Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Adamíková

Markéta Adamíková

koučka a facilitátorka top managementu a podnikatelů

Markéta Adamíková
Markéta Adamíková - logo

Jsem Markéta. Jsem koučka. Jsem žena. Jsem to já. Do byznysu i života přináším jiskru, srdce a radost, protože si cením jeho jedinečnosti a možnosti ho naplnit tím, co nám opravdu dává smysl.

Své klienty podporuji na jejich cestě k tomu, aby ještě o trochu víc objevili sami sebe a svět kolem nás. Věřím, že tak mohou být ještě víc sami sebou, mnohem spokojenější a přiblížit se o kousek blíž tomu, co opravdu chtějí.

Ráda vám pomohu např. v těchto oblastech:

  • hledání toho, co opravdu chcete
  • vyšší sebe-vědomí, schopnost využívat silné stránky naplno
  • autentická komunikace díky opravdovému porozumění a vyšší emocionální inteligenci
  • vedení a spojování týmu na základě vnitřní motivace, sdílené vize, sdílení úspěchů, příběhů a know-how
  • další krok v budování vlastního byznysu, inovace, opouštění komfortní zóny
  • vytváření dlouhodobých a spokojených vztahů

Vystudovala jsem Existential Coach – Existentail Training and Leadership Academy. Prošla jsem intenzivním koučinkovým a facilitačním výcvikem v Dale Carnegie Training, kde jsem se vypracovala až na pozici výkonné ředitelky pro Českou republiku. Právě zde jsem získala unikátní know-how v práci s vizemi, silnými stránkami a lidským potenciálem. Vycházím z nejnovějších vědeckých poznatků a pozitivní psychologie — své klienty vedu k jedinečnosti, mistrovství a udržitelné výkonnosti, nikoliv ke kopírování, průměrnosti a hledání chyb.

Mezi mé klienty mj. patří top management společností Pandora, Sachsenfonds nebo střední management Asseco SolutionsMagny Exteriors.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Markéta Adamíková
Beneditská 8
Praha 1
110 00
Mobil:774 151 777
Email:marketa.adamikova@gmail.com
Web:www.marketaadamikova.com
Facebook:Facebook marketa.adamikova
Twitter:Twitter marketaadamik
LinkedIn:LinkedIn marketaadamikova
Účet:670100 – 2212632842 / 6210 (mBank)
:73783226

Doporučení z první ruky

Věděla jsem, že práce s koučem mi může pomoci ujasnit si některé cíle. Netušila jsem ovšem, že tento proces sám o sobě bude tak zábavný a že pocítím tolik energie k rozjezdu, který jinak bývá často děsivý. Markéta vybírá z celé řady přístupů a volí, co je nejlepší pro konkrétního klienta. Její přítomnost je uklidňující a vy najednou pocítíte, že váš pocit štěstí a úspěchu jsou jediné věci, na kterých skutečně v tu danou chvíli záleží. Pokládá ty správné dotazy a má prostě tu správnou cestu jak rozebrat vaše odpovědi. Je mladá a bystrá a má podnikatelského ducha. Nabízí mnoho vhledů do světa byznysu. Spolupráce s Markétou byla skutečně inspirativní.
Eva Howlings
founder of Learn.cz

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS