Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Markéta Aniolová

Bc. Markéta Aniolová

interiérová designérka, bytová architektka a zakladatelka značky Urban Sphere Interior

Bc. Markéta Aniolová
Bc. Markéta Aniolová - logo

Nevíte si rady s rekonstrukcí bytu či domu? Koupili jste si nový byt a potřebujete pomoc se zařízením interiéru? Jste majiteli restaurace/kanceláří a chtěli byste neotřelý interiér?

Pod vlastní značkou Urban Sphere Interior vám navrhnu převážně moderní soukromé i komerční interiéry. Při tvorbě vyznávám přístup jednoduchost je vrcholem důmyslnosti od renesančního génia Leonarda da Vinciho. Nabízím:

  • kompletní servis od návrhu interiéru až po jeho realizaci
  • návrhy soukromých a komerčních interiérů v Praze a po celé ČR
  • návrhy a realizace nábytku na míru
  • jednorázové konzultace a poradenství pro interiérový design

Absolvovala jsem diplomové studium na DesignŠkole a po jejím ukončení jsem si založila vlastní značku Urban Sphere Interior. Píši blog o bydlení, designu a interiéru. Na webu o bydlení Inhause vedu poradnu bytového architekta, kde vám zdarma poradím.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Praha

Kategorie katalogu:

Ukázky práce:

Interiérový designér – moderní interiér ložniceNadčasový interiér moderního penthousu v PrazeModerní a kreativní interiér kanceláře mladé start up technologické firmy v PrazeModerní dětský pokoj pro princeznu v růžovo-černo-bílém barevného schématuInteriérový designér – kuchyňská linka (detail na obklad)
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Jak probíhá spolupráce?

  1. Návrh dispozičního řešení interiéru. Obdržíte ode mě tzv. studii prostoru, která řeší interiér z hlediska jeho funkčnosti, přičemž respektuje vaše specifické požadavky na interiér a jeho užívání v souladu s obecně platnými ergonomickými pravidly.
  2. Stanovení stylu interiéru. Připravím koláže stylů interiéru, které budou odpovídat vašim potřebám. Prostředí, ve kterém se nacházíme, výrazně ovlivňuje naše pocity a náladu. Každý člověk má jiné preference. Někdo se ve striktně minimalistickém interiéru cítí jako ryba ve vodě, pro druhého už to může být sterilní prostředí.
  3. Barvy a materiály interiéru (tzv. barevně-materiálové schéma). Stanovím, jaké materiály a barvy se budou v interiéru vyskytovat. V jakém dekoru bude podlaha? Jaký typ a dekor potahové látky použijeme na sedací soupravu? Z čeho bude vyrobena kuchyňská linka a v jakém dekoru? Lze kombinovat laminátovou podlahu v dekoru dubu s nábytkem z masivního smrku? Záměrem je vytvořit esteticky fungující a vyvážené schéma barev a materiálů v interiéru.
  4. Doporučení konkrétních zařizovacích předmětů do interiéru. Navštívíme showroomy s nábytkem, osvětlením, koberci a okenními dekoracemi, abyste si vše vybrali a vyzkoušeli. Je daná sedací souprava pohodlná? Líbí se vám vybraná potahová látka? Obdržíte ode mě tzv. katalogový list, což je přehledný seznam veškerých zařizovacích předmětů (včetně rozměrů, kontaktů na dodavatele a cen), které se ve vašem interiéru nacházejí.
  5. Návrh vestavěného nábytku a nábytku na míru. Připravím projektovou dokumentaci vestavěného nábytku na míru pro truhláře, který pod mým dohledem nábytek vyrobí (kuchyně, vestavěné skříně, solitérní nábytek na míru atd.).
  6. Dohled nad realizací interiéru. V této fázi dohlédnu na jednotlivá řemesla tak, aby realizovala interiér dle schváleného návrhu interiéru, např. pokládka dlažby dle kladečského plánu, aplikace epoxidové stěrky na příčku, dohled nad rekonstrukcí koupelny apod. Mým úkolem je zajistit, aby nová realita interiéru odpovídala návrhu a byla provedena v požadované kvalitě a dohodnutém čase.

Kontaktní informace

Bc. Markéta Aniolová
Ovenecká 40/323
Praha 7
170 00
Mobil:733 233 803
Email:marketa.aniolova@me.com
Web:www.urbaninterior.cz
Facebook:Facebook urbansphereinterior
LinkedIn:LinkedIn aniolovamarketa
Účet:2700557925 / 2010 (Fio)
:88865266

Doporučení z první ruky

Rád bych doporučil Markétu Aniolovou, která zastřešovala celkovou rekonstrukci mého bytu. Je velmi flexibilní a otevřená a umí velmi dobře poradit v designu, který hledáte. Také ale umí akceptovat váš názor, pokud se vám něco nezdá. Není tedy zaujatá jen ve svých názorech. Velmi se mi líbí, že Markéta Aniolová vše navrhuje do posledního nejjemnějšího detailu. Mám i velmi pěkně zpracovanou dokumentaci celého bytu. Doporučuji!
Jozef Bartosek

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS