Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Frequency > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martin Frequency — výrobce reklamních videí a audií, animátor, grafik, scenárista a specialista na video marketing

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Martin Frequency:
Firmu Videoanimace.cz můžeme vřele doporučit. Pan Frequency má profesionální přístup, výbornou komunikaci a byli jsme po všech stránkách spokojeni. Kromě tvorby videa nám pomohl i s jeho umístěním na Youtube a také pomohl vše doladit tak, aby to bylo perfektní a mělo to co nejlepší efekt. Vytvořené video je skvělé a určitě se i v budoucnu na pana Frequency opět obrátíme.

Monika Luksová

S prací jsme byli velmi spokojení. Děkujeme za skvělou spolupráci a vytvoření produktového videa. Oceňujeme flexibilní, rychlý a kreativní přístup. Vřele doporučujeme každému!

Karel J.

www.cleanmate.cz
Ing. Pavel Pekárek
Spolupráci s Martinem (Videoanimace.cz) mohu všem vřele doporučit. Martin má profesionální přístup, výbornou komunikaci a od začátku zadání zakázky po její předání, jsem byl s jeho přístupem a službami po všech stránkách spokojený. Kromě tvorby mého promo videa, mi také pomohl s jeho umístěním na YouTube, kompletním nastavením, a v neposlední řadě také s návrhem videomarketingu, aby video mělo co nejlepší efekt. Finální výsledek v podobě vytvořeného videa byl skvělý a na 100 % splnil moje očekávání. Určitě se i v budoucnu na Martina znovu rád obrátím.

Ing. Pavel Pekárek

realitní makléř
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS