Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Škrlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Škrlík — grafik, webdesignér a fotograf

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Martin Škrlík:
S prací pana Škrlíka jsem byl velmi spokojen. Kreativní grafik, s kterým je radost spolupracovat. Ostatně, jeho práce mluví za vše.

Ondřej Kašpar

www.lurias.cz ~ kaspar@lurias.cz
S panem Škrlíkem jsme spolupracovali při redesignu loga pro jeden z našich projektů. Spolupráci mohu doporučit, oceňuji pak především nápaditost výsledné práce.

Jan Škaroupka

kuponer.cz
S prací pana Škrlíka jsme byli velmi spokojeni, web i logo jsou moderní. Našim požadavkům vyšel maximálně vstříc. Rozhodně jej doporučujeme.

Nina Maršíková

www.ckroyal.cz ~ bnina@seznam.cz ~ 777 898 967
S prací pana Škrlíka jsme byli velmi spokojeni. V rámci kompletního předělání webových stránek naší společnosti nám nabídl jednoduché a efektivní řešení, které zrealizoval velice kvalitně. Celkově naše spolupráce byla bez problému, všechny naše návrhy byly vyřešeny dle našich požadavků, které pan Škrlík zvládl kreativně zapracovat. Zde se projevily značné zkušenosti pana Škrlíka v oboru, což byl i impuls, proč jsme ho oslovili.

Aneta Zemková

AMAKO, spol. s r.o.
www.amako.cz ~ amako.hm@amako.cz ~ 469 695 869
S Martinem spolupracujeme již skoro rok. Připravil pro nás několik návrhů webů s různým zaměřením (firemní aplikace, firemní prezentace, osobní stránky) – vždy včas dle dohodnutého termínu a velice profesionálně zpracované. V řadě případů také implementoval základní statickou HTML podobu, která sloužila jako podklad pro další vývoj. Jednou z velkých výhod Martina je, že ví jak navrhnout web nejen tak, aby hezky vypadal, ale také aby jej bylo možné v navržené podobě implementovat. Zároveň má díky zálibě ve fotografování vlastní fotobanku. Po několika letech hledání jsme v Martinovi konečně našli grafika co nám po všech směrech vyhovuje.

Vladimír Rypáček

Expertní Informační Systémy, s.r.o.
www.exis.cz
Martin je pro mne sázka na jistotu. Za poslední roky jsem měla dost přání, u kterých jsem si uměla hodně vymýšlet, a vždy dokázal přijít s originálním řešením a zároveň mi vyjít vstříc. Má opravdový talent a moc mě baví sledovat jeho práci.

Hana Hutlová

vedoucí marketingového oddělení a žena v akci
autoservisjurnikl.cz ~ hanadza@gmail.com
S Martinem spolupracuji už několik let a jeho práci mohu jenom doporučit.

Dušan Pernický

nejen web developer
www.xperd.cz ~ dusan@pernicky.net ~ 607 190 190
Martin Škrlík vytváří svěží moderní design, který mě oslovuje.

Vlasta Nomenů

Jsme spokojeni se zpracováním webových stránek, loga, dárkových poukazů, vizitek, PF, venkovního poutače před obchodem a dalších materiálů. Kvalita, spolehlivost, rychlost. Osobní přístup ke klientovi, respektování přání klienta, ale zároveň doporučení vhodného a efektivního zpracování. Velice jsme přivítali, že grafik je zároveň fotograf, takže nepoužívá stažené obecné fotografie, ale fotografie, které reprezentují náš prostor, naše zboží.

Jana Švecová

obchod MLSNÝ PECIVÁL čaj & káva & čokoláda
www.mlsny-pecival.cz ~ mlsnypecival@email.cz ~ 603 265 424
S Martinem jsem měla tu čest se setkat dvakrát a vždy to bylo perfektní. Je s ním dobrá spolupráce. Je ochotný jet kamkoliv, vyfotit cokoliv a vždy dobře poradí. Určitě s ním nespolupracuji naposled. Mohu jen doporučit.

Barbora Kvapilová

barbora.kvapilova@centrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS