Co.
jasanska.com ~ ladislava@jasanska.com
Milá Madlo, moc děkuji jak za dvoudenní školení, které bylo neskutečně inspirativní, tak za následnou konzultaci. Potřebovala jsem někoho, kdo mě nepoplácá po zádech, že mám krásné stránky, jako to dělají moji přátelé, ale někoho, kdo mi řekne, proč mi některé věci nefungují tak, jak bych si představovala. A opravdu – čárymáryfuk, stalo se. Jsi skutečná čarodějka, umíš vytáhnout to nejdůležitější a ještě to objasnit tak, aby to pochopil i naprostý laik. Mám před sebou mraky úkolů a jestli jsi měla pocit, že když jsem odcházela, ztratila jsem řeč, tak to bylo jen proto, že už mi v hlavě „šrotovalo“, co všechno a jak udělat. Takže to shrnu – moc děkuju, budu Tě vřele a ráda všem doporučovat a jdu se zas vrhnout do práce!

Bára Skálová

poradce pro ekologické čištění
www.jaknaskvrny.cz ~ info@jaknaskvrny.cz
Paní Madla se nejenom marketingem zabývá profesionálně, ale také ho sama žije. Pro mě osobně bylo přínosem už jenom prostudování si jejích webových stránek, kde nabízí hodně jednoduchých, ale účinných triků pro malé podnikatele. Kvalita jejích článků a webinářů mě přesvědčila o tom, že se s ní chci setkat při osobní konzultaci. Nelituji, položila mi několik skutečně přímých, až nepříjemných otázek, které mě donutily zamyslet se nad některými aspekty mé podnikatelské činnosti a odstranit zásadní chyby. Všem služby paní Madly doporučuji!

Katarína Maruškinová

průvodkyně po Praze
Paní Magdalena Čevelová si naši malou firmu vzala velmi důkladně „do prádla“. Svým pomyslným čarodějnickým koštětem vymetla všechno neužitečné haraburdí z našich internetových stránek i z našich představ a během několika intenzivních konzultací nás donutila zamyslet se nad tím, kdo je našim klientem, a jakým způsobem jej chceme oslovit. A také nás přivedla ke zjištění, že „marketingový plán“ není sprosté slovo. Děkujeme za její odborný, ale přitom velmi lidský přístup, a také za její trpělivost.

Eva Šuhajová

vzdělávací instituce Serafin
www.konecnekreslim.cz ~ info@kkserafin.cz
Madlin kurz pro mne byl doslova milníkem při budování mé firmy. Madla se opírá nejen o odborné znalosti, ale hlavně o zdravý rozum. Získala jsem mnoho inspirace a kontaktů a při osobních schůzkách jsme nastavily marketingový plán. Velmi přínosná spolupráce!

Irena Štěpánová

Training Cookbooks
Madla mě zaujala už tím, že se označuje za “marketingovou čarodějnici” – což není označení, které by použil každý a “skousnul” každý. Dostala jsem se k ní na doporučení a neslibovala jsem si od toho mnoho, ale skutečnost předčila má očekávání. Připravený formulář pro marketingový plán mě opravdu dostal a velmi dobře zafungoval. Madla je první odborný konzultant, který mě dovedl k tomu, abych se zamyslela a vypracovala ho. Následné konzultace s Madlou nad vyhotoveným marketingovým plánem pro naše dva projekty byly velmi plodné. Vyhovuje mi její otevřený přístup, ochota poslouchat i věci „ujeté“, zájem o věc i nenásilné vedení tam, kde je to vhodné.

Ing. Ivana Koutová

manažerka portálu Liberec mě baví
www.liberecmebavi.cz
Madla Čevelová mě jako marketingová poradkyně zaujala svým nefalšovaným zájmem o specifické podmínky mého podnikání. Dovede je uchopit komplexně a tvořivě, výsledkem není zařazení do "šuplíku" vyčpělých pouček, ale originální, jasně definovaný a uchopitelný závěr. Nevytváří bariéry, omezení, hranice, ale propojuje nejrůznější, na první pohled i neslučitelné oblasti, nebojí se hledat pod povrchem, a tak její řešení jsou nápaditá, živá a svěží. V rámci svých „kouzel“ pro mě napojila slovo marketing živou vodou.

Raduca Vojáčková

vedoucí dílen tance 5 rytmů
www.5rytmu.cz ~ raduca@5rytmu.cz
Sandra Tejnecká
S Madlou jsem měla možnost spolupracovat na vytvoření nového loga pro jejího (a již i mého) australského klienta. Při tvorbě designu se vždy klientů ptám na mnoho detailů, snažím se poznat, pro koho pracuji. Díky Madle a jejímu systému pro tvorbu marketingového plánu se mi podařilo poznat našeho společného klienta velmi podrobně. Do mnoha oblastí tak Madla vnesla potřebný detailní vhled. Těším se na další spolupráci :)

Sandra Tejnecká

ilustrátorka a grafická designérka
Michal Müller
Požádali jsme Madlu o konzultaci marketingového plánu našeho nového projektu. Madla mi sedí jako člověk, který je sám sebou a stejně tak se prezentuje na veřejnosti. Umí také dát praktické rady a připomínky formou, která je inspirující a lidská. Odešel jsem z konzultace s další chutí a elánem pokračovat dál v realizaci svého snu s vědomím dalších potřebných dílčích kroků.

Michal Müller

tvůrce videovizitek, videí a krátkých filmů
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS