Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martina Nakládalová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martina Nakládalová — fyzioterapeutka se specializací na pánevní dno žen

Zobrazuji č. 3134 z celkem 34 doporučení prezentace Mgr. Martina Nakládalová:
Měla jsem po porodu problémy s pokleslou dělohou. Snažila jsem se cvičit pánevní dno, ale podle slov gynekologa bez viditelného zlepšení. Potom mi kamarádka doporučila paní Martinu. Již po několika dnech cvičení se pánevní dno zlepšilo a po dvou měsících to poznal i gynekolog. Začaly jsme rovnat i záda, na které dost trpím. Dnes jsem jako nový člověk a za to moc děkuji. Skvělé je, že nemusím nikde lítat kvůli 30 minutám, které by na mě měl jiný fyzioterapeut, ale paní Martina přijede za mnou domů. Škoda, že gynekologové neinformují maminky o takové fyzioterapii. Ušetřilo by to ženám s těmito problémy spoustu stresu a starostí.

Renata K.

Kroměříž
Cvičit s paní Martinou jsem začala v 8. týdnu po porodu císařským řezem. Cvičíme každý týden a můžu říct, že cvičení s profesionálem, který ví co dělá, je k nezaplacení. Začala jsem nabírat fyzičku a nyní je mi o 100 % lépe než na začátku. Nejvíc mě potěšilo, že se cvičení dá zvládnout i s miminkem a nemusím vůbec nikam jezdit.

Kateřina K.

Kroměříž
Workshop byl super. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací. Člověk zjistí, že má v těle i věci o kterých nemá tušení. Ač nejsem ještě po porodu, určitě se dají cviky použít každodenně třeba v práci, kde opravdu celý den jen sedím u PC. Až přijde čas, určitě si dojdu pro další rady.

Martina Z.

účastnice workshopu „Poznej své pánevní dno“ ve Zlíně
Bolesti zad jsem dlouho neřešila, protože pořád nebyl čas. Na oblíbenou jógu, kterou mám ráda, nebyla vůbec energie ani chuť. Když přišly migrény a neustálá únava, potkala jsem Martinu a začala s ní na sobě pracovat. Byla to pro mě záchrana. Martina mi uvolnila pánevní dno i kostrč, vše mi vysvětlila a poradila. Už po dvou hodinách jsem cítila neskutečnou úlevu. Migrény jsou pryč, mám spoustu energie, o které se mi nesnilo, nebolí mě záda a konečně mám chuť i na oblíbenou jógu. O tom, že si svou rok a půl starou dcerku mnohem víc užívám a nejsem už ta shrbená a unavená máma, ani nemluvím. Moc díky Marti, pomohla jsi mi si zase užívat si život s mou rodinou.

Zuzka K.

Kroměříž
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2016 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS