Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Máří Mikšaníková

Máří Mikšaníková

ilustrátorka se specializací na humoristické a industriální ilustrace

Máří Mikšaníková

Nakreslím vám abstraktní i realistické humoristické ilustrace, obrázky s industriální tématikou, komiksy, loga a doprovodné kresby pro odborné publikace a časopisy. Ráda vymýšlím vtipné obrázky, které pobaví na plakátech, diplomech, pohlednicích, novoročenkách, vizitkách a dalších tiskovinách. Jsem vášnivá speleoložka a montanistka a při odborných ilustracích spolupracuji s vědci Univerzity Karlovy v Praze. Používám profesionální software Adobe.

Vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu v Turnově. Své obrázky jsem vystavovala např. na Sympoziu uměleckých škol Libereckého kraje, v pražském klubu Kaštan a na Setkání jeskyňářů. Se svou prací Mokrý prádlo jsem v roce 2005 získala 2. místo na mezinárodním kovářském sympoziu Hefaiston na hradě Helfštýn.

Vybrané reference: Neoluxor, časopis Naše rodina, ZO ČSS 1–02 Speleologický klub Tetín, Montanisti sedmého dne, studenti Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze a další.

Ukázky práce:

Speleologie pro tělo i duši | humoristické ilustrace a vtipné obrázkyIlustrace Jakými způsoby lze nabrat holinyIlustrované logoOdborná ilustraceDiplom ke Dni matek
Zobrazit všech 36 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Máří Mikšaníková
Mládí 15
Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)
466 04
Mobil:721 047 343
Email:kurie@centrum.cz
Účet:1390978016 / 3030
:05738865
DIČ:CZ8658112848

Doporučení z první ruky

Máří pro mě skvěle nakreslila mayský motiv na trička ke konci světa v roce 2012. Také se bavím nad jejími sarkastickými kreslenými vtipy.
Jiří Fomín

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS