Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Tomčík

Martin Tomčík alias Marty

autor reklamních textů neboli copywriter

Martin Tomčík

Profesionální autorské psaní se specializací na kvalitní reklamní texty neboli copywriting pro internet a všechna nová i tradiční média – reklamní kampaně, názvy a slogany, PR články a tiskové zprávy, obchodní korespondence, texty pro webové stránky a jejich SEO optimalizace pro internetové vyhledávače SeznamGoogle včetně možnosti další aktualizace jako webmaster. Jazykové korektury a stylistické úpravy textů.

Odborné vzdělání, rozsáhlá praxe v oboru a kvalitní reference z desítek malých i velkých zakázek. Profesní priority: kvalita, originalita, pružnost a spolehlivost v dodržování termínů i ceny.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Martin Tomčík
José Martího 378/10
Praha 6
162 00
Mobil:721 703 884
Email:martin@tomcik.cz
Web:tomcik.cz
Facebook:Facebook copywritermartintomcik
Twitter:Twitter martintomcik
LinkedIn:LinkedIn martintomcik
Účet:670100 – 2208973548 / 6210 (mBank)
:71576045

Doporučení z první ruky

Martin Kavka
Martin Tomčík pro mě připravoval kompletní texty na web. Odvedl profesionální a kvalitní práci, s níž jsem stále velmi spokojen. Vysoce si cením jeho osobního přístupu, díky němuž byla naše spolupráce příjemná. Ve zkratce - velká spokojenost. Jeho služby mohu vřele doporučit.
copyeditor, copywriter a obsahový stratég

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS