Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Janková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Janková, DiS. — konzultantka pro oblast HR a PR

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Markéta Janková, DiS.:
Spolupracovala jsem s Markétou od začátku svého působení ve společnosti Moravia, kde názorně ukázala, jak zodpovědným a spolehlivým člověkem je. Všechny přidělené úkoly bere velmi vážně a na její práci se můžete ve všech ohledech spolehnout. Své rozhodování zakládá na faktech a dokáže myslet otevřeně. Markéta pracuje skutečně tvrdě, svědomitě a čestně. Je to profesionálka.

Barbora Žádníková

Senior Talent Advisor v Red Hat
S Markétou se spolupracuje velmi příjemně. Nepřichází s problémy, přináší řešení. Co obzvláště oceňuji na její práci je schopnost přicházet s alternativními názory, které nemusí odpovídat zbytku týmu, přesto ale vždy posunou diskuzi dále. Markéta je spolehlivý týmový kolega, který svou práci dokončí vždy před termínem. Je velmi organizovaná a její cit pro detail je extrémně dobrý.

Kamil Švec

Global Head of Reward v Telefónica
Markéta vždy zodpovědně plní všechny své úkoly. Při spolupráci velmi oceňuji její proaktivní přístup a dobré návrhy, se kterými pravidelně přichází. Průběžně se vzdělává a doplňuje své vědomosti, zajímá se o učení nových postupů, které ji mohou pomoci v efektivnější práci. Markéta je velmi dobrá v organizaci a soustředění se na přidělené úkoly. Vždy svou práci dodává v termínu a práce s ní je velmi příjemná.

Renata Keprtová

Marketing Project Manager v Moravia
Markéta byla mou kolegyní v Motorola Solutions, kde měla na starost přijímání nových zaměstnanců a HR marketing. Je velmi vzdělaná a rychle se učí nové věci. Pracuje zodpovědně, má proaktivní přístup a vždy je připravená a ochotná pomoci. I přes své bohaté zkušenosti v HR jsem se od Markéty vždy naučila něco nového. Spolupráce s ní byla skutečně příjemná. Bude skvělým přínosem pro každou společnosti na jakékoliv HR pozici.

Lenka Slouková

HR Generalist v FNZ
S Markétou jsme byli kolegyně ve společnosti FEI. Byla přesně tím člověkem, na které se můžete vždy spolehnout. Pracovala tvrdě, zodpovědně a přesně. Je skutečným týmovým hráčem s proaktivním přístupem. Její silnou vlastností je píle, dobrá znalost HR procesů, ochota sdílet své know-how a zkušenosti a schopnost rychle se adaptovat v každém prostředí. Baví ji kreativní práce, kde může plně využít svůj potenciál. Doporučila bych Markétu pro její loajalitu, profesionalitu, zkušenosti v HR a otevřené a pokrokové myšlení.

Katarína Gajdošová

Human Resources Business Partner v AVG Technologies
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS