Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Leschinger > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Leschinger — webdesignér a kodér

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Marek Leschinger:
Štefan Mazáň
S Markem spolupracujeme na mnoha projektech. Je to výborný člověk i specialista ve svém oboru, jeho služby, můžeme jedině doporučit :-)

Štefan Mazáň

grafik, kodér, webový vývojář a webdesignér
Mohu doporučit. Dobrá spolupráce při tvorbě naší nové firemní prezentace. Spokojen jsem byl nejen s přístupem k zakázce, ale i s výslednou prací a to vše za příznivou cenu.

Tomáš Vrba

www.trubkove-leseni.cz ~ info@inleseni.cz ~ 731 827 807
Krásný design stránek stejně jako logo. Rychlá a efektivní komunikace. Doporučuji.

Petr Kala

petrkala.finance@gmail.com
S Markem Leschingerem spolupracuji již delší domu a jeho služby si nemohu vynachválit. Určitě doporučuji každému kdo hledá zkušeného webdesignéra a UX designéra.

Michal Hančil

trongixcz@gmail.com
Pana Leschingera jsem oslovil na konzultaci a přípravu mého webu. Přístup k požadavkům a spolupráce je výborná. Cením si, že web začínal na papíře s tužkou a potom se tvoří grafika a jiné věci. Pan Leschinger je profesionál, který opravdu ví, co má v dnešní době kvalitní web obsahovat, jak má vypadat, a proto tohoto webdesingéra velmi doporučuji.

Václav Chroustovský

Výborná komunikace, krásný design webu, rychlé dodání a rozumná cena. Můžu jen doporučit!

Vladimír Dzurko

www.bionatural.sk
Rychlá odezva na požadavky a férové jednání. Mohu doporučit.

Petr Dubský

www.tojemasakr.cz ~ info@tojemasakr.cz
Marek mě šokoval – a to hned třikrát. Poprvé cenou, podruhé rychlostí dodání a potřetí svou precizností. Všechny tři šoky byly velmi pozitivní. Marka osobně neznám, ale už teď na mě působí jako profík.

Otto Bohuš

copywriter
ottocopy.cz
S Markem spolupracujeme poměrně krátkou dobu, ale hned si nás získal svojí rychlostí a spolehlivostí. Zatímco u některých grafiků se nespolehlivost snad přibaluje k licenci Photoshopu, tak na Marka je spoleh a práci dodá vždy v dohodnutém termínu, někdy dokonce s předstihem, aniž by to mělo vliv na výslednou kvalitu výstupu. Výsledek je vždy čistý a precizní.

Aleš Rosa

www.dwgroup.cz ~ rosa@dwgroup.cz
Marka jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnil podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jeho služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza

marketingový manažer
www.srovname.cz ~ lubos.haranza@srovname.cz ~ 723 728 771
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS