Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Perlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Perlík — autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů

Zobrazuji č. 110 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Martin Perlík:
Robert Vlach
S Martinem Perlíkem jsem během posledních několika let konzultoval řadu otázek týkajících se projektování a stavařiny, vždy k mé 100% spokojenosti. Mohu říci, že je to špičkový profesionál, který se velmi dobře orientuje v celé šíři svého oboru a neustále se dále vzdělává, publikuje a přednáší. Mohu jej vřele doporučit jako projektanta i konzultanta pro oblast stavebnictví a správy nemovitostí.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Dominika Špačková
Martina znám dlouho jako pečlivého a dobře organizovaného člověka. Když jsme začali zvažovat vlastní bydlení, Martin nám nabídl konzultaci speciálně zaměřenou na mladé páry zvažující možnosti vlastního bydlení. Martin nám pomohl najít cestu kudy se ubírat a velmi dobře poradil, co se dá dělat s nemovitostí, která potřebuje kompletní rekonstrukci. Díky tomu nám pomohl vyřešit problém, který se s námi táhl dlouhou dobu.

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
David Karban
Martina jsem požádal o pomoc se zhodnocením bytu, u kterého jsme zvažovali koupi. Je vidět, že se na danou problematiku specializuje byl jsem překvapen mnohými dotazy, které mě, jako laika v této oblasti, vůbec nenapadly. Pokud bych ještě v budoucnu kupoval další nemovitosti, nebudu váhat a obrátím se na Martina znovu.

David Karban

automatizátor linuxových serverů, konzultant a lektor
Adam Vrána
Jsme moc rád, že jsem měl tu čest poznat Martina osobně na jeho semináři o rekonstrukcích rodinných domů. Sám jsem nyní na rozcestí, co a jak dál řešit s našim bydlením a jeho dobře cílené rady přišly jako na zavolanou :) Ačkoliv jsem dosud sbíral informace o rekonstrukcích rodinných domů na Googlu, nevěděl jsem pořád dost na to, abych se dokázal rozhodnout. Je pro mě smysluplné koupit starší dům a ten zrekonstruovat, nebo je lepší volba koupit pozemek a postavit dům nový? No a díky Martinovi a jeho semináři už vím, co mě reálně čeká v obou případech, na kolik mě to zhruba přijde a jak dlouho to bude trvat. Martin je zkrátka člověk, který rozumí svému řemeslu. A doporučuji jeho konzultace všem, kteří se rozhodli pustit se do rekonstrukce staršího domu.

Adam Vrána

UX designér
Pan Martin Perlík zpracovával projekt stavebních úprav mého rodinného domu. Provedl zaměření domu a navrhl několik variant nového využití vnitřního prostoru. Zodpovědně zajišťoval veškerou komunikaci se stavebním úřadem a dalšími institucemi, o všech jednáních mne průběžně informoval. Martin Perlík ochotně a promptně reagoval na naše požadavky a byl nápomocen při prodiskutování možných řešení stavby. S osobním přístupem pana Perlíka jsem velmi spokojen a jeho služby mohu jen doporučit.

Martin Chrást

martin.chrast@ids-media.cz ~ 739 030 498
Martin Perlík mi posuzoval starší dům po částečné rekonstrukci, avšak s nevyhovující dispozicí. Navrhl dvě varianty přestavby, z nichž jednu jsem více méně očekával, avšak druhá pro mě byla milým překvapením, protože je jednodušší, levnější a vypadá zajímavě. Jeho služby byly rychlé, výstup srozumitelný, cena OK. Jako bonus mi navíc realisticky odhadl možnosti prodeje jiného domu a jak se později ukázalo, jeho názor se zcela shodoval s názorem realitních kanceláří. Jediné, co mě mrzí je, že jsem o Martinových službách nevěděl dřív, kdy jsem jiný starý dům kupoval. Ušetřily by mi dost starostí a možná i peněz. Pokud kupujete starší dům nebo se ho chystáte rekonstruovat a sami stavařině moc nerozumíte, rozhodně se na Martina obraťte.

Marek Prokop

Pan Perlík pro naši organizaci zpracovával projekt na rekonstrukci a rozšíření horské chaty Smrčník v Rychlebských horách. Vedle flexibilního jednání a odpovědného přístupu oceňujeme především kreativitu a snahu zapracovat specifické potřeby pro využití chaty. Pan Perlík dokázal velmi dobře skloubit požadavky, které by chata při svém provozu měla splňovat, s možnostmi chaty i omezeními danými současnou stavbou. Pan Perlík umí také nabídnout různá nová řešení a možnosti využití alternativních stavebních přístupů. Práci pana Perlíka doporučujeme.

Dalimil Toman

Hnutí Brontosaurus
dalimil.toman@brontosaurus.cz
Martin Perlík pro mne vypracoval přesné zaměření mezonetového bytu včetně statického řešení probíhajících stavebních úprav. Jeho práce se vyznačuje osobním a profesionálním přístupem. Zpracování dokumentace bylo velmi rychlé a na vysoké úrovni. Nejvíce oceňuji nápaditost finálního statického řešení, kde bylo zapotřebí zakomponovat historické a moderní prvky do jednoho celku. Jeho osoba je pro mne jasnou volbou v případě potřeby projekčního zpracování či poradenství.

Václav Rúčka

Pana Ing. Martina Perlíka vřele doporučuji pro jeho rychlost, preciznost a spolehlivost. Díky jeho ochotě jsme potřebnou, kvalitně zpracovanou dokumentaci získali během pár dní a navíc ji dodal přímo na místo mého bydliště.

Jarmila Adamcová

Martin Perlík je příjemný a spolehlivý profesionál!

Veronika Fišerová

fiserova.veronika@seznam.cz ~ 608 765 478
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS