Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Magdalena Klein > Doporučení

Doporučení z první ruky

Magdalena Klein — konzultantka a lektorka online komunikace

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Magdalena Klein:
S Magdalenou jsem pracoval opravdu rád. Vždycky předvedla odvážnou kreativitu a osvěžující proaktivní přístup. Magdalena se nikdy nebojí hledat nová řešení problémů, které se nikomu vyřešit nepodařily. Bude mi potěšením s ní znovu pracovat.

Theodore Schwinke

Mizzou Online
Magdalena se účastnila dobrovolnického programu v Moravské galerii na oddělení marketingu a komunikace. Jejím hlavním úkolem bylo udržovat komunikaci na sociálních sítích, zejména s ohledem na 25. mezinárodní bienále grafického designu 2012, které je jednou z nejvíce mezinárodně uznávaných akcí, pořádaných Moravskou galerií v Brně. Magdalena byla důležitým členem týmu. Oceňujeme zejména její smysl pro odpovědnost a operativní přístup. Magdalena pracovala s nadšením, které bylo důležité pro konečný, pozitivní efekt její práce. Během stáží Magdalena předvedla dokonalou znalost anglického jazyka, včetně skvělých komunikačních dovedností.

Veronika Pacíková

NAVERTICA a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS