Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Havelka > Webdesign > Webová prezentace GECCO.cz

Webová prezentace GECCO.cz

Kompletní realizace webové prezentace pro originální českou stavebnici s patentovaným systémem spojení, tzv. kytičkou. Kompletní redakční systém webdílna i jednoduchý e-shop pro objednání stavebnic s napojením na Google Analytics.

Odkaz: gecco.cz
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 24 položek v této galerii:

Webová prezentace GECCO.cz
« Předcházející Zimní dovolená BRENNA  (zobrazit v plné velikosti)Webová prezentace GECCO.cz  (náhled aktuálně zobrazené položky)Návrh nové podoby webových stránek pro výrobce autobusů Iveco Bus Česká republika  (zobrazit v plné velikosti)Toodle Noodle – kompletní realizace webu na webdílně, prezentace produktu s možností objednávky  (zobrazit v plné velikosti)Lékárna Zelený Anděl | webdesign  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Martin Havelka

Martin Havelka alias Arnoost

software Adobe programovací jazyk PHP MySQL databáze Facebook produkty Google produkty firmy Apple
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek — Analýzy a kompletní realizace www stránek se zaměřením na moderní webdesign. Návrhy koncepce webu včetně wireframe, grafické návrhy, kódování a programování webu, online komunikace, analýzy web projektů a poradenství. Praxe od roku 2003 a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 4 doporučení
Mobil: 603 950 101 ~ Email: martin@webdilna.com ~ Web: webdilna.com
Místo: Brno ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2016 © Robert Vlach a Martin Havelka Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS