Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Seidl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Seidl — grafik a webdesignér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Martin Seidl:
Martin Seidl je jeden z mála mladých lidí, kteří berou práci a zájem o klienta vážně. Je výborný designér, naprosto vystihuje přání i osobnost klienta a svou práci odevzdává kompletně s propracovanými detaily. Mé zakázky se týkaly od designu vizitek po tvorbu webových stránek a kreativita, se kterou vše vytvořil se setkala pouze s úspěchem. Výsledek je na vysoké profesionální úrovni odpovídající nárokům současného designu. Martina mohu pouze doporučit a těším se s ním na další spolupráci. Díky Martine : )

Mgr. Michelle Louail

Poradce a mediátor
www.pentakla.cz ~ lou@pentakla.cz
Ráda bych napsala pár slov o spolupráci s Martinem Seidlem. Býval mým žákem na odborné počítačové škole. Znala jsem jeho přístup k práci, entuziasmus, fantazii, flexibilitu a odbornou zručnost. Proto jsem si ho později vybrala pro vytvoření mých internetových stránek. Moje volba byla správná. Jsem velice spokojená a mám radost z výsledku, který Martin vytvořil.

MgA. Zuzana Valenová

sochařka a výtvarnice
www.valenova.cz
Začínali jsme s grafickým návrhem našich webových stránek, postupně jsme se domluvili na dlouhodobé spolupráci na péči o naše webové stránky, na pravidelné aktualizaci stránek, na designu a tisku reklamních materiálů, vizitek apod. Po celou dobu naší spolupráce jsem byla vždy spokojena jak s grafickým pojetím, tak s rychlostí reakce na požadované služby.

MUDr. Dagmar Bartášková

diabetologická a endokrinologická ambulance, Milan Kvapil, s.r.o.
www.diabetologiepraha4.cz
Martinova tvorba mě vždy zajímala a jsem ráda, že jsem se mohla alespoň na části z ní podílet. Martin má spoustu zajímavých a originálních nápadů. Spolupracovali jsme spolu na focení, kde jsem působila jako modelka, moc se mi líbilo, jak měl vše do detailu promyšlené, každý detail byl předem naplánovaný. Výsledek byl skvělý a už se moc těším na naši další spolupráci.

Kristýna J.

studentka
Martin Seidl mi nafotil profilové obrázky na můj veřejný profil na Facebooku. S jeho prací jsem velmi spokojen. Jednoznačně doporučuji!

František Valena

muzikant
https://www.facebook.com/pages/Franti%C5… ~ frantisekvalena@gmail.com
Hledali jsme někoho, kdo by nám navrhl logo a vytvořil firemní identitu. Obrátili jsme se na několik grafiků, kteří zdaleka nepodali tak výborný výkon jako Martin Seidl. Spolupráce s ním je perfektní. Pokud hledáte někoho, kdo má cit pro design, je samostatný a zodpovědný, tak mohu p. Seidla doporučit.

Michal Matulík

Co-Founder ve společnosti Pricing Intelligence
www.pricingintelligence.cz
Martin vždy dokázal vyřešit mé požadavky z oblasti grafického designu. Kladně hodnotím kvalitu a zpracování zadaného tématu.

Bc. Jiřina Urbánková

pedagog
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS