Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael FitzGerald, BA (HONS)

Michael FitzGerald, BA (HONS)

korektor, editor, překladatel a rodilý mluvčí angličtiny

Michael FitzGerald, BA (HONS)

Profesionální korektury, editace a úpravy angličtiny neboli proofreading tak, aby výsledný text byl bez jazykových chyb a dokonale anglický. Také překlady z/do angličtiny, dabing/voiceover v angličtině a jazykové konzultace pro překladatele či korektory k dosažení správné angličtiny a k ujasnění obtížných jevů.

Odborné univerzitní vzdělání a jazyková certifikace, pobyty v Praze jako rodilý mluvčí angličtiny, přirozená znalost českého i anglosaského prostředí.

Kvalitní reference: Institut klinické a experimentální medicíny IK+EM, profesní farmaceutické sdružení Pharma PM, Fakulty filozofické Západočeské univerzity v Plzni atd. Dlouhodobá spolupráce jak s překladatelskými agenturami (Zelenka Translators Zlín), tak i s překladateli na volné noze či firemními klienty.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Odborná kvalifikace

  • TESOL (mezinárodní certifikát pro lektory angličtiny pro cizojazyčné studenty) – TeflLAB, uděluje Trinity College, Londýn (Velká Británie)
  • bakalář divadelní vědy (Drama & Theatre Studies), The Samuel Beckett Centre, Trinity College, Dublin (Irsko)

Kontaktní informace

Michael FitzGerald, BA (HONS)
Na Malovance 161/2
Praha 6
169 00
Mobil:725 388 372
Email:michaelfitzgeraldproofreading@gmail.com
Účet:107 – 7912830287 / 0100 (Komerční banka)
:03134547
DIČ:CZ683513745

Doporučení z první ruky

Jako překladatelka dlouhodobě využívám Michaelových jazykových služeb. Je velmi pečlivý korektor, má cit pro jazyk a dokáže efektivně editovat i ty nejnáročnější typy textů. Navíc je velice flexibilní a spolehlivý a výsledná práce je vždy perfektní. Jeho korektorské služby mohu vřele doporučit.
Barbora Rozkošná

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS