Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marian Kadlec

Marian Kadlec

projektový manažer webových projektů a UI/UX designér

Marian Kadlec

Jsem UX/UI designer, webdesigner, podnikatel, konzultant, manžel, Martínkův tatínek a pojitel bodů s mnohaletou praxí.

Mám za sebou více jak 30.000 hodin usilovné práce, stovky projektů a více jak dvě stovky spokojených klientů z tuzemska, Slovenska, Velké Británie a USA.

Vedl jsem svůj tým, projektoval a řídil velké projekty, abych si našel cestu zpět ke své specializaci – designu uživatelského prostředí a zážitku.

  • UI / UX Design – Navrhuji použitelné aplikace, e-shopy, informační systémy a webové prezentace. Navrhuji od „wireframů“ uživatelského rozhraní v Adobe Experience Design či UXPin, po design celé aplikace.
  • Konzultace – Konzultuji. Rád. Jeden na jednoho. U jídla. Prý měním pohled o 180° či dokonce život. To je radost.
  • Webdesign – Stanu se vaším průvodcem při realizaci nového webu, navrhnu jeho koncept, design, přizvu fotografa a dohlédnu na jeho dokončení. Navrhnu identitu projektu. Vybranduji vás.

Ukázky práce:

UX a UI design mobilní aplikace informačního systému.Branding osobního projektu martinbursik.com, včetně UX a UI designu webové prezentace.UX analýza a návrh UX a UI nového řešení eshopu s audioknihami progresguru.czUX design projektu mladykokos.cz, včetně designu gamifikačního modelu.UX analýza a návrh UX a UI nového řešení eshopu mobilonline.sk
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Marian Kadlec
Komenského nám. 389
Příbram III (Středočeský kraj)
261 01
Mobil:734 634 566
Email:marian.kadlec@icloud.com
Web:www.mariankadlec.cz
Facebook:Facebook marian.kadlec.50
Twitter:Twitter maroskadlec
:01348141 (plátce DPH)
DIČ:CZ8504270060

Doporučení z první ruky

Bc. Monika Kukoľ Sochorová, MBA
Jsem nesmírně ráda, že jsem si pro svůj projekt vybrala právě Mariana. Hned po první schůzce jsem věděla, že to je on – mého srdce šampion, a že s ním to bude to pravé ořechové. Kolikrát jsem si až říkala, jestli ten chlap neumí číst myšlenky. Vždy se trefil přímo do toho, na co jsem myslela, co bych chtěla. S Marianem je prostě radost spolupracovat. Jeho znalosti v oboru a pracovní přístup jsou neoddiskutovatelné. Díky, Mariane!
designérka, aranžérka a dekoratérka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS