Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martina Jiříková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martina Jiříková — personální poradkyně, externí HR manažerka, lektorka a koučka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Martina Jiříková:
S Martinou Jiříkovou jsem měl možnost spolupracovat několik let. Vždy pracovala v personálním oddělení a postupem času se vypracovala z referentky personálního oddělení na vedoucí úseku, kde měla kromě personálního oddělení na starost také mzdovou účtárnu. V rámci pozice vedoucí personálního oddělení se Martina podílela mimo jiné na zajišťování: rozvoje personální koncepce, změn v oblasti personálního marketingu, benchmarku mezd, externích pracovníků pro výrobu a komunikace s personálními agenturami. Vždy pro mě byla empatickou kolegyní s citem pro každou konkrétní situaci. Dokázala vyhodnocovat priority a věnovat se oblastem, které v danou chvíli potřebovaly největší pozornost. V kolektivu byla oblíbená pro svoji nekonfliktnost. V hodnocení situací měla dobrý manažerský nadhled. Při nastalých konfliktních situacích minimálně používala silové řešení. Při kumulaci práce byla Martina vždy schopna vyvinout nadstandardní pracovní nasazení.

Ing. Tomáš Grof

firma KS-Europe, s.r.o., ředitel provozu Werbeversand
www.ks-europe.com
Ráda bych touto cestou doporučila služby paní Martiny Jiříkové, se kterou jsem měla čest se potkat v roli své nadřízené. Vždy citlivě a cíleně vedla svůj pracovní tým. Oceňuji u ní osobní nasazení a lidský přístup. Nekonfliktnost a porozumění pro druhého je jistě její předností.

Hana Háčková

S Martinou Jiříkovou jsem spolupracoval zejména v oblasti náborů nových zaměstnanců. Vždy jsem se mohl 100% spolehnout na její profesionální přístup a výborný odhad lidí. I v oblasti řešení různých dalších personálních záležitostí, které vznikaly v naší společnosti s více než 800 zaměstnanci velmi často, byla vždy výbornou podporou vedoucím a uměla se vždy rozhodovat s potřebným nadhledem. Martina Jiříková má i velmi dobrý právní a ekonomický přehled. Když se později stala vedoucí personálního oddělení v naší společnosti, došlo pod jejím vedením ke stabilizaci pracovního kolektivu celého personálního oddělení a k mnoha funkčním inovacím v personální činnosti.

Mgr. Vlastimil Peroutka

vedoucí výroby
Jako vedoucí oddělení Řízení zakázek ve firmě KS Europe jsem měl možnost po dobu několika let úzce spolupracovat s paní Martinou Jiříkovou a to jak na její původní pozici referentky PO, tak i poté v době, kdy toto oddělení jako vedoucí řídila. V prvním případě jsme společně úzce spolupracovali na náboru a výběru nových pracovníků do oddělení ŘZ, v tom druhém společně řešili spíše strategické cíle rozvoje lidských zdrojů a metody získávání nových zaměstnanců. V obou dvou pozicích jsem byl s prací paní Jiříkové maximálně spokojen, především pro její odborné znalosti ale též i pro ochotu, vstřícné jednání, dobrou náladu a pozitivní myšlení. Mohu tedy ze své zkušenosti paní Martinu Jiříkovou jako odbornici v personální oblasti rozhodně doporučit.

Ing. Miroslav Šašek

vedoucí oddělení řízení zakázek
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS