Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marian Kadlec > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marian Kadlec — projektový manažer webových projektů a UI/UX designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Marian Kadlec:
Bc. Milan Kabelka
Mariana můžu všem více než doporučit! Je vynikající designér a tvůrce webů, který dává do práce víc, než si kdokoliv dokáže představit. Spolupráce s Marianem není pouze o čisté, technicky dokonalé práci na webových stránkách, ale o celkovém nastavení myšlení, sledování trendů a naprostém zapálení pro věc. Nejraději mám spolupráci s lidmi, pro které je práce zároveň koníčkem, životním stylem a vášní, protože vím, že pro takového člověka je to, co dělá vším a já tak dostanu to nejlepší. Marian takový člověk je a setkání s ním mi změnilo život, jak v rovině osobní, tak pracovní. Pozvedl mou práci, přemýšlení i filozofii na úroveň, o které jsem dříve jenom snil. Jako fotograf jsem nepotřeboval pouze funkční stránky, ale designové prostředí, které bude dokonale pasovat k fotografiím, které vytvářím. S Marianem jsme dospěli k výsledku, který předčil moje očekávání a proto mu patří mé velké díky!

Bc. Milan Kabelka

fotograf, retušér, grafik, post-processingový mág a tvůrce videoklipů
Mgr. Lukáš Vik
Spolupráce s Marianem je jedním slovem super! Spojuje v sobě navzájem těžko spojitelné atributy: velký cit pro webdesign, širokou znalost možností aplikace moderních webových technologií a nástrojů, a zároveň schopnost vést dobře lidi k vytčenému cíli. Spolupráce byla příkladná a celkově vždy pomohla vylepšit již tak dobrý výsledek. Doporučuji.

Mgr. Lukáš Vik

webdesignér a webový konzultant
Hřbitovy jsou plné nápadů, které se nikdy neuskutečnily, snů, které zůstaly zapomenuty. Mohlo tam být v budoucnu o jeden nápad a zároveň sen více, ale… V náhody já nevěřím a teď už i můžu s odstupem napsat, že to náhoda rozhodně nebyla. A tak jsem narazil na Mariána. Po prvním setkání jsem se nemusel rozhodovat, byla to jedna z těch věcí, kdy prostě víte, že je to správně. Ani cesty přes celou republiku nenahlodaly mé rozhodnutí vložit důvěru právě v tuto bytost…sami po první schůzce uvidíte proč. Nemýlil jsem se. Nebyla to pro mne spolupráce, nýbrž cesta…Cesta, na které se ze mě Marián snažil vytáhnout to nejlepší. Otevřel ve mně spoustu zámku aby se mohly spojit důležité body, body, které vybrousily původní nápad do konečné podoby. Je to člověk, který vám umožní zlepšovat se a ujasňovat si spoustu věcí a to je pro mě, pravý profesionál. Protože jenom takto bude mít váš projekt smysl. Navíc tvoříte s radostí, úsměvem a u dobrého jídla. Druhou stranou odvádí obrovský kus technické práce, kde už vašeho přemýšlení není ani tak potřeba. Výsledkem toho všeho je u mě zrealizovaný nápad, ze kterého mám…štěstí. Mariáne, moc Vám děkuju za tuhle společnou cestu. Za Vaší ochotu, za práci, za strávený čas, za energii, za osobní a lidský přístup, za esmeraldu, za projekt… Přeji Vám a celé Vaší rodině jen to nejlepší, a myslím to opravdu od srdce…

Vojtěch Kubatý

majitel projektu Okolovíc
www.okolovic.cz ~ kubatyvojtech@gmail.com ~ 774 506 999
Na začátku byl nápad, který nás nadchl. Okamžitě jsme se pustili do plánování a první na našem seznamu bylo vytvoření loga a grafiky pro náš web. Oslovili jsme několik freelancerů a mezi nimi byl i Marian. On jako jediný nás chtěl vidět osobně a my to s radostí a trochu i s obavami přijali. Během naší dvouhodinové schůzky nám Marian otevřel oči tak, až jsme se zalekli, do čeho se to řítíme. Představovali jsme si totiž naše podnikání jako „Hurvínek válku“. Vůbec jsme si neuvědomili, že pokud chcete přijít na trh s něčím novým, tak vám nestačí pouze logo. Pokud chcete uspět, váš projekt musí být domyšlený. Musíte si definovat zákazníka, produkt, strategii, analyzovat trh, vytvořit brand a indentitu, správně se propagovat, mít filozofii… Zjistili jsme, že potřebujeme pomoc. Asi je vám jasné, že jsme si s Marianem na společnou spolupráci kývli. Už od začátku jsme si lidsky sedli a každou další schůzkou jsme se utvrzovali v tom, že jsme se dali dohromady se skvělým člověkem. Má otevřenou mysl, ví přesně, co dělá a má jasný cíl, kam projekt nasměrovat. Marián nám vytvořil „brand“, se kterým se můžeme pyšně prezentovat. Mariane, děkujeme vám za vaši energii, čas strávený naším projektem, srandu, kterou jsme společně zažili a za to jaký jste! A také děkujeme vaší rodině (Hance, Martínkovi a Pujíkovi) za trpělivost, díky které jste nám mohl věnovat tolik času.

Jana Havlová

projekt 4nohy
www.4nohy.cz ~ jirka.havel@email.cz ~ 604 726 318
„Všechno se děje správně a ve správnou chvíli.“ Tak přesně by se dalo nazvat naše první setkání s Marianem. Ztraceni ve světě grafiky a webu jsme poznali Mariana. Ukázal nám cestu a pomohl dojít k radostnému cíli. S Marianem jsme za velmi krátký časový úsek dokázali vytvořit dílo, které nás dělá šťastné. Zaleze vám pod kůži a právě díky tomu získá váš nápad opravdu kvalitní poutavý kabát, který dostane ostatní do kolen a to přeci chcete. Moc děkujeme za vše, za design, web, pochopení, rozumný nadhled, pomoc a přátelskou spolupráci plnou poznání a veselí.

Nikola Hlavsová

projekt DAMI Bubble
www.damibubble.cz ~ info@damibubble.cz ~ 737 630 782
Když jsme šli na první pracovní setkání s tebou, měli jsme ohromný strach. Nevěděli jsme co děláme, jak to budeme dělat dál, kde to budeme dělat, pro koho a jestli to vůbec půjde. To bylo ale také naposled. S každou další schůzkou jsme si byli jistější, věci dostávaly ten správný směr a najednou to vypadalo tak jednoduše. Působíš jako obrovský profík, který přesně ví, co dělá a se vším si vždy ví rady. Kdykoli se nám zdál v něčem problém, byl s rychlostí blesku odstraněn, než vlastně vůbec stačil přijít. Ani jednou jsme o tobě nezapochybovali a vkládali v tebe stoprocentní důvěru. Určitě byly chvíle, kdy jsme ti dávali zabrat stejně jako ty nám, ale teď už víme, že bez toho bychom nebyli tam, kde jsme. Také už víme, jakým směrem jít dál a nic nám nepřipadá nemožné. Víme, že děláme dobrawty naprosto luxusní chuti a máme, jak říkáš, „k posrání“ dobrý web. Až dovedeme k dokonalosti krabičky a zbytek věcí, bude „k posrání“ dobrý úplně všechno. A za to Ti patří velké díky. Jsi úžasný člověk jak po pracovní stránce, tak i po té osobní. Není možné se v tvé přítomnosti cítit jinak než výborně a mnoho lidí by se od tebe mohlo učit. Ještě jednou za vše moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Eva Šmatláková

projekt VeveRaw
www.veveraw.cz ~ napisnam@veveraw.cz ~ 775 086 789
Spolupráce s Marianem je jedním slovem parádní. Je to člověk, který své řemeslo perfektně umí, má úžasný cit pro design a grafiku a k tomu všemu umí zvládat komunikaci s klientem, který si občas trošku vymýšlí. Umí věci korigovat tak, abychom společně dopluli ke skvělému výsledku. Jsem ráda, že jsme Mariana oslovili a že se povedlo ho pro náš projekt získat. Kudy chodím, tedy lépe řečeno kudy stránky představuji, tudy sklízím pochvaly. Díky, Mariane!

Barbora Wodinská

marketingová specialistka, Webcom a.s.
www.dynamicsonline.cz ~ barbora.wodinska@webcom.cz ~ 731 141 699
S Marianem spolupracujeme čtvrtý měsíc a rád bych ho doporučil jako šikovného a spolehlivého dodavatele. Naše společnost se jako startup dostala do akcelerátoru WAYRA, kde jsme rozběhli řešení pro sledování okamžité polohy zásilky v reálném čase. Marian nám v krátké době navrhl web po grafické i funkční stránce. Byl proaktivní a promptně řešil naše dotazy. Pro Mapilary aplikace navrhl čistý, moderní, přehledný a uživatelsky přátelský design. Naše představy přenesl do reálné grafické podoby ve velmi krátkém čase a naprosto profesionálně. Velmi rádi budeme s Marianem spolupracovat nadále a s chutí jej doporučujeme!

Richard Mrava

CEO, Mapilary, s.r.o.
www.mapilary.com ~ richard.mrava@mapilary.com ~ +421915694707
Pana Kadlece mohu vřele doporučit. Komunikace na vysoké úrovni, termíny dodrženy a kvalita práce bez poznámek. Po dřívější špatné zkušenosti se spoustou grafiků je toto milá změna!

Tomáš Hájek

Share Poker Hands
www.sharepokerhands.com ~ tomas@sharepokerhands.com ~ 774 271 615
Pana Kadlece doporučuji, protože má tvůrčí empatický přístup i k neobvyklým novým požadavkům, je pečlivý, má smysl pro pořádek a harmonii a zejména je schopen výsledek podat elegantně nadčasově, což se nám moc líbí :)

Aleš Zeman

jednatel společnosti XREAL, s.r.o.
www.xreal.cz ~ ales.zeman@xreal.cz ~ 777 135 945
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS