Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Valas

Ing. Martin Valas

webdesignér

Ing. Martin Valas

Profesionální návrhy webových stránek neboli webdesign, prototypová řešení a návrhy informační architektury. Portfolio grafika zahrnuje ilustrace a fotomontáže. Profesní zásady: přímé jednání, vstřícnost a spolehlivost.

Vlastní blog Duše designera o myšlení, inspiraci a duševní práci. Vysokoškolské vzdělání v oboru informatiky, mnohaleté zkušenostikvalitní reference: SAZKAmobil, Avast, Vodafone, Shopexpo, Pražské jaro, Prima, Pizzerie Coloseum film Kajínek a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Moravskoslezský kraj

Kategorie katalogu:

Reference:

Sazkamobil | webdesignShopexpo | webdesignPražské jaro | webdesignIlustraceShopin | webdesign
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Kontaktní informace

Ing. Martin Valas
Dobrá 36 (Moravskoslezský kraj)
739 51
Email:martin.valas@gmail.com
Web:www.valas.cz
Twitter:Twitter martinvalas
Účet:1304800183 / 0800 (Česká spořitelna)
:86899031 (neplátce DPH)
DIČ:CZ8309284929

Doporučení z první ruky

Ing. Renata Francálková
S Martinem jsem se podílela již na mnoha projektech a vždy se mi s ním spolupracovalo výborně. Jeho grafické práce jsou velmi kvalitní, atraktivní a moderní. Netvoří však jen bezhlavě pěknou grafiku. Pokaždé je vidět, že důkladně zvážil účel, pro který grafiku zpracovává, a také všechny důležité aspekty pro mou následnou kodérskou práci. U některých grafiků se bojím toho, že mi předají grafický návrh, se kterým se bude špatně pracovat; např. že budou nevhodně pojmenované a nepřehledně uspořádané vrstvy atd. U Martina jsem v klidu, protože můžu počítat s tím, že mi vždy odevzdá kvalitně zpracovaný a logicky ucelený grafický výstup. Proto jej mohu jen doporučit.
kodérka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS