Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Havelka alias Arnoost — webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Martin Havelka:
Pracuji jako koordinátorka projektu Jděte ven. Tento projekt stojí převážně na webové prezentaci, se kterou jsme měli dlouhodobý problém. Pro uživatele byla nepřehledná, nevýrazná a administrace také nebyla silnou stránkou. Když jsme se rozhodli tento problém řešit, získali jsme kontakt na Martina a jeho webdílnu. Už po prvním setkání s webdílnou nám bylo jasné, že je to produkt pro nás, který splňoval všechny naše požadavky: čistý a moderní design, jednoduché ovládání, funkční redakční systém, řešení pro mobilní zařízení a hlavně webdílnu má pod palcem člověk, který své práci opravdu rozumí. S Martinem jsme spolupracovali na nové podobě a funkčnosti stránek www.jdeteven.cz a jsme již více než 2 roky velice spokojeni. Skvělé bylo i to, že Martin dodržel veškeré termíny a na mailovou komunikaci vždy reagoval velmi rychle. Velkým přínosem pro nás taky bylo společné vytváření koncepce webu, kdy jsem ocenili jeho schopnost dobře argumentovat proč a jak některé věci na webu mít nebo nemít.

Alice Jirásková

koordinátorka projektu Jděte ven
www.jdeteven.cz ~ alicejiraskova@gmail.com
Spolupráci s Martinem doporučuji. Při práci na webdesignu pro klienta se mi líbila rychlost komunikace, Martinova ochota řešit naše připomínky, a hlavně schopnost logicky a srozumitelně argumentovat pro, nebo proti našim návrhům. Výsledkem je webdesign, se kterým jsme spokojeni.

Martin Kolčaba

SEO konzultant
www.komart.cz ~ martin.kolcaba@gmail.com ~ 732 156 613
Výborná a dlouhodobá spolupráce, kvalitní koncepční práce v počátku projektu, individuální a hodně operativní přístup. Nemohu než doporučit.

Ing. Ondřej Kroupa

Art Director
Skvělá spolupráce, vstřícnost a ochota řešit problémy s webem v poměrně krátké době. Mohu vřele doporučit.

Ing. BcA. Barbora Nováková Barathová

projektant, designér
www.nova-bara.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS