Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Hnátek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Hnátek — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 29 doporučení prezentace Marek Hnátek:
Pan Hnátek nám pomohl s realizací linkbuildingu s novými kontakty, což nám ušetřilo spoustu práce. Je velmi pracovitý a je vidět, že ho práce zajímá a baví. Má stále nové nápady na zlepšení. Nyní pracujeme na úpravách podle SEO analýzy a zlepšení pozic ve vyhledávačích. Věřím, že výsledek bude jako vždy perfektní.

Karolina Tomascová

provozovatelka projektu Správná podprsenka.cz
www.spravnapodprsenka.cz
S panem Hnátkem spolupracujeme na strategii linkbuildingu a navazování spolupráce s významnými weby. Jsem mile překvapen jeho citem pro pochopení našich požadavků a hlavně jeho velkou iniciativou a snahou nám pomoci, které si velmi vážím. Jeho profesionální přístup mě již přesvědčil, že spolu budeme nadále spolupracovat i na našem novém projektu, jenž je ve fázi příprav. Jsem přesvědčen, že jeho odborné schopnosti budou pro náš projekt klíčové.

Petr Rozsypálek

provozovatel e-shopu Mary-fashion.cz
www.mary-fashion.cz
Marka jsme našli náhodou přes portál Naučmese.cz, kde nás velice zaujaly jeho reference. Zároveň jsme také velmi tápali v oblasti linkbuildingu. Musím upřímně říct, že kurz byl pro nás velmi přínosný. Marek je velice pracovitý a seriózní a zároveň se opravdu snaží najít nejlepší řešení pro vás, a ne vám cpát něco za velké peníze, o čem si za nějakou dobu uvědomíte, že jste vlastně ani nepotřebovali. Stále jsme v kontaktu a právě tento model nám vyhovuje. Nejde totiž o to jít na přednášku či kurz a že už v životě vím všechno, ale o následný koučink v nesnázích - a ten Marek opravdu zvládá na jedničku. Navíc pro nás neustále vymýšlí nové možnosti spolupráce a propagace. Opravdu vřele doporučujeme a tímto Markovi moc děkujeme.

Barbara Šušková

provozovatelka e-shopu OriginálníBrýle.cz
www.originalnibryle.cz
Spolupráce s Markem je bezproblémová a mohu ji určitě doporučit. Marek mě stále zásobuje doporučeními pro optimalizaci obsahu eshopu. Má stále nové a nové nápady, jak zvýšit návštěvnost obchodu. Během krátké doby dokázal dostat některá klíčová slova na první příčky ve vyhledávačích.

Martin Krupička

provozovatel e-shopu Nej legíny.cz
www.nejleginy.cz
Marka jsem oslovil, protože mě zaujal jeho blog, kde jsem našel praktické informace k linkbuildingu, ale také mnoho dalšího k internetovému marketingu. Společně hledáme způsoby, jak vylepšit pozice ve vyhledávačích, ale také jak zvednout návštěvnost naší cílové skupiny. Obrovskou devízou Marka jsou jeho osobní kontakty s významnými osobnostmi e-commerce komunity v ČR, se kterými konzultuje další prvky týkající se úspěšného provozování e-shopu.

Tomáš Oborný

provozovatel e-shopu Luxusní prádlo.cz
www.luxusnipradlo.cz
S panem Markem Hnátkem jsme navázali spolupráci před několika měsíci. Od té doby se mu podařilo dostat jméno iniciativy Nekupuj. Adoptuj! do mnoha nejrůznějších tištěných médií, kam bychom se bez jeho přičinění v žádném případě nedostali. S některými médii jsme díky němu navázali dlouhodobou spolupráci. Jsme velice rádi, že jsme měli možnost využít pomoci tohoto profesionála.

Pavlína Šmucerová

zakladatelka projektu Nekupuj. Adoptuj!
www.nekupujadoptuj.cz
S Markem spolupracuji na projektech, na kterých potřebuji zajistit stálou návštěvnost a její dlouhodobý růst. Řešíme spolu tedy metody, kudy by se dala návštěvnost efektivně obstarat a zároveň proudila nepřetržitě. Daří se nám to a jsem rád za tuto spolupráci, v rámci níž získávám i cenné rady, jak na linkbuilding nebo obecně propagaci.

Michal Kurečka

affiliate specialista a provozovatel on-line magazínu Rockem.cz
Rockem.cz
S panem Hnátkem spolupracuji již několikátým rokem a to k naprosté spokojenosti. Nejenže vždy odvedl práci rychle a za dobrou cenu, ale taktéž se zajímal o vytvořené mikrostránky i nadále a v případě změny v pozicích u vyhledávačů (díky změnám v algoritmech i zvýšené konkurenci) se iniciativně snažil pomoci a nalézt řešení k vylepšení situace. Ráda s ním budu spolupracovat i nadále.

Táňa Svobodová

majitelka e-shopu pro děti A-toys.cz
a-toys.cz
Konečně jsem spokojen. Po dlouhé době hledání jsem našel pracovitého, spolehlivého a nápady chrlícího odborníka na optimalizaci a tvorbu obsahu. Jeho práce je inspirativní a pomáhá mi udržet si tempo a motivaci v rozvoji svého webu dál.

Miroslav Žák

provozovatel největší zlínské zastavárny a bazaru U Radnice
www.zastavarnauradnice.cz
S Markovými službami jsem byla velice spokojena. Mohu říci, že je odborníkem ve svém oboru. Poskytl mi individuální školení ohledně budoucích projektů.

Tereza Pulkrtová

PR koordinátorka ČASP Brno
www.caspos.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS