Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Markéta Aniolová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Markéta Aniolová — interiérová designérka, bytová architektka a zakladatelka značky Urban Sphere Interior

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Bc. Markéta Aniolová:
Markétu Aniolovou mohu vřele doporučit. Celý rok strávila budováním mého domu, kde teď žiji. Do projektu se zapojila už před započetím stavby, aby naplánovala všechny detaily. Denně byla v kontaktu s podnikateli, staviteli a řemeslníky. Současně sháněla nábytek a vybavení z celé Evropy. Můj domov o ploše 200 metrů čtverečních zařídila k mé plné spokojenosti. Markéta je náročná a nenechá nic náhodě. Kdo chce nadstandardní kvalitu, nechť Markétu osloví.

Lars Killi

Rád bych doporučil Markétu Aniolovou, která zastřešovala celkovou rekonstrukci mého bytu. Je velmi flexibilní a otevřená a umí velmi dobře poradit v designu, který hledáte. Také ale umí akceptovat váš názor, pokud se vám něco nezdá. Není tedy zaujatá jen ve svých názorech. Velmi se mi líbí, že Markéta Aniolová vše navrhuje do posledního nejjemnějšího detailu. Mám i velmi pěkně zpracovanou dokumentaci celého bytu. Doporučuji!

Jozef Bartosek

S Markétou jsem realizovala změnu designu kanceláří společnosti Usertech. Přetvořit prostory „pankové“ společnosti na seriozního partnera nejenom malým firmám, ale i korporacím, byla výzva. Markéta skvěle zvládla nejenom finanční omezení, ale také termíny, které jsme na celou realizaci měli. Její koncept, jak prostory společnosti přetvořit a zároveň ponechat „pankového“ ducha, byl pozitivně přijat celým týmem. Jenom díky její energii, kterou věnovala do celé realizace a intenzivní kontroly dodavatelů, se nám povedlo prostory včas proměnit v příjemné a profesionální prostředí. Markétu mohu vřele doporučit nejenom na realizaci designu kanceláře.

Marcela Ragulova

https://cz.linkedin.com/in/marcelaragulova
Spolupráce s USI probíhala ve dvou úrovních. Konzultovali jsme některé změny v interiéru našeho RD, především nové barvy a materiály. Překvapila nás vysoká úroveň poradenství, max. vstřícnost a flexibilita. Proběhla osobní návštěva, několik emailových a telefonických konzultací a vše dopadlo nad očekávání! Markéta Aniolová je velmi příjemná, empatická mladá žena, vždy ochotná poradit a najít ideální řešení. Naše druhá spolupráce se týkala komerčního prostoru v Ostravě a i tady jsme ocenili doporučení a rady USI. Profesionalita, vstřícné jednání, flexibilita, vysoká úroveň jednání, prostě paráda!

Simona Dzurcová

Markétu mohu osobně doporučit. Má skvělou pozornost k detailům a zároveň rozumné ceny. Nejdříve k vám přijde domů na 2 až 3 hodiny, bude si s vámi povídat a zjistí, čeho chcete designem dosáhnout. Poté vám začne posílat návrhy a nápady. Také s vámi navštíví nábytkářské showroomy a doporučí vám nejvhodnější nábytek a dekorace.

Vladimir Obraztsov

obraztsovv@yahoo.com ~ 724 527 677
Od první schůzky s paní Aniolovu jsme měli příjemný pocit. Všechny naše nápady vyslechla a pomohla nám dispozičně nastavit obývací pokoj s kuchyní. Barvy, materiály i doplňky spolu krásně ladí. Velká flexibilita a pravidelné konzultace byly velmi přínosné pro konečný výsledek, který byl nad naše očekávání. Pokud chcete mít krásný a příjemný domov, tak neváhejte ani minutu s oslovením paní Aniolové. Úžasná práce!

Andrea Poláková

Spolupráce s paní Aniolovou byla vynikající. Její přístup k řešení našeho zadání byl velmi vstřícný a profesionální. Rozhodně bychom se na ni obrátili znovu.

Ladislav Slabý

S paní designérkou jsme spolupracovaly při výběru vhodného typu a rozmístění osvětlení v obývacím pokoji. Ocenila jsem časovou flexibilitu a přizpůsobení se mým časovým možnostem. Velmi vhodně mi doporučila typ a rozmístění osvětlení dle mých požadavků, vypracovala schéma, včetně grafického plánku a doporučila mi i konkrétní typy osvětlení, které zakoupit. Velmi oceňuji, že respektovala i mou původní představu. S celkovým vzhledem pokoje po realizaci jsem velmi spokojená. Konzultaci a spolupráci doporučuji.

Andrea Janeková

Práci paní Aniolové všem ráda doporučím. Hledali jsme bytovou architektku na jednorázovou konzultaci u nás doma (zařizování obývacího pokoje s jídelním a pracovním koutem) a strávili jsme s ní velice příjemné a produktivní dvě hodiny. Paní Aniolová nás velice mile potěšila svým přístupem, skvělými nápady a profesionalitou. Ocenili jsme, že nám dokázala říct, které naše plány jsou dobré, které by bylo lépe ještě zvážit a děkujeme jí také za praktické rady například ohledně komunikace s řemeslníky. V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla bleskovou a velice hladkou a příjemnou komunikaci. Kdybychom kdykoli v budoucnu potřebovali zpracovat větší projekt, rádi a s důvěrou se na paní Aniolovou opět obrátíme.

Tereza Šindlerová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS