Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Matějů > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Matějů — programátor a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Ing. Martin Matějů:
Martin je flexibilní, spolehlivý, rychle reaguje a vždy nám dodal domluvenou práci v termínu. Děkuji mu za spolupráci a doporučuji ostatním :)

Marek Novák

www.webprofits.cz
Martina mohu pro spolupráci jedině doporučit. Je spolehlivý, trpělivý, flexibilní, kreativní a dodržuje termíny a rozpočty.

Klára B. Follová

producentka
www.klarafollova.com
Odborné dovednosti, zkušenosti a přínosné rady pana Matějů dopomohly naší start-up společnosti ke kvalitní internetové prezentaci. Obzvláště si ceníme bezproblémové komunikace, proaktivního přístupu a časové flexibility během celé naší spolupráce.

Ing. Ladislav Fiala, MBA

jednatel společnosti Handi-friendly s.r.o.
www.handi-friendly.com ~ info@handi-friendly.com
Pana Matějů osobně neznám, ale doporučil mi ho kamarád a na kamarády já dám, což se mi vyplatilo. Kontakt byl sice jen přes email, ale vše se řešilo rychle. Velkou nevýhodou je, že pan Matějů není plátcem DPH, ale kvalita práce a rychlost, se kterou na mém novém webu pracoval (a to i mimo objednanou tvorbu), tento nedostatek plně vynahradily. S prací pana Matějů jsem maximálně spokojen; hodnocení jako ve škole: 1-.

Pavel Bechyně

www.bechyneos.cz ~ pavel.bechyne@bechyneos.cz ~ 777 551 175
Martin je spolehlivý a kreativní. Spolupracovali jsme na 2 projektech, termíny dodržel a práci odvedl profesionálně. Jednání s ním je velmi příjemné.

Eva Nečasová

webdesigner
www.designity.cz
S panem Matějů jsem spolupracoval poprvé a jsem velmi spokojený. Jednalo se o zhotovení nové šablony pro WordPress. Hned po prvním kontaktu bylo jasné, že je to ten správný člověk pro můj projekt. Doporučil výborného grafika, se kterým je sehraný a veškerou práci dokončil ve stanoveném termínu a za dohodnutou cenu. Spolupráci s panem Matějů mohu jen doporučit!

Jan Vágner

vagnerhonza@gmail.com ~ 777 087 631
S Martinem ráda pracuji, je flexibilní, spolehlivý, rychlý. Když jsem potřebovala, nebylo to jen o kódování a programování webových stránek, ale uměl zajistit i jejich grafické zpracování nebo si vzal celý projekt na sebe a dodal mi finální produkt. Spolupracovali jsme spolu již na mnoha projektech a do budoucna věřím, že ještě budeme!

Jana Lunerová

komunikační agentura DOING THE BEST
www.doingthebest.com
S Martinem jsme pracovali na přípravě webu pro CaSTB. Před tím sem ho neznal; dostal jsem na něj doporučení a velmi brzy se ukázalo, že to byl správný výběr. Pokud potřebujete připravit web rychle, kvalitně a za rozumnou cenu, Martin je ta správná volba. Martin je navíc expert na WordPress a dokáže s ním vykouzlit věci, o kterých se mi ani nezdálo – a to WordPress používám už několik let.

Marcel Veselka

castb.org
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS