Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Tomčík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Tomčík alias Marty — autor reklamních textů neboli copywriter

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Martin Tomčík:
S Martinem spolupracujeme již přes tři roky a se spoluprací jsme velice spokojeni. Nejspokojenější jsou naši klienti, protože jeho texty OPRAVDU prodávají. Tak doufám, že na nás po tomto prohlášení bude mít stále ještě čas :-)

Jan Pokorný

Anawe
www.anawe.cz ~ navolnenoze@anawe.cz
Maximální spokojenost. Pan Tomčík je odborník každým coulem. Své práci rozumí, texty posílá v prvotřídní kvalitě. A vždy na čas. Doporučuji!!

Darko Bojič

majitel firmy BAUSHOP s.r.o.
www.baushop.cz
S Martinem spolupracujeme už pár let na několika našich projektech. Martin dodal vždy kvalitní čtivé texty, které velmi dobře působí na zákazníka, jsou „seo friendly" a především prodávají! Velmi pozitivní je i Martinův přístup, podílí se na tom, jak by měly texty na konkrétní stránce vypadat, plní termíny a aktivně komunikuje. Spolupráci s Martinem vřele doporučuji!

Tomáš Libich

www.mp22.cz
Martin mi byl doporučen. Z původních podkladů pro můj web vytvořil nápadité, trefné a zároveň nadstandardně profesionální texty. Velmi si vážím jeho preciznosti při tvorbě textů a spolehlivosti týkající se dohodnutých termínů. S Martinovou pomocí v dalších projektech (interpetace výzkumných závěrů, doporučení reklamních textů) počítám i do budoucna.

Jana Klementová

www.coachpage.cz
Ke spolupráci s Martinem jsme se dostali na doporučení a nyní jej i já s radostí doporučuji dál. Martinovi jsme svěřili tvorbu původních textů pro weby a reklamy našich klientů, stejně tak jako i headline texty našeho vlastního nového webu eBallance.cz a mohu říci, že jsme s kvalitou Martinovy práce nadmíru spokojeni.

Lukáš Burkoň

majitel internetové agentury eBallance
www.eballance.cz ~ lukas.burkon@eballance.cz
Martina jsem požádal o vytvoření textů a o konzultaci koncepce webu, protože jsem věděl, že se této problematice věnuje už opravdu dlouhou dobu a má zkušenosti ze spousty souvisejících disciplín. S dodanou prací jsem nadmíru spokojen, Martin se mnou všechny důležité aspekty konzultoval a k výsledku jsme došli v dohodnutém termínu. Ba co víc, Martin mi dokonce poskytl jemnou úpravu textů nad rámec naší dohody. Kdykoliv budete potřebovat copywritera, sáhněte po Martinovi. Vaše investice se vám brzy vrátí a spolupráci s ním si užijete.

Vojtěch Bulant

Martin Kavka
Martin Tomčík pro mě připravoval kompletní texty na web. Odvedl profesionální a kvalitní práci, s níž jsem stále velmi spokojen. Vysoce si cením jeho osobního přístupu, díky němuž byla naše spolupráce příjemná. Ve zkratce - velká spokojenost. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Martin Kavka

copyeditor, copywriter a obsahový stratég
Martin Tomčík mi byl doporučen Jiřím Tvrdkem, se kterým jsem se seznámila na školení portálu Na volné noze ve Valticích. Byla jsem velice překvapena jeho rychlostí, profesionálním přístupem a schopností přesně odhadnout, co určitý klient požaduje a jak to nejlépe zformulovat tak, aby to vystihovalo celkový obraz. Žiji trvale v zahraničí a vyžadování profesionálních služeb na vysoké úrovni je pro mne prioritou při jakékoliv spolupráci. Vřele doporučuji.

Karina Heková

soudní překladatelka, tlumočnice a jednatelka pro italský jazyk
S Martinem jsem spolupracoval na několika internetových prezentacích pro mé klienty. Vždy odvedl skvělou práci a vytvořil kvalitní texty respektující SEO. Práci mi vždy odevzdal včas a přesně tak, jak jsme se domluvili. Spolupráci s Martinem Tomčíkem mohu jen doporučit.

Tomáš Čech

designer a ilustrátor
725 525 155
Martina jsem si najal na copywriting a optimalizaci e-shopu. Zatím všechno klape, texty jsou na úrovni a ještě vylepšily pozice obchodu ve vyhledávačích. Martin navíc dodržuje termíny, takže mohu jeho práci všemi deseti doporučit.

Milan Bahník

dodavatel reklamních a nůžkových stanů
www.bahnik.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS