Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Adamíková

Markéta Adamíková

koučka a facilitátorka top managementu a podnikatelů

Markéta Adamíková
Markéta Adamíková - logo

Jsem profesionální koučka a expertka na lidskou stránku byznysu, emoční inteligenci a zvyšování štěstí a pohody v životě i podnikání — pomáhám podnikatelům i top managementu objevit jejich vnitřní motivaci a směr, kterým se opravdu chtějí vydat:

  • koučink / komunikace / leadership / budování vztahů
  • vize a můj směr / silné stránky a sebevědomí / inovační myšlení a opouštění komfortní zóny
  • empatie / emoční inteligence / empatické vyjednávání / zvyšování pohody a štěstí v životě

Prošla jsem intenzivním koučinkovým a facilitačním výcvikem v Dale Carnegie Training, kde jsem se vypracovala až na pozici výkonné ředitelky pro Českou republiku. Právě zde jsem získala unikátní know-how v práci s vizemi, silnými stránkami a lidským potenciálem. Vycházím z nejnovějších vědeckých poznatků a pozitivní psychologie — své klienty vedu k jedinečnosti, mistrovství a udržitelné výkonnosti, nikoliv ke kopírování, průměrnosti a hledání chyb.

Pracuji nejen s firmami, kterým připravuji programy na míru, a s podnikateli, kterým pomáhám rozvíjet jejich byznys a najít oblasti, kde mají největší potenciál, ale také s lidmi, kteří chtějí podpořit svůj osobní život a vztahy, které jsou pro ně důležité. Mezi mé klienty mj. patří top management společností Pandora, Sachsenfonds nebo střední management Asseco SolutionsMagny Exteriors.

Jsem příznivec nových technologií a pohledů na svět. Právě proto akceptuji bitcoiny a poskytuji konzultace a koučinky nejen osobně, ale i přes Skype nebo jiné komunikační platformy.

Věřím tomu, že změna tohoto světa začíná u každého z nás. Proto podporuji své klienty v tom, aby se neustále posouvali a mohli tak měnit nejen sebe, ale i svět okolo nás.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Markéta Adamíková
Beneditská 8
Praha 1
110 00
Mobil:774 151 777
Email:marketa.adamikova@gmail.com
Web:www.marketaadamikova.com
Facebook:Facebook marketa.adamikova
Twitter:Twitter marketaadamik
LinkedIn:LinkedIn marketaadamikova
Účet:670100 – 2212632842 / 6210 (mBank)
:73783226

Doporučení z první ruky

Markéta mě nakazila pozitivním myšlením a entusiasmem. Díky jejímu vysoce individualizovanému přístupu ze mě dostala přesně to co jsem potřeboval a to přirozeně a nenásilně. Je to skvělá koučka, mentorka a silná osobnost. Pokud bych někdy potřeboval koučink, neumím si představit nikoho jiného.
Josef Maděra
Production manager, Magna Exteriors

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS