Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Hnátek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Marek Hnátek — SEO specialista a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 29 doporučení prezentace Marek Hnátek:
Marek nabízí profesionální služby v oblasti SEO a linkbuildingu. Po zapracování změn jsem zvýšil úroveň svého e-shopu a díky SEO správě jej dále vylepšuji.

Radek Strouhal

provozovatel e-shopu ZefStyle.cz
zefstyle.cz
S Markem spolupracujeme teprve pár měsíců a jen díky změnám on-page faktorů, provedených na základě vstupní SEO analýzy, jsme se na Seznamu a Googlu posunuli nahoru na většinu klíčových slov. Nyní se začínáme přednostně věnovat off-page faktorům a věříme, že to bude mít podobný úspěch jako u on-page faktorů.

Roman Bližňák

provozovatel e-shopu Bagzoom.cz
www.bagzoom.cz
U Marka nenaleznete vyvážený poměr kvality a ceny, ale nadstandardní kvalitu za senzační cenu. Se službami jsem byl vždy nadmíru spokojen.

Michal Jirek

provozovatel e-shopu Čerstvá káva.cz
www.cerstvakava.cz
Služby Marka Hnátka mohu rozhodně doporučit. Sleduje nejnovější trendy a zajímá se o reálné potřeby zákazníků. Komunikace je rychlá a bezproblémová.

Milan Seitler

agentura Reinto
www.reinto.cz
Marek je profesionální linkbuilder s citem pro detail a velmi dobrou samostatnou a tvůrčí prací. Při spolupráci se osvědčil jako samostatný odborník, kterému stačí vyčlenit mantinely a jeho přístup je velice spolehlivý.

Ing. František Szabó

frantisekszabo.cz ~ ja@frantisekszabo.cz ~ 702 015 452
Ing. Jan Kvasnička
Spolupráce s Markem je vždy bezproblémová. Je hodně aktivní, přináší vlastní nápady a vždy dodržuje termíny. Především jeho kreativita je pro spolupráci hodně důležitá. Doporučuji jej pro jakoukoliv spolupráci, budete určitě spokojeni.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Marka mohu jedině doporučit. Vytvořil nám mikrostránky a od té doby nám nejen vzrostla návštěvnost, ale také jsme se dostali do povědomí více zákazníků. Texty i zpracování grafiky je na profesionální úrovni.

Matěj Bednář

provozovatel e-shopu Farma Python
eshop.farmapython.cz
Marek mi pomáhá realizovat strategii linkbuildingu pro mé klienty. Skvělé zvládá klasické metody a uvádí do praxe i metody nové, čímž klientům pomáhá nejen k lepším pozicím ve vyhledávačích, ale hlavně k získávání relevantní návštěvnosti. Doufám, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

David Hořava

PPC a SEO specialista
Marka a jeho SEO kurzy velmi vřele doporučuji jak začátečníkům, tak i pokročilým. Absolvoval jsem několikahodinový individuální kurz, kde jsem se srozumitelně teoreticky i prakticky dozvěděl, jak pracovat s veškerými potřebnými nástroji, analyzovat, získávat odkazy, vyhledávat příležitosti atd.

Boris Debeljak

provozovatel největšího katalogu se soukromým ubytování v Chorvatsku
www.ubytovanivchorvatsku.cz
Na Markovi si nejvíce cením jeho komplexního přístupu – zapomeňte na všechny staré postupy, o kterých jste kdy slyšeli. Marek sleduje novinky a trendy a dokáže vám poradit s celou řadou činností, ve kterých je SEO jen jedním střípkem mozaiky. Díky tomu si můžete být jistí tím, že váš byznys opravdu poroste. Spolehlivost a profesionální komunikace je u Marka samozřejmostí a já jsem opravdu velmi rád, že jsem s ním před časem navázal spolupráci, která funguje skvěle a trvá dodnes.

Milan Seitler

vzpominkomat.com ~ milan.seitler@gmail.com ~ 739 673 179
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS