Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Šetinová

Markéta Šetinová

terapeutka partnerských vztahů a expertka na online seznamování

Markéta Šetinová

Ve své praxi kombinuji poznatky sociologie a psychoterapie a pomáhám klientům zorientovat se ve světě online seznamování. Konzultace jsou vhodné pro lidi, kteří o seznamování teprve přemýšlí, i pro ty, kteří už se nějaký čas na internetu seznamují.

 • Jednorázová konzultace seznamování přes internet (900 Kč/90 min)
  • Pomohu vám zorientovat se v českých a zahraničních seznamkách a zvolit ty, které jsou pro vaši situaci nejlepší.
  • Společně vytvoříme profil, který zaujme.
  • Vysvětlím vám odlišnosti v seznamování žen a mužů a možné dopady na vaši zkušenost.
  • Naučím vás využít závěry vědeckých výzkumů k efektivnějšímu seznámení.
  • Pomohu s překlopením online seznámení do offline setkání.
 • Pravidelné konzultace (600 Kč/60 min) – Pravidelná individuální setkání, která vás provází celou zkušeností seznamování. Konzultace propojují expertní poradenství, terapii a koučink. Pomáhají srovnat myšlenky ohledně partnera, kterého hledáte, podporují pozitivní přístup k seznamování a díky tipům vycházejícím z výzkumů a dat dělají seznamování efektivnější.
 • Další služby
  • Terapie zaměřená na partnerské vztahy.
  • Autorské texty o partnerských vztazích a seznamování podložené daty z vědeckých výzkumů (aktivně se orientuji ve výzkumech a trendech v českém i světovém kontextu).

Konzultace probíhají osobně v Praze nebo na dálku po Skypu, možno též v angličtině.

Mými typickými klienty jsou lidé, kteří jsou „skvělá partie“: tedy úspěšní, chytří a orientováni na vztah a rodinu. Zároveň jsou ale frustrováni z hledání partnera, chvílemi zmateni z druhého pohlaví a jsou otevřeni novému dlouhodobému vztahu a práci na sobě.

Dlouhodobě se zajímám o sociologii lásky a zaměřuji se na nové formy seznamování. Vystudovala jsem sociologii na Univerzitě v Oxfordu a v rámci svého výzkumu na Univerzitě Karlově v Praze se věnuji spokojenosti v partnerských vztazích. Mám za sebou přes 50 hod individuálních konzultací a koučinku v online seznamování. Také píši blogy o online seznamování pro Ihned.czPsychologie.cz a lektoruji workshopy o vztazích a lásce pro středoškoláky. Nyní jsem v psychoterapeutickém výcviku v systemické a na řešení orientované terapii, akreditovaném Českou lékařskou společností.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Markéta Šetinová
Za skalkou 769/15
Praha 4
147 00
Mobil:608 512 203
Email:marketa.setinova@gmail.com
:04648366

Doporučení z první ruky

Spolupráce pro mě byla značně přínosná, byla hodně individuální a přizpůsobená na míru. Otevřela mi další možnosti a měl jsem možnost něco přehodnotit.
Martin Javůrek

2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS