Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Matějů > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Matějů — programátor a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Martin Matějů:
Mgr. Vítězslav Válka
Martin je profesionální ve všem co dělá. Pragmaticky posuzuje problematiku, kterou právě řeší a vidí vždy několik kroků dopředu. Společně jsme se podíleli už na několika projektech a dlouhodobě ho beru jako člověka, který ví co dělá. Nerozptyluje se, prostě jde za vytýčeným cílem. Pro mě je vždy obrovskou inspirací.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér, ilustrátor a odborník na použitelnost
Robert Vlach
Martin Matějů je profesionál s velkými zkušenostmi v oblasti online podnikání a marketingu. Během let vybudoval řadu úspěšných internetových projektů s fungujícím byznysem. Je to mazák s přehledem, který mu může závidět většina webových zelenáčů.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Vojtěch Jurík
Když jsem vymýšlel novou verzi své osobní stránky www.vhrsti.cz, dostal jsem se do péče Martina Matějů. Jeho přístup k zakázce mě mile překvapil. Kromě nesporné odborné erudice byl Martin za všech okolností komunikativní, věcný, vstřícný a ochotný. Když jsme pak o několik měsíců později vymýšleli stránky pro mou manželku www.katkajurikova.cz, ani mě nenapadlo hledat pro spolupráci někoho jiného. To asi mluví za vše.

Mgr. Vojtěch Jurík

spisovatel, ilustrátor, komiksový kreslíř a scenárista
Martina považuji za SEO mága. Spolupracujeme spolu téměř 10 let a vždy dokázal našim klientům pomoci dosáhnout předních míst ve vyhledávačích. Jsem rád, že můžeme využívat jeho know-how z internetového marketingu a provádět s ním konzultace.

Marek Brabec

www.virtual-zoom.cz
S Martinem jsme spolupracovali na 3 projektech a vždy dokázal domluvenou práci dodat v námi požadovaném (mnohdy extrémně) krátkém čase a to podle našich představ. Dokázal si poradit i s řadou technických úskalí, které jsme mu jakožto náročný zákazník nachystali :) Spolupráci s ním proto doporučuji!

Ing. Pavel Krayzel

Project Manager ze společnosti Profinit s.r.o.
www.profinit.eu
Martina mohu vřele doporučit. Programoval náš web www.goldengate.cz a spolupracujeme s ním i nadále na průběžných aktualizacích a úpravách webu. Oceňuji zejména vysokou profesionalitu, vstřícnost, ochotu a flexibilitu a rovněž rychlou zpětnou vazbu.

Diana Dobálová

manažerka marketingu a PR
www.goldengate.cz
S Martinem spolupracuji již několik let a výsledek jeho práce byl pokaždé perfektní. Své práci skutečné rozumí, a když jsem po něm chtěl nějaký nesmysl, tak mi dokázal jasně a srozumitelně vysvětlit, jak to udělat správně – nemusím asi říkat, že to bylo vždy ku prospěchu věci. Velkou přidanou hodnotou je, že pokud se na řešeném projektu vyskytl nějaký problém (což se stává asi vždycky), nikdy jsem od něj neslyšel slovo nejde, ale pokaždé návrh, jak to udělat. Práce byla vždy dokončena ve smluvených termínech (dost často i před nimi) a za předem dohodnutý rozpočet.

Jan Matějka

www.aitom.cz ~ jan2matejka@gmail.com ~ 777 071 880
S Martinem jsem spolupracoval na velkém množství projektů na základě předchozího skvělého doporučení. Hlavním důvodem dlouhodobé spolupráce byla Martinova schopnost převzít celkovou zodpovědnost za exekuci, proaktivní myšlení a zkušenosti, které mu umožňují dopředu upozornit na možná úskalí a rizika projektu. Vynikající kvalitu práce a dodržení timingu jsem pak už prostě mohl očekával vždycky.

Martin Ježek

Managing Director Inspiro Solutions, spoluzakladatel Brand Embassy
www.inspiro-solutions.cz
S Martinem se znám ze Stickfish. Je velmi pracovitý a schopný. Podílel se na úspěšném vývoji systému pro zadávání žádostí o dotace pro SFŽP, který jsme dodali v rekordně krátkém čase. Později se soustředil na marketing, kde exceloval.

Leoš Literák

Martin pracuje velmi precizně a rychle. Na naše stránky perfektně implementoval WordPress; projevil se jako velmi schopný v zavádění všech technických prvků, které jsme pro web hledali. Martina jsem s radostí doporučil i dalším lidem, kteří jsou s jeho službami rovněž spokojeni.

Lee Torrens

podnikatel
microstockexpo.com ~ +61390187225
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS