Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Adamíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Markéta Adamíková — koučka a facilitátorka top managementu a podnikatelů

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Markéta Adamíková:
Věděla jsem, že práce s koučem mi může pomoci ujasnit si některé cíle. Netušila jsem ovšem, že tento proces sám o sobě bude tak zábavný a že pocítím tolik energie k rozjezdu, který jinak bývá často děsivý. Markéta vybírá z celé řady přístupů a volí, co je nejlepší pro konkrétního klienta. Její přítomnost je uklidňující a vy najednou pocítíte, že váš pocit štěstí a úspěchu jsou jediné věci, na kterých skutečně v tu danou chvíli záleží. Pokládá ty správné dotazy a má prostě tu správnou cestu jak rozebrat vaše odpovědi. Je mladá a bystrá a má podnikatelského ducha. Nabízí mnoho vhledů do světa byznysu. Spolupráce s Markétou byla skutečně inspirativní.

Eva Howlings

founder of Learn.cz
Markéta je skutečný profesionál na svém místě. Absolvoval jsem s ní intenzivní program zaměřený na efektivní komunikaci, rozvoj emoční inteligence a zlepšení prodejních dovedností. Vždy byla excelentně připravena a naprosto nenásilnou formou mě přesvědčila, abych viděl své okolí zcela jinou, výrazně pozitivnější optikou. Nikdy mi nevnucovala své názory ani postoje, spíše efektivně usměrňovala tok mých myšlenek.

Petr Hojsák

Finance Director, Sachsenfonds
Markéta mě nakazila pozitivním myšlením a entusiasmem. Díky jejímu vysoce individualizovanému přístupu ze mě dostala přesně to co jsem potřeboval a to přirozeně a nenásilně. Je to skvělá koučka, mentorka a silná osobnost. Pokud bych někdy potřeboval koučink, neumím si představit nikoho jiného.

Josef Maděra

Production manager, Magna Exteriors
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS