Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Janková, DiS.

Mgr. Markéta Janková, DiS.

konzultantka pro oblast HR a PR

Mgr. Markéta Janková, DiS.

Svým klientům pomáhám formovat jejich vlastní vnitřní kulturu a prezentovat ji externě, ať už veřejnosti, zákazníkům nebo potenciálním zaměstnancům. Poskytuji audit a návrh řešení v těchto oblastech:

  • Interní komunikace – Dobře fungující vztah se bez ní neobejde. Podporuje chuť se zapojit a dosahovat společných cílů.
  • EVP (employee value proposition) a tvorba zaměstnavatelské značky (employer branding, HR marketing) – Touží kandidáti pracovat právě u vás? Je váš tým hrdý na to, pro koho pracuje? Víte, proč by měli, co jste zač a co nabízíte?
  • CSR (corporate social responsibility) – Lidé upřednostňují práci ve firmě s dobrou reputací a odpovědným vztahem k okolí. Nebojte se dát svým sociálně odpovědným aktivitám nový rozměr!
  • Externí komunikace (PR) – Máte skvělé výrobky, spokojené zaměstnance, zajímavý obor a neví se o vás? Public relations vám může usnadnit navazování nových vztahů se zákazníky i kandidáty.
  • Sociální sítě – Na sociálních sítích to žije, přesvědčte se i vy! Vytvářejte komunitu, bavte, informujte, reagujte. Komunikujte s těmi, kteří o vás mluví.
  • Eventy – Jedna z nejlepších cest jak zanechat dojem, vybudit emoce a vytvářet pozitivně laděné vztahy.

Studium na Masarykově univerzitě i VOŠ a následných 10 let praxe v obchodě, HR a komunikaci mi potvrdilo, jak je vytváření vztahů důležitým faktorem pro zisk i dlouhodobý růst. Každý člověk je jedinečný a práce s lidskými potřebami je tak neustálou výzvou. A přesně to mě na ní baví!

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Brno, jižní a severní Morava, Vysočina

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Markéta Janková, DiS.
Souhrady 668/12
Brno
625 00
Mobil:603 526 121
Email:marketajankova@gmail.com
Web:www.zanechdojem.cz
LinkedIn:LinkedIn marketajankova
:03415180

Doporučení z první ruky

Markéta byla mou kolegyní v Motorola Solutions, kde měla na starost přijímání nových zaměstnanců a HR marketing. Je velmi vzdělaná a rychle se učí nové věci. Pracuje zodpovědně, má proaktivní přístup a vždy je připravená a ochotná pomoci. I přes své bohaté zkušenosti v HR jsem se od Markéty vždy naučila něco nového. Spolupráce s ní byla skutečně příjemná. Bude skvělým přínosem pro každou společnosti na jakékoliv HR pozici.
Lenka Slouková
HR Generalist v FNZ

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS