Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Menčíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Markéta Menčíková — umělecká kreslířka a malířka, lektorka kurzů kreslení a malování

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Markéta Menčíková:
Práce Markéty MenČíkové jsem ukázala své paní ředitelce a další kolegyni v zaměstnání a obě byly nadšené. Určitě si prý portréty také objednají a věřím, že budou stejně spokojené jako já. U Markéty si chci ještě nechat udělat portrét mojí maminky.

Lucie Řáhová

Když jsem poprvé viděla kresby z kurzů „Malování pravou mozkovou hemisférou“, tak jsem nevěřila, že je to vůbec možné. Vždy jsem malování milovala, ale nikdy jsem neuměla malovat jako například malíři na Karlově mostě. Díky sestře a jejímu manželovi jsem se dozvěděla o Markétě, která nejenže nádherně maluje, ale pořádá i kurzy malování pravou mozkovou hemisférou. Musím tedy říct, že jsem ze začátku nevěřila, že bych se naučila krásně malovat, říkala jsem si, že já budu ta, která se to nenaučí. Ihned se mi Markéta zalíbila. Je velmi pozitivní, energický a příjemný človíček na první pohled :) Přátelská, klidná a krásná atmosféra, která nás provázela v ateliéru byla naprosto super! Díky skvělému vedení, kladnému a přátelskému přístupu nás Markéta naučila techniku, jak správně malovat pravou mozkovou hemisférou a opravdu jsem se to naučila. Do teď tomu stále nevěřím! Markétka je skvělá lektorka a ráda ji doporučuji. Určitě se přihlásím i na další kurzy.

Markéta Košťáková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS