Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martina Koláčková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martina Koláčková — externí personalistka a kariérní koučka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Martina Koláčková:
Paní Koláčková, Vy jste mě od začátku nadchla a byla jste ten moment (schůzka s Vámi) kdy jsem se dokázala oprostit a nepřemýšlet o bývalém zaměstnání (to je ten Váš jiný náhled). Jste velmi empatická a v kombinaci s tím, že děláte, co Vás baví, je to třaskavá směs, jste neřízená střela, která ovšem velmi dobře zná svůj směr a cíl. Pro mě osobně jste byla zjevení a velmi silná inspirace.

Jana Hladká

specialista na kvalitu
Ještě jednou Vám chci poděkovat za perfektně vypracovaný životopis a motivační dopis. Jen jsem se ujistila, že do některých věcí se vyplatí zainvestovat a určitě Vás doporučím dál. Hlásím že se dostavil první úspěch, byla jsem pozvána na pohovor do firmy, kde bych ráda pracovala. A to i přes to, že nemají zveřejněnou pracovní nabídku, která by odpovídala mým zkušenostem.

Vitalija Tiefenbachová

Po setkání s paní Koláčkovou nedám dopustit na její rady. Setkání s ní bylo velmi příjemné, dokonce bych řekla až familiérní (rodinné). Co se týče životopisu, řekla mi spoustu věcí, které dávaly smysl, mělo to prostě hlavu a patu, jde vidět, že je potřeba trošku zapřemýšlet. A co si budeme povídat, dobrý životopis udělá prostě své!! Děkuji.

Bc. Helena Strachoňová, DiS.

manažerka prodejny
Před ukončením mateřské dovolené jsem si chtěla najít práci na stejné úrovni jakou jsem dělala předtím. Do té doby jsem pracovala vždy na různých manažerských pozicích. Jenže tak jak u většiny matek hledajících novou práci po mateřské dovolené vyplavou na povrch určité pochybnosti o svých profesních schopnostech, tak i já jsem své sebevědomí při hledání práce měla níže než bych měla mít. Svůj životopis jsem upravila dle pokynů tzv. „odborníků v personalistice“, které jsem našla různě na internetu. Jakým překvapením pro mě bylo, když jsem po konzultaci s Martinou zjistila, že mnou vytvořený a jinými velmi doporučovaný typ životopisu není zdaleka tak dokonalý, za jaký ho mnozí vydávají. Měla jsem jej vypracovaný strukturovaně (tak trochu do podoby Europassu) a zároveň (dle doporučení) vystihoval vše co jsem mohla zaměstnavatelům nabídnout. Bohužel se ukázalo, že tato podoba byla neosobní, nekonkrétní a pro personalisty evidentně nezajímavá. Martina mi pomohla svým profesionálním přístupem a jednotlivými úpravami obsahu i struktury textu k tomu, abych nezapadla na pracovním trhu do skupiny „tuctových“ manažerů. Vystihla v životopise, co je moje přidaná hodnota a popsala moje EXTRA vlastnosti, které v sobě mám a vždy jsem je dokázala na svých pozicích uplatnit. Do pár dnů od konzultace s Martinou jsem dostala výbornou pracovní nabídku od nadnárodní firmy, kterou jsem využila a u tohoto zaměstnavatele pracuji dodnes. Dovolím si zde tvrdit, že nezáleží jaké pracovní zaměření hledáte, s angažovaností a podporou Martiny se vám dokonale podaří prodat své znalosti a zkušenosti vašim budoucím zaměstnavatelům.

Sylvie Hájková

manažerka v Moravia IT
Martina mi pomohla ujasnit si, co vlastně chci a jak je toho možné dosáhnout. Podpořila mě v mé vizi a nasměrovala, jak postupovat dál. Pomohla mi s hledáním práce a i když mě nakonec osud zavál jinam, jsem jí vděčný za její pomoc a profesionální kariérní koučink. Velmi doporučuji.

Mgr. Ing. Daniel Vodrážka

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS