Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign > Lékárna Zelený Anděl | webdesign

Lékárna Zelený Anděl | webdesign

Kompletní realizace od webdesignu až po web na redakčním systému webdilna.com. Součástí webu je i jednoduchý e-shop s možností objednávek, který je součástí redakčního systému.

Odkaz: zeleny-andel.cz
Zobrazuji položku č. 5 z celkem 24 položek v této galerii:

Lékárna Zelený Anděl | webdesign
« Předcházející Návrh nové podoby webových stránek pro výrobce autobusů Iveco Bus Česká republika  (zobrazit v plné velikosti)Toodle Noodle – kompletní realizace webu na webdílně, prezentace produktu s možností objednávky  (zobrazit v plné velikosti)Lékárna Zelený Anděl | webdesign  (náhled aktuálně zobrazené položky)Web Milano Brno  (zobrazit v plné velikosti)Farma Raječek - čerstvá a chutná zelenina  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka alias Arnoost

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Analýzy a kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign. Návrhy koncepce webu včetně wireframe, grafické návrhy, kódování a programování webu, online komunikace, analýzy web projektů a poradenství. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS